Seiko Prospex SPB101J1

Kod : SI SPB101J1

Seiko Prospex SPB101J1


EAN 4954628230201

Dostępność: W magazynie

3 590,00 zł
Brutto

Musisz być zalogowany aby móc negocjować cenę produktu

Wybierz lokalizację:

Seiko Prospex SPB101J1 Kod: SI SPB101J1

*- pola wymagane
Akceptowalne formy płatności
  • płatność on-line,
  • płatność przelewem,
  • wysyłka za pobraniem.
Koszty wysyłki

Do każdego zamówienia dostawa kurierem na terenie Polski gratis!
Realizacja dostawy w terminie do 10 dni roboczych (zazwyczaj doręczamy w terminie do 3 dni roboczych).
Wysyłka do wszystkich krajów UE (skontaktuj się z nami po więcej szczegółów).

1. Firma ZIBI udziela 2 letniej gwarancji
2. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaruz umową.
3. Karta gwarancyjna ważna jest na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
4. Firma ZIBI nie ponosi odpowiedzialności za wady wynikłe na skutek wydarzeń losowych oraz innych okoliczności za które nie odpowiada sprzedawca.
5. W celu dokonania naprawy reklamujący zobowiązany jest na własny koszt dostarczyć kompletne urządzenie wraz z poprawnie wypełnioną kartą gwarancyjną i paragonem do najbliższego Autoryzowanego Punktu Serwisowego lub do punktu zakupu. W przypadku braku możliwości usunięcia usterki, sklep lub punkt serwisowy przesyła dany towar do Centralnego Punktu Serwisowego. W takim przypadku termin naprawy reklamacji wynosi 28 dni, jednak całkowity okres naprawy może ulec wydłużeniu o czas wykonania czynności wysyłkowych, o czas oczekiwania na części zamienne od dostawcy lub o czas potrzebny do wykonania testów.
Po wykonaniu naprawy reklamujący odbiera urządzenie w punkcie nadania.
6. Naprawy gwarancyjne niektórych marek wykonywane są wyłącznie w serwisach producenta – termin rozpatrzenia reklamacji ustala wówczas producent.
7. Reklamujący powinien dostarczyć urządzenie w oryginalnym opakowaniu fabrycznym. W razie braku opakowania fabrycznego ryzyko uszkodzenia sprzętu w czasie transportu do i z punktu serwisowego ponosi reklamujący. Reklamujący zobowiązany jest dostarczyć wraz z reklamowanym urządzeniem odpowiednie materiały eksploatacyjne używane z tym urządzeniem (np. baterie, zasilacz). W przypadku dostarczenia do serwisu sprzętu sprawnego technicznie lub zgłoszenia usterki która nie jest objęta gwarancją reklamujący zostanie obciążony kosztami za wykonanie ekspertyzy technicznej i kosztami transportu.
8. Gwarancja nie obejmuje:
a. czynności, do wykonania których zobowiązany jest użytkownik we własnym zakresie i na własny koszt np. konserwacja zegarka, wymiana baterii, pasków oraz innych materiałów eksploatacyjnych;
b. ścierania się zewnętrznej powłoki urządzenia;
c. uszkodzenia kopert, bransolet, teleskopów, pasków, szkiełek;
d. uszkodzeń mechanicznych, termicznych, chemicznych, zanieczyszczeń;
e. wad powstałych wskutek zdarzeń losowych.
f. uszkodzeń spowodowanych niewłaściwym bądź nieostrożnym użytkowaniem oraz uchybieniami w konserwacji zegarka.
9. Gwarancja traci ważność z powodu:
a. wadliwego przechowywania i konserwacji urządzenia oraz innych uszkodzeń powstałych z winy użytkownika;
b. gdy uszkodzenie jest wynikiem wszelkich prób niefachowej naprawy (np. wymiany baterii) wykonanej poza autoryzowanym serwisem, wszelkich modyfikacji urządzenia lub zastosowania niewłaściwych części;
c. uszkodzeń powstałych w wyniku nieprzestrzegania instrukcji obsługi i zasad prawidłowej eksploatacji, a także użytkowania sprzętu niezgodnie z jego przeznaczeniem.» przeczytaj wszystkie opinie
Płeć
Męski
Styl
Sportowy
Odczyt
Analogowy
Koperta
Stal
Bransoleta
Stal
Mechanizm
Automatyczny
Typ mechanizmu
Seiko 6R35
Szerokość koperty
45 mm
Grubość koperty
12,9 mm
Szkło
Szafirowe
Wodoszczelność
200M
Okres gwarancji
2 lata
Datownik
Tak
Kolor koperty
Srebrny
Kolor tarczy
Czarny
Kolor bransolety
Srebrny

Seiko Prospex SPB101J1 to zegarek automatyczny zaprojektowany z myślą o nurkowaniu. Jest to następca zaprezentowanego w 2007 roku modelu, który szturmem podbił serca fanów marki. Linia ta zyskała przydomek "Sumo" ze względu na swój kształt koperty i charakterystyczny indeks na 12-tej godzinie. Całość została wykonana bardzo solidnie. Koperta oraz bransoleta zostały uformowane ze stali szlachetnej, a za bezpieczeństwo tarczy odpowiada szkło szafirowe. Wewnątrz umieszczono najnowszy mechanizm produkcji Seiko o kodzie 6R35. W porównaniu do poprzednika posiada on dłuższą rezerwę chodu, która teraz wynosi aż 70 godzin. W połączeniu z funkcją datownika i stop-sekundy gwarantuje to łatwość obsługi i wygodę użytkowania. Wodoszczelność na poziomie 200M sprawia, że zegarek może nam towarzyszyć podczas nurkowania, a obrotowy bezel pomaga w odmierzaniu czasu spędzonego pod wodą. Dodatkowo wskazówki i indeksy zostały pokryte warstwą Lumibrite, więc odczyt godziny po zmroku nie będzie stanowił problemu.