Seiko Prospex Black Series Limited Edition SPB125J1

Kod : SI SPB125J1

Seiko Prospex Black Series Limited Edition SPB125J1


EAN 4954628233561

Dostępność: W magazynie

3 959,00 zł
Brutto

Musisz być zalogowany aby móc negocjować cenę produktu

Wybierz lokalizację:

Seiko Prospex Black Series Limited Edition SPB125J1 Kod: SI SPB125J1

*- pola wymagane
Akceptowalne formy płatności
  • płatność on-line,
  • płatność przelewem,
  • wysyłka za pobraniem.
Koszty wysyłki

Do każdego zamówienia dostawa kurierem na terenie Polski gratis!
Realizacja dostawy w terminie do 10 dni roboczych (zazwyczaj doręczamy w terminie do 3 dni roboczych).
Wysyłka do wszystkich krajów UE (skontaktuj się z nami po więcej szczegółów).

1. Firma ZIBI udziela 2 letniej gwarancji
2. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaruz umową.
3. Karta gwarancyjna ważna jest na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
4. Firma ZIBI nie ponosi odpowiedzialności za wady wynikłe na skutek wydarzeń losowych oraz innych okoliczności za które nie odpowiada sprzedawca.
5. W celu dokonania naprawy reklamujący zobowiązany jest na własny koszt dostarczyć kompletne urządzenie wraz z poprawnie wypełnioną kartą gwarancyjną i paragonem do najbliższego Autoryzowanego Punktu Serwisowego lub do punktu zakupu. W przypadku braku możliwości usunięcia usterki, sklep lub punkt serwisowy przesyła dany towar do Centralnego Punktu Serwisowego. W takim przypadku termin naprawy reklamacji wynosi 28 dni, jednak całkowity okres naprawy może ulec wydłużeniu o czas wykonania czynności wysyłkowych, o czas oczekiwania na części zamienne od dostawcy lub o czas potrzebny do wykonania testów.
Po wykonaniu naprawy reklamujący odbiera urządzenie w punkcie nadania.
6. Naprawy gwarancyjne niektórych marek wykonywane są wyłącznie w serwisach producenta – termin rozpatrzenia reklamacji ustala wówczas producent.
7. Reklamujący powinien dostarczyć urządzenie w oryginalnym opakowaniu fabrycznym. W razie braku opakowania fabrycznego ryzyko uszkodzenia sprzętu w czasie transportu do i z punktu serwisowego ponosi reklamujący. Reklamujący zobowiązany jest dostarczyć wraz z reklamowanym urządzeniem odpowiednie materiały eksploatacyjne używane z tym urządzeniem (np. baterie, zasilacz). W przypadku dostarczenia do serwisu sprzętu sprawnego technicznie lub zgłoszenia usterki która nie jest objęta gwarancją reklamujący zostanie obciążony kosztami za wykonanie ekspertyzy technicznej i kosztami transportu.
8. Gwarancja nie obejmuje:
a. czynności, do wykonania których zobowiązany jest użytkownik we własnym zakresie i na własny koszt np. konserwacja zegarka, wymiana baterii, pasków oraz innych materiałów eksploatacyjnych;
b. ścierania się zewnętrznej powłoki urządzenia;
c. uszkodzenia kopert, bransolet, teleskopów, pasków, szkiełek;
d. uszkodzeń mechanicznych, termicznych, chemicznych, zanieczyszczeń;
e. wad powstałych wskutek zdarzeń losowych.
f. uszkodzeń spowodowanych niewłaściwym bądź nieostrożnym użytkowaniem oraz uchybieniami w konserwacji zegarka.
9. Gwarancja traci ważność z powodu:
a. wadliwego przechowywania i konserwacji urządzenia oraz innych uszkodzeń powstałych z winy użytkownika;
b. gdy uszkodzenie jest wynikiem wszelkich prób niefachowej naprawy (np. wymiany baterii) wykonanej poza autoryzowanym serwisem, wszelkich modyfikacji urządzenia lub zastosowania niewłaściwych części;
c. uszkodzeń powstałych w wyniku nieprzestrzegania instrukcji obsługi i zasad prawidłowej eksploatacji, a także użytkowania sprzętu niezgodnie z jego przeznaczeniem.» przeczytaj wszystkie opinie
Płeć
Męski
Styl
Sportowy
Odczyt
Analogowy
Koperta
Stal
Pasek
Tworzywo sztuczne
Mechanizm
Automatyczny
Typ mechanizmu
Seiko 6R35
Szerokość koperty
44,5 mm
Grubość koperty
13,7 mm
Szkło
Szafirowe
Wodoszczelność
200M
Okres gwarancji
2 lata
Datownik
Tak
Kolor koperty
Czarny
Kolor tarczy
Czarny
Kolor paska
Czarny

Seiko SPB125J1 to limitowany męski czasomierz z kolekcji Prospex, którego wyprodukowano 7000 sztuk. Zegarek został wykonany z wysokiej jakości stali szlachetnej, która nie ulega korozji. Koperta została połączona z wygodnym i odpornym na działanie wody paskiem z tworzywa sztucznego. Na kopercie umieszczono pierścień obrotowy z oznaczeniami minut. Szkło szafirowe chroni czytelny cyferblat z wyraźnymi wskazówkami i indeksami z warstwą fluorescencyjną LumiBrite. Warstwa ta umożliwia odczytanie godziny w ciemności. Dokładny mechanizm automatyczny Seiko 6R35 jest zasilany poprzez energię kinetyczną powstającą podczas ruchu ręki, dzięki czemu zegarek nie potrzebuje wymiany baterii. Mechanizm ten charakteryzuje się potężną rezerwą chodu - aż 72 godziny! Zainstalowano go na 24 kamieniach łożyskujących zwiększających jego bezpieczeństwo i prawidłową pracę. Dodatkową funkcją jest datownik, który wyświetla dzień miesiąca. Wodoszczelność wynosi 200M według normy ISO dla zegarków nurkowych co oznacza, że zegarek jest przystosowany do nurkowania rekreacyjnego. Zakręcana koronka i dekiel dodatkową wzmacniają tą wodoodporność.