Seiko Presage Chronograph 55th Anniversary Limited Edition SRQ031J1

Kod : SI SRQ031J1

Seiko Presage Chronograph 55th Anniversary Limited Edition SRQ031J1


EAN 4954628231871

Dostępność: Ograniczona ilość.
W sprawie dostępności skontaktuj się z nami, tel. kom. + 48 797 023 704

14 900,00 zł
Cena timetrend.pl
8 940,00 zł Zniżka 40%
Brutto

Musisz być zalogowany aby móc negocjować cenę produktu

Wybierz lokalizację:

Seiko Presage Chronograph 55th Anniversary Limited Edition SRQ031J1 Kod: SI SRQ031J1

*- pola wymagane
Akceptowalne formy płatności
  • płatność on-line,
  • płatność przelewem,
  • wysyłka za pobraniem.
Koszty wysyłki

Do każdego zamówienia dostawa kurierem na terenie Polski gratis!
Realizacja dostawy w terminie do 10 dni roboczych (zazwyczaj doręczamy w terminie do 3 dni roboczych).
Wysyłka do wszystkich krajów UE (skontaktuj się z nami po więcej szczegółów).

1. Firma ZIBI udziela 2 letniej gwarancji
2. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaruz umową.
3. Karta gwarancyjna ważna jest na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
4. Firma ZIBI nie ponosi odpowiedzialności za wady wynikłe na skutek wydarzeń losowych oraz innych okoliczności za które nie odpowiada sprzedawca.
5. W celu dokonania naprawy reklamujący zobowiązany jest na własny koszt dostarczyć kompletne urządzenie wraz z poprawnie wypełnioną kartą gwarancyjną i paragonem do najbliższego Autoryzowanego Punktu Serwisowego lub do punktu zakupu. W przypadku braku możliwości usunięcia usterki, sklep lub punkt serwisowy przesyła dany towar do Centralnego Punktu Serwisowego. W takim przypadku termin naprawy reklamacji wynosi 28 dni, jednak całkowity okres naprawy może ulec wydłużeniu o czas wykonania czynności wysyłkowych, o czas oczekiwania na części zamienne od dostawcy lub o czas potrzebny do wykonania testów.
Po wykonaniu naprawy reklamujący odbiera urządzenie w punkcie nadania.
6. Naprawy gwarancyjne niektórych marek wykonywane są wyłącznie w serwisach producenta – termin rozpatrzenia reklamacji ustala wówczas producent.
7. Reklamujący powinien dostarczyć urządzenie w oryginalnym opakowaniu fabrycznym. W razie braku opakowania fabrycznego ryzyko uszkodzenia sprzętu w czasie transportu do i z punktu serwisowego ponosi reklamujący. Reklamujący zobowiązany jest dostarczyć wraz z reklamowanym urządzeniem odpowiednie materiały eksploatacyjne używane z tym urządzeniem (np. baterie, zasilacz). W przypadku dostarczenia do serwisu sprzętu sprawnego technicznie lub zgłoszenia usterki która nie jest objęta gwarancją reklamujący zostanie obciążony kosztami za wykonanie ekspertyzy technicznej i kosztami transportu.
8. Gwarancja nie obejmuje:
a. czynności, do wykonania których zobowiązany jest użytkownik we własnym zakresie i na własny koszt np. konserwacja zegarka, wymiana baterii, pasków oraz innych materiałów eksploatacyjnych;
b. ścierania się zewnętrznej powłoki urządzenia;
c. uszkodzenia kopert, bransolet, teleskopów, pasków, szkiełek;
d. uszkodzeń mechanicznych, termicznych, chemicznych, zanieczyszczeń;
e. wad powstałych wskutek zdarzeń losowych.
f. uszkodzeń spowodowanych niewłaściwym bądź nieostrożnym użytkowaniem oraz uchybieniami w konserwacji zegarka.
9. Gwarancja traci ważność z powodu:
a. wadliwego przechowywania i konserwacji urządzenia oraz innych uszkodzeń powstałych z winy użytkownika;
b. gdy uszkodzenie jest wynikiem wszelkich prób niefachowej naprawy (np. wymiany baterii) wykonanej poza autoryzowanym serwisem, wszelkich modyfikacji urządzenia lub zastosowania niewłaściwych części;
c. uszkodzeń powstałych w wyniku nieprzestrzegania instrukcji obsługi i zasad prawidłowej eksploatacji, a także użytkowania sprzętu niezgodnie z jego przeznaczeniem.» przeczytaj wszystkie opinie
Płeć
Męski
Styl
Klasyczny
Odczyt
Analogowy
Koperta
Stal
Szerokość paska/bransolety
21 mm
Mechanizm
Automatyczny
Typ mechanizmu
Seiko 8R48
Szerokość koperty
42,3 mm
Grubość koperty
15,3 mm
Szkło
Szafirowe
Wodoszczelność
100M
Okres gwarancji
2 lata
Stoper
Tak
Datownik
Tak
Kolor koperty
Srebrny
Kolor tarczy
Beżowy
Kolor paska
Czarny

Zegarek męski Seiko Presage Chronograph 55th Anniversary Limited Edition SRQ031J1 to niepowtarzalny model, który wykonano z okazji 55. rocznicy pierwszego 1964 “Crown” Chronograph Seiko. Edycja limitowana liczy jedynie 1000 sztuk, a numer limitacji został wygrawerowany na deklu. Produkt prezentuje się doskonale za sprawą połączenia szampańskiej tarczy oraz skórzanego, czarnego paska z zapięciem motylkowym, które zabezpiecza pasek przed zniszczeniem. Producent zapewnił najwyższej jakości szlify które w połączeniu z super twardą powłoką gwarantują wysoką wytrzymałość na zarysowania. Urządzenie wyposażono w funkcje takie jak: datownik dni miesiąca, chronograf, obrotowy bezel oraz zakręcany, transparentny dekiel. Tarcze chroni odporene za zarysowania, wypukłe, pokryte wewnętrznie powłoką anty-refleksyjną szkło szafirowe. Wodoszczelność wynosząca 100 metrów zapewnia ochronę podczas pływania oraz nurkowania bez akwalungu.