Smartwatch dziecięcy Garett — w trosce o bezpieczeństwo Twojego dziecka

Smartwatch dziecięcy Garett — w trosce o bezpieczeństwo Twojego dziecka

Dzień dziecka oraz wakacje zbliżają się wielkimi krokami, a Ty zastanawiasz się jak zapewnić swojemu dziecku bezpieczeństwo? Podaruj mu smartwatch dziecięcy Garett. Dzięki niemu pozostaniesz w stałym kontakcie ze swoją pociechą. Ty zachowasz spokój, a Twoje dziecko będzie zachwycone nowoczesnym designem i szeroką gamą kolorystyczną zegarków firmy Garett.

Smartwatch dla dziecka

Garett oferuje szeroką gamę wielofunkcyjnych urządzeń najwyższej jakości, zwłaszcza smartwachy. W Time Trend znajdziesz zróżnicowane modele zegarków dla dzieci, odpowiadające potrzebom najmłodszych. Jeśli zastanawiasz się, jaki wybrać smartwatch dziecięcy na dzień dziecka lub urodziny Twojej pociechy, w ofercie marki Garett znajdziesz coś odpowiedniego.

Smartwatch — najważniejsze funkcje 

Nowoczesny smartwatch z łatwością zastąpi telefon komórkowy. Za jego pomocą Twoje dziecko wykona połączenia dźwiękowe i wideo oraz wyśle wiadomości tekstowe. Może też, zamiast SMS-ów, wysyłać krótkie wiadomości głosowe. Dzięki wbudowanemu w zegarek aparatowi, szybko zrobi zdjęcie, a potem podzieli się nim z członkami rodziny. 

Smartwatch może służyć Twojemu dziecku podczas aktywności w ciągu dnia. Wygodny kolorowy pasek sprawi, że nie zgubi go podczas zabawy. Nie musisz martwić się też o to, że się zniszczy podczas zamoczenia - smartwatche Garett są wodoodporne (wodoszczelność na poziomie 30 m) i niezwykle trwałe. Są produkowane z najwyższej jakości materiałów. Zegarki są odporne także na pył oraz wstrząsy, więc mogą towarzyszyć najbardziej aktywnym dzieciakom podczas ich codziennych przygód.

Smartwatch — dla bezpieczeństwa twojego dziecka

Ze smartwatchem Garett, nie musisz zastanawiać się, gdzie w danym momencie znajduje się Twoje dziecko. Dzięki lokalizacji GPS sprawdzisz to w każdym momencie. Gdy uruchomisz funkcje geoogrodzenia, dostaniesz informację natychmiast, jeśli pociecha opuści teren określony przez ciebie jako bezpieczny. Dodatkową kontrolę zapewnia monitorowanie odgłosów, dzięki niej w każdej chwili ocenisz, czy wokół Twojego dziecka nie słychać żadnych niepokojących dźwięków.

W razie niebezpieczeństwa mały użytkownik może nacisnąć przycisk SOS, dostępny w bardzo łatwy sposób. W takiej sytuacji natychmiast zostanie wykonane połączenie na wybrany numer, a Ty możesz od razu zareagować. Jeśli martwisz się o zdrowie swojego dziecka, smartwatch pomoże Ci je nadzorować za pomocą aplikacji krokomierza i monitora snu.

 Jaki smartwatch dla dziecka wybrać?

Jeśli zdecydujesz się na zakup smartwatcha dla dziecka, zwróć uwagę na funkcje, które są dla ciebie najważniejsze. Ważna jest też szerokość oraz rozdzielczość ekranu, podobnie jak rozmiar i waga zegarka. W końcu zależy Ci na tym, żeby był on jak najwygodniejszy, dzięki czemu nie będzie przeszkadzał w zabawie. Innym, równie istotnym kryterium, są kwestie estetyczne. Firma Garett oferuje smartwatche w szerokiej gamie wzorów, a także kolorów. Jeśli jednak nadal zastanawiasz się nad wyborem najlepszego smartwatcha, oto kilka propozycji:

Nowoczesne smartwatche do nauki lub zabawy. Modele: Garett Kids Life Max 4G, Garett Kids Spark 4G RT

Jednym z chętnie wybieranych smartwatchy dziecięcych jest model Garett Kids Life Max 4G RT. To urządzenie, które łączy przystępną cenę wraz z bardzo wysoką jakością. Smartwatch występuje w dwóch wersjach kolorystycznych, a ponadto ma wymienny pasek. Jego kolorowy ekran dotykowy zapewni Twojemu dziecku komfortowe użytkowanie. Wbudowany system Android, łączność 4G LTE i WiFi pomogą Ci pozostać w stałym kontakcie z pociechą, a dzięki łączności GPS nigdy nie stracisz jej z oczu. 

Nowoczesny design Smartwatcha Garett Kids Spark 4G RT na pewno spełni oczekiwania młodych fanów nowych technologii. Został wyprodukowany z tworzyw wysokiej jakości, dodatkowo jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych. To zarówno smartwatch dla dziewczynki, jak i smrtawtch dla chłopca. Jest bardzo wytrzymały, więc będzie doskonałym towarzyszem przygód Twojego dziecka, a dzięki funkcjom GPS pozostaniesz zawsze spokojny, wiedząc, gdzie się ono w danym momencie znajduje. 

Jeśli nie chcesz, aby Twoje dziecko spóźniało się na obowiązkowe zajęcia, wgraj jego plan lekcji do smartwatcha. Zarówno model Garett Kids Life Max 4G RT, jaki Garett Kids Spark 4G RT mają taką możliwość. Obsługa obu smartwatchy jest bardzo prosta oraz intuicyjna. Nie powinna sprawiać trudności najmłodszym użytkownikom urządzeń. 

Powrót do listy
Zrób komuś prezent!

Zrób komuś prezent kupując kartę podarunkową.

Newsletter