Seiko Ananta Automatic Chronograph SRQ015J

Kod : SI SRQ015J1

Seiko Ananta Automatic Chronograph SRQ015J


EAN 4954628141552

Dostępność: Ograniczona ilość.
W sprawie dostępności skontaktuj się z nami, tel. kom. + 48 797 023 704

16 899,00 zł
Cena timetrend.pl
11 829,30 zł Zniżka 30%
Brutto

Musisz być zalogowany aby móc negocjować cenę produktu

Wybierz lokalizację:

Seiko Ananta Automatic Chronograph SRQ015J Kod: SI SRQ015J1

*- pola wymagane
Akceptowalne formy płatności
  • płatność on-line,
  • płatność przelewem,
  • wysyłka za pobraniem.
Koszty wysyłki

Do każdego zamówienia dostawa kurierem na terenie Polski gratis!
Realizacja dostawy w terminie do 10 dni roboczych (zazwyczaj doręczamy w terminie do 3 dni roboczych).
Wysyłka do wszystkich krajów UE (skontaktuj się z nami po więcej szczegółów).

1. Firma ZIBI udziela 2 letniej gwarancji
2. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaruz umową.
3. Karta gwarancyjna ważna jest na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
4. Firma ZIBI nie ponosi odpowiedzialności za wady wynikłe na skutek wydarzeń losowych oraz innych okoliczności za które nie odpowiada sprzedawca.
5. W celu dokonania naprawy reklamujący zobowiązany jest na własny koszt dostarczyć kompletne urządzenie wraz z poprawnie wypełnioną kartą gwarancyjną i paragonem do najbliższego Autoryzowanego Punktu Serwisowego lub do punktu zakupu. W przypadku braku możliwości usunięcia usterki, sklep lub punkt serwisowy przesyła dany towar do Centralnego Punktu Serwisowego. W takim przypadku termin naprawy reklamacji wynosi 28 dni, jednak całkowity okres naprawy może ulec wydłużeniu o czas wykonania czynności wysyłkowych, o czas oczekiwania na części zamienne od dostawcy lub o czas potrzebny do wykonania testów.
Po wykonaniu naprawy reklamujący odbiera urządzenie w punkcie nadania.
6. Naprawy gwarancyjne niektórych marek wykonywane są wyłącznie w serwisach producenta – termin rozpatrzenia reklamacji ustala wówczas producent.
7. Reklamujący powinien dostarczyć urządzenie w oryginalnym opakowaniu fabrycznym. W razie braku opakowania fabrycznego ryzyko uszkodzenia sprzętu w czasie transportu do i z punktu serwisowego ponosi reklamujący. Reklamujący zobowiązany jest dostarczyć wraz z reklamowanym urządzeniem odpowiednie materiały eksploatacyjne używane z tym urządzeniem (np. baterie, zasilacz). W przypadku dostarczenia do serwisu sprzętu sprawnego technicznie lub zgłoszenia usterki która nie jest objęta gwarancją reklamujący zostanie obciążony kosztami za wykonanie ekspertyzy technicznej i kosztami transportu.
8. Gwarancja nie obejmuje:
a. czynności, do wykonania których zobowiązany jest użytkownik we własnym zakresie i na własny koszt np. konserwacja zegarka, wymiana baterii, pasków oraz innych materiałów eksploatacyjnych;
b. ścierania się zewnętrznej powłoki urządzenia;
c. uszkodzenia kopert, bransolet, teleskopów, pasków, szkiełek;
d. uszkodzeń mechanicznych, termicznych, chemicznych, zanieczyszczeń;
e. wad powstałych wskutek zdarzeń losowych.
f. uszkodzeń spowodowanych niewłaściwym bądź nieostrożnym użytkowaniem oraz uchybieniami w konserwacji zegarka.
9. Gwarancja traci ważność z powodu:
a. wadliwego przechowywania i konserwacji urządzenia oraz innych uszkodzeń powstałych z winy użytkownika;
b. gdy uszkodzenie jest wynikiem wszelkich prób niefachowej naprawy (np. wymiany baterii) wykonanej poza autoryzowanym serwisem, wszelkich modyfikacji urządzenia lub zastosowania niewłaściwych części;
c. uszkodzeń powstałych w wyniku nieprzestrzegania instrukcji obsługi i zasad prawidłowej eksploatacji, a także użytkowania sprzętu niezgodnie z jego przeznaczeniem.» przeczytaj wszystkie opinie
Płeć
Męski
Styl
Sportowy
Odczyt
Analogowy
Koperta
Stal
Bransoleta
Stal
Mechanizm
Automatyczny
Typ mechanizmu
Seiko 8R28
Szerokość koperty
46 mm
Grubość koperty
16 mm
Szkło
Szafirowe
Wodoszczelność
100M
Okres gwarancji
2 lata
Kolor koperty
Czarny
Kolor tarczy
Czarny
Kolor bransolety
Czarny

Seiko Ananta Automatic Chronograph SRQ015J - to zegarek nawiązujący swoim wyglądem do Japońskiej kultury. Gładko wypolerowany bezel w technologii Zaratsu oraz profil zegarka w jasny sposób kojarzą się z japońskim mieczem - kataną. Trzy czerwone oznaczenia w kształcie półokręgów na cyferblacie są nawiązaniem do tradycyjnej japońskiej sztuki makijażu Kumadori wiążącej się z teatrem Kabuki. Lakierowanie tarczy zostało zaprojektowane przez światowej sławy artystę Isshu Tamurę, który wykonał je dla tej serii zegarów własnoręcznie. Na cyferblacie znajduje się chronograf oraz datownik. Nad cyferblatem umieszczone jest szkło szafirowe pokryte od spodu warstwą antyrefleksyjną, dzięki czemu godzina widoczna jest pod każdym kątem nawet przy bardzo niekorzystnych warunkach. A wszystko to bezpiecznie zamknięte w kopercie wykonanej ze stali szlachetniej pokrytej czarnym PVD wysokiej jakości. Nad pracą zegarka czuwa niezawodny mechanizm automatyczny SEIKO 8R28 który charakteryzuje się płynnością ruchu, oraz brakiem opóźnienia przy wciśnięciu guzika chronografu, dzięki czemu przy wyraźnie oznaczonym tachymetrze bez problemu policzymy prędkość.

Jest to zegarek z limitowanej edycji na którą składa się 800 sztuk tego modelu. Skierowany jest do prawdziwych entuzjastów kultury Japońskiej oraz osób ceniących sobie nietuzinkowość, indywidualność oraz uwielbiają rzeczy absolutnie wyjątkowe.