SUUNTO Spartan Trainer Wrist HR Sandstone SS023409000

Kod : SUUNTO SS023409000

SUUNTO Spartan Trainer Wrist HR Sandstone SS023409000


Dostępność: Ograniczona ilość.
W sprawie dostępności skontaktuj się z nami, tel. kom. + 48 797 023 704

1 299,00 zł
Cena timetrend.pl
909,30 zł Zniżka 30%
Brutto

Wybierz lokalizację:

SUUNTO Spartan Trainer Wrist HR Sandstone SS023409000 Kod: SUUNTO SS023409000

*- pola wymagane
Akceptowalne formy płatności
  • płatność on-line,
  • płatność przelewem,
  • wysyłka za pobraniem.
Koszty wysyłki

Do każdego zamówienia dostawa kurierem na terenie Polski gratis!
Realizacja dostawy w terminie do 10 dni roboczych (zazwyczaj doręczamy w terminie do 3 dni roboczych).
Wysyłka do wszystkich krajów UE (skontaktuj się z nami po więcej szczegółów).

1. Firma ZIBI udziela 2 letniej gwarancji
2. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaruz umową.
3. Karta gwarancyjna ważna jest na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
4. Firma ZIBI nie ponosi odpowiedzialności za wady wynikłe na skutek wydarzeń losowych oraz innych okoliczności za które nie odpowiada sprzedawca.
5. W celu dokonania naprawy reklamujący zobowiązany jest na własny koszt dostarczyć kompletne urządzenie wraz z poprawnie wypełnioną kartą gwarancyjną i paragonem do najbliższego Autoryzowanego Punktu Serwisowego lub do punktu zakupu. W przypadku braku możliwości usunięcia usterki, sklep lub punkt serwisowy przesyła dany towar do Centralnego Punktu Serwisowego. W takim przypadku termin naprawy reklamacji wynosi 28 dni, jednak całkowity okres naprawy może ulec wydłużeniu o czas wykonania czynności wysyłkowych, o czas oczekiwania na części zamienne od dostawcy lub o czas potrzebny do wykonania testów.
Po wykonaniu naprawy reklamujący odbiera urządzenie w punkcie nadania.
6. Naprawy gwarancyjne niektórych marek wykonywane są wyłącznie w serwisach producenta – termin rozpatrzenia reklamacji ustala wówczas producent.
7. Reklamujący powinien dostarczyć urządzenie w oryginalnym opakowaniu fabrycznym. W razie braku opakowania fabrycznego ryzyko uszkodzenia sprzętu w czasie transportu do i z punktu serwisowego ponosi reklamujący. Reklamujący zobowiązany jest dostarczyć wraz z reklamowanym urządzeniem odpowiednie materiały eksploatacyjne używane z tym urządzeniem (np. baterie, zasilacz). W przypadku dostarczenia do serwisu sprzętu sprawnego technicznie lub zgłoszenia usterki która nie jest objęta gwarancją reklamujący zostanie obciążony kosztami za wykonanie ekspertyzy technicznej i kosztami transportu.
8. Gwarancja nie obejmuje:
a. czynności, do wykonania których zobowiązany jest użytkownik we własnym zakresie i na własny koszt np. konserwacja zegarka, wymiana baterii, pasków oraz innych materiałów eksploatacyjnych;
b. ścierania się zewnętrznej powłoki urządzenia;
c. uszkodzenia kopert, bransolet, teleskopów, pasków, szkiełek;
d. uszkodzeń mechanicznych, termicznych, chemicznych, zanieczyszczeń;
e. wad powstałych wskutek zdarzeń losowych.
f. uszkodzeń spowodowanych niewłaściwym bądź nieostrożnym użytkowaniem oraz uchybieniami w konserwacji zegarka.
9. Gwarancja traci ważność z powodu:
a. wadliwego przechowywania i konserwacji urządzenia oraz innych uszkodzeń powstałych z winy użytkownika;
b. gdy uszkodzenie jest wynikiem wszelkich prób niefachowej naprawy (np. wymiany baterii) wykonanej poza autoryzowanym serwisem, wszelkich modyfikacji urządzenia lub zastosowania niewłaściwych części;
c. uszkodzeń powstałych w wyniku nieprzestrzegania instrukcji obsługi i zasad prawidłowej eksploatacji, a także użytkowania sprzętu niezgodnie z jego przeznaczeniem.» przeczytaj wszystkie opinie
Płeć
Męski
Styl
Sportowy
Odczyt
Cyfrowy
Koperta
Stal + tworzywo sztuczne
Pasek
Tworzywo sztuczne
Szerokość koperty
46 mm
Grubość koperty
15,7 mm
Szkło
Mineralne
Wodoszczelność
50M
Bluetooth
Tak
GPS
Tak
Okres gwarancji
2 lata
Alarm
Tak
Stoper
Tak
Timer
Tak
Wysokościomierz
Tak
Kompas
Tak
Podświetlenie
Tak
Datownik
Tak
Pomiar tętna
Tak

SUUNTO Spartan Trainer Wrist HR Sandstone SS023409000 to zaawansowane urządzenie stworzone aby wspomagać treningi i uprawianie sportów multidyscyplinarnych. Wszystkie zegarki Suunto Spartan tworzone są w fińskiej manufakturze, która gwarantuje wysoką jakość i niezawodność. Model ten posiada kopertę oraz pasek wykonane z wysokiej jakości tworzywa w ciekawym czarnym kolorze. Stalowy pierścień oraz wytrzymałe, mineralne szkło chronią kolorowy wyświetlacz dotykowy. Zegarek został wyposażony w takie narzędzia jak: moduł Bluetooth do komunikacji ze smartfonami i akcesoriami Suunto, moduł GPS oraz cyfrowy kompas. Model ten ma możliwość wygodnego mierzenia tętna na nadgarstku bez konieczności noszenia paska na klatce piersiowej. 

Moduł GPS/GLONASS posiada trzy cżęstotliwości zapisu (najlepszy, dobry, ok). Urządzenie nawiguje po wyświetlanej trasie lub punktach, zapisuje przebytą trasę w czasie rzeczywistym, a także umożliwia stworzenie własnej biblioteki i planowanie własnych wypraw. Akumulator tego urządzenia pozwala na 10 godzin w trybie największej dokładności oraz 30 godzin w trybie energooszczędnym. Na podstawie odczytów z GPS zegarek odczytuje wysokość w m n.p.m. W trybie wyświetlania godziny bateria starcza na 14 dni

Autorski interfejs producenta obsługiwany jest w wielu językach (EN, CS, DA, DE, ES, FI, FR, IT, JA, KO, NL, NO, PL, PT, RU, SV, ZH) a producent wydaje regularne aktualizacje programowania. Zegarek jest wspierany przez aplikację mobilną Suunto Movescount App (Dostępna dla iOS i Android) oraz dodatkowe narzędzia i mikrospołeczność Suunto movescount.com. Elementy te czynią urządzenie Suunto Spartan prawdziwym kombajnem dla sportowców uprawiających triathlon czy też dyscypliny multisportowe. Dają one praktycznie nieograniczone możliwości kontroli, monitorowania i wspomagania treningów. Interfejs posiada 80 predefiniowanych trybów sportowych do różnych dyscyplin.

Zegarek monitoruje aktywność przez całą dobę (liczba kroków i spalonych kalorii, treningi i inne) a także wskazuje czas czas regeneracji na podstawie dokonanych wcześniej aktywności. Wbudowany dziennik aktywności oraz serwis Suunto Movescount umożliwiają planowanie i analizę swoich treningów a także śledzenie postępów i wytyczanie celów, które chcemy osiągnąć. Aplikacja mobilna Suunto Movescount App może uczynić z tego urządzenia prawdziwego smartwatch'a - obsługa powiadomień z telefonu nie stanowi żadnego problemu.

Zegarki Suunto Spartan są zgodne z technologią Bluetooth Smart. Wodoszczelność 50m zgodna ze standardem ISO 6425 dla zegarków nurkowych umożliwia pływanie z urządzeniem na nadgarstku.