Seiko Prospex SPB149J11965 Diver's Modern Re-interpretation SPB149J1

Kod : SI SPB149J1

Seiko Prospex SPB149J11965 Diver's Modern Re-interpretation SPB149J1


EAN 4954628235015

Dostępność: W magazynie

Cena timetrend.pl
6 100,00 zł
Brutto

Musisz być zalogowany aby móc negocjować cenę produktu

Wybierz lokalizację:

Seiko Prospex SPB149J11965 Diver's Modern Re-interpretation SPB149J1 Kod: SI SPB149J1

*- pola wymagane
Akceptowalne formy płatności
  • płatność on-line,
  • płatność przelewem,
  • wysyłka za pobraniem.
Koszty wysyłki

Do każdego zamówienia dostawa kurierem na terenie Polski gratis!
Realizacja dostawy w terminie do 10 dni roboczych (zazwyczaj doręczamy w terminie do 3 dni roboczych).
Wysyłka do wszystkich krajów UE (skontaktuj się z nami po więcej szczegółów).

1. Firma ZIBI udziela 2 letniej gwarancji
2. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaruz umową.
3. Karta gwarancyjna ważna jest na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
4. Firma ZIBI nie ponosi odpowiedzialności za wady wynikłe na skutek wydarzeń losowych oraz innych okoliczności za które nie odpowiada sprzedawca.
5. W celu dokonania naprawy reklamujący zobowiązany jest na własny koszt dostarczyć kompletne urządzenie wraz z poprawnie wypełnioną kartą gwarancyjną i paragonem do najbliższego Autoryzowanego Punktu Serwisowego lub do punktu zakupu. W przypadku braku możliwości usunięcia usterki, sklep lub punkt serwisowy przesyła dany towar do Centralnego Punktu Serwisowego. W takim przypadku termin naprawy reklamacji wynosi 28 dni, jednak całkowity okres naprawy może ulec wydłużeniu o czas wykonania czynności wysyłkowych, o czas oczekiwania na części zamienne od dostawcy lub o czas potrzebny do wykonania testów.
Po wykonaniu naprawy reklamujący odbiera urządzenie w punkcie nadania.
6. Naprawy gwarancyjne niektórych marek wykonywane są wyłącznie w serwisach producenta – termin rozpatrzenia reklamacji ustala wówczas producent.
7. Reklamujący powinien dostarczyć urządzenie w oryginalnym opakowaniu fabrycznym. W razie braku opakowania fabrycznego ryzyko uszkodzenia sprzętu w czasie transportu do i z punktu serwisowego ponosi reklamujący. Reklamujący zobowiązany jest dostarczyć wraz z reklamowanym urządzeniem odpowiednie materiały eksploatacyjne używane z tym urządzeniem (np. baterie, zasilacz). W przypadku dostarczenia do serwisu sprzętu sprawnego technicznie lub zgłoszenia usterki która nie jest objęta gwarancją reklamujący zostanie obciążony kosztami za wykonanie ekspertyzy technicznej i kosztami transportu.
8. Gwarancja nie obejmuje:
a. czynności, do wykonania których zobowiązany jest użytkownik we własnym zakresie i na własny koszt np. konserwacja zegarka, wymiana baterii, pasków oraz innych materiałów eksploatacyjnych;
b. ścierania się zewnętrznej powłoki urządzenia;
c. uszkodzenia kopert, bransolet, teleskopów, pasków, szkiełek;
d. uszkodzeń mechanicznych, termicznych, chemicznych, zanieczyszczeń;
e. wad powstałych wskutek zdarzeń losowych.
f. uszkodzeń spowodowanych niewłaściwym bądź nieostrożnym użytkowaniem oraz uchybieniami w konserwacji zegarka.
9. Gwarancja traci ważność z powodu:
a. wadliwego przechowywania i konserwacji urządzenia oraz innych uszkodzeń powstałych z winy użytkownika;
b. gdy uszkodzenie jest wynikiem wszelkich prób niefachowej naprawy (np. wymiany baterii) wykonanej poza autoryzowanym serwisem, wszelkich modyfikacji urządzenia lub zastosowania niewłaściwych części;
c. uszkodzeń powstałych w wyniku nieprzestrzegania instrukcji obsługi i zasad prawidłowej eksploatacji, a także użytkowania sprzętu niezgodnie z jego przeznaczeniem.» przeczytaj wszystkie opinie
Płeć
Męski
Styl
Sportowy
Odczyt
Analogowy
Koperta
Stal
Bransoleta
Stal
Mechanizm
Automatyczny
Typ mechanizmu
Seiko 6R35
Szerokość koperty
40,5 mm
Grubość koperty
13,2 mm
Szkło
Szafirowe
Wodoszczelność
200M
Okres gwarancji
2 lata
Kolor koperty
Srebrny
Kolor tarczy
Niebieski
Kolor bransolety
Srebrny

Seiko Prospex 1965 Diver's Modern Re-interpretation SPB149J1 to model z limitowanej kolekcji , stanowiącej reedycję kultowego modelu z lat 60. XX wieku. SEIKO Prospex to męski zegarek z mechanizmem automatycznym zaprojektowany z myślą o nurkowaniu. Zastosowany mechanizm posiada datownik wskazujący dzień miesiąca oraz opcję nakręcania mechanizmu przy pomocy koronki. Koperta i bransoleta tego modelu wykonana jest ze stali nierdzewnej pokrytej wzmacniającą powłoką zaś szkło szafirowe z powłoką antyrefleksyjną chroniące tarczę to najbardziej odporny na zarysowania materiał używany przy produkcji zegarków. Zegarek wyposażono w obrotowy bezel i zakręcaną koronkę. Wodoszczelność 200M oznacza, że zegarek jest przygotowany do kontaktu z wodą. Rezerwa chodu wynosi około 70h.