Seiko Astron GPS Solar Perpetual Calendar SSH006J1

Kod : SI SSH006J1

Seiko Astron GPS Solar Perpetual Calendar SSH006J1


EAN 4954628227119

Dostępność: Ograniczona ilość.
W sprawie dostępności skontaktuj się z nami, tel. kom. + 48 797 023 704

9 590,00 zł
Cena timetrend.pl
7 672,00 zł Zniżka 20%
Brutto

Musisz być zalogowany aby móc negocjować cenę produktu

Wybierz lokalizację:

Seiko Astron GPS Solar Perpetual Calendar SSH006J1 Kod: SI SSH006J1

*- pola wymagane
Akceptowalne formy płatności
  • płatność on-line,
  • płatność przelewem,
  • wysyłka za pobraniem.
Koszty wysyłki

Do każdego zamówienia dostawa kurierem na terenie Polski gratis!
Realizacja dostawy w terminie do 10 dni roboczych (zazwyczaj doręczamy w terminie do 3 dni roboczych).
Wysyłka do wszystkich krajów UE (skontaktuj się z nami po więcej szczegółów).

1. Firma ZIBI udziela 2 letniej gwarancji
2. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaruz umową.
3. Karta gwarancyjna ważna jest na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
4. Firma ZIBI nie ponosi odpowiedzialności za wady wynikłe na skutek wydarzeń losowych oraz innych okoliczności za które nie odpowiada sprzedawca.
5. W celu dokonania naprawy reklamujący zobowiązany jest na własny koszt dostarczyć kompletne urządzenie wraz z poprawnie wypełnioną kartą gwarancyjną i paragonem do najbliższego Autoryzowanego Punktu Serwisowego lub do punktu zakupu. W przypadku braku możliwości usunięcia usterki, sklep lub punkt serwisowy przesyła dany towar do Centralnego Punktu Serwisowego. W takim przypadku termin naprawy reklamacji wynosi 28 dni, jednak całkowity okres naprawy może ulec wydłużeniu o czas wykonania czynności wysyłkowych, o czas oczekiwania na części zamienne od dostawcy lub o czas potrzebny do wykonania testów.
Po wykonaniu naprawy reklamujący odbiera urządzenie w punkcie nadania.
6. Naprawy gwarancyjne niektórych marek wykonywane są wyłącznie w serwisach producenta – termin rozpatrzenia reklamacji ustala wówczas producent.
7. Reklamujący powinien dostarczyć urządzenie w oryginalnym opakowaniu fabrycznym. W razie braku opakowania fabrycznego ryzyko uszkodzenia sprzętu w czasie transportu do i z punktu serwisowego ponosi reklamujący. Reklamujący zobowiązany jest dostarczyć wraz z reklamowanym urządzeniem odpowiednie materiały eksploatacyjne używane z tym urządzeniem (np. baterie, zasilacz). W przypadku dostarczenia do serwisu sprzętu sprawnego technicznie lub zgłoszenia usterki która nie jest objęta gwarancją reklamujący zostanie obciążony kosztami za wykonanie ekspertyzy technicznej i kosztami transportu.
8. Gwarancja nie obejmuje:
a. czynności, do wykonania których zobowiązany jest użytkownik we własnym zakresie i na własny koszt np. konserwacja zegarka, wymiana baterii, pasków oraz innych materiałów eksploatacyjnych;
b. ścierania się zewnętrznej powłoki urządzenia;
c. uszkodzenia kopert, bransolet, teleskopów, pasków, szkiełek;
d. uszkodzeń mechanicznych, termicznych, chemicznych, zanieczyszczeń;
e. wad powstałych wskutek zdarzeń losowych.
f. uszkodzeń spowodowanych niewłaściwym bądź nieostrożnym użytkowaniem oraz uchybieniami w konserwacji zegarka.
9. Gwarancja traci ważność z powodu:
a. wadliwego przechowywania i konserwacji urządzenia oraz innych uszkodzeń powstałych z winy użytkownika;
b. gdy uszkodzenie jest wynikiem wszelkich prób niefachowej naprawy (np. wymiany baterii) wykonanej poza autoryzowanym serwisem, wszelkich modyfikacji urządzenia lub zastosowania niewłaściwych części;
c. uszkodzeń powstałych w wyniku nieprzestrzegania instrukcji obsługi i zasad prawidłowej eksploatacji, a także użytkowania sprzętu niezgodnie z jego przeznaczeniem.» przeczytaj wszystkie opinie
Płeć
Męski
Styl
Klasyczny
Odczyt
Analogowy
Koperta
Tytan
Pasek
Tworzywo sztuczne
Mechanizm
Kwarcowy
Typ mechanizmu
Seiko 5X53
Szerokość koperty
43 mm
Grubość koperty
12,2 mm
Szkło
Szafirowe
Wodoszczelność
100M
GPS
Tak
Okres gwarancji
2 lata
Stoper
Tak
Czas światowy
Tak
Datownik
Tak
Solar
Tak

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym modelu?

Przeczytaj naszą recenzję tutaj.

SEIKO SSH006J1 to nowa odsłona linii Astron, która prezentuje prestiż i nowoczesną technologię w eleganckim zegarku naręcznym. Kolekcja Astron to wzór innowacyjnych technologii opakowanych w najwyższej jakości materiały z niespotykanie wysoką precyzją. Koperta została wykonana z lekkiego, antyalergicznego tytanu. Wkładkę bezela skrywającą anteny od sygnału GPS wykonano z ceramiki. Tarczę zabezpieczono szkłem szafirowym z antyrefleksyjną powłoką. Tego rodzaju szkło jest wysoce odporne na zarysowania (jedynie diament jest w stanie je zarysować).

Zegarek został wyposażony w nowy mechanizm Seiko 5X53 zamknięty w kopercie o mniejszych wymiarach. Jest to konstrukcja bazująca na kwarcowym mechanizmie, który został wyposażony w zasilanie światłem oraz synchronizację czasu na podstawie GPS i informacji odbieranych z satelit. Jest to rozwiązanie znane z poprzednich zegarków serii Astron, jednakże w tej wersji mechanizmu działa ono znacznie szybciej. Zegarek sam rozpoznaje strefę czasową w której się znajduje i ustawia czas lokalny, a dzięki wiecznemu kalendarzowi przestawianie daty przy krótszych miesiącach nie jest konieczne. Niezależnie od tego, czy podróżujemy w celach służbowych, czy udajemy się na wakacje zegarek zawsze dotrzyma nam kroku.

Na tarczy zegarka znaleźć można między innymi wskaźnik naładowania baterii, która jest w stanie działać przez 6 miesięcy bez dostępu do światła oraz wskazanie drugiej strefy czasowej i datownika pokazującego dzień tygodnia i miesiąca. Wodoszczelność na poziomie 100M pozwala na swobodne pływanie i nurkowanie bez zdejmowania zegarka z ręki.