Bezpieczny powrót do szkoły.

Smartwatch dziecięcy- bezpieczeństwo dla rodzica i dziecka.

GPS w zegarku - kontrola nad dzieckiem każdego dnia.

 

Produkty Garett Electronics dostępne są na rynku już od kilku lat, a z każdym kolejnym rokiem zdobywają uznanie coraz szerszej grupy osób.

„Smart zegarki” stanowią kluczową część propozycji, ze szczególnym naciskiem na smartwatche dziecięce. Nic więc dziwnego, że marka wypracowała sobie opinię lidera właśnie w tym segmencie. Gdy dziecko coraz bardziej się usamodzielnia, rodziców często ogarnia strach. Jeśli chcemy zyskać znacznie większe poczucie bezpieczeństwa, możemy się posłużyć nowoczesnymi technologiami. Jednym z najlepszych rozwiązań dla rodziców jest smartwatch dla dziecka z GPS. Sprawdź, dlaczego okazuje się tak pomocny!

 

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu!

Najnowsze modele dziecięce bazują na kilku technologiach, które służą do jeszcze dokładniejszego określenia położenia właściciela urządzenia. Oprócz GPS, wykorzystywane jest również LBS i Wi-Fi, co zapewnia precyzję i poczucie bezpieczeństwa. Pomocne są one również w wyznaczeniu dziecku strefy do zabawy. Funkcja geo-grodzenie pozwala na określenie terenu, na którym może przebywać dziecko. Gdy tylko przekroczy ono granicę, rodzic od razu zostanie o tym poinformowany. Jest to możliwe dzięki sparowaniu smartwatcha z aplikacją.

W kwestii bezpieczeństwa niezwykle istotny jest również przycisk SOS. Służy on do natychmiastowego kontaktu z opiekunem, w przypadku niebezpiecznej sytuacji. Wystarczy, że dziecko, zaniepokojone wydarzeniami, przyciśnie odpowiedni element na zegarku, a automatycznie połączy się on ze wskazanymi numerami.

 

 

Stała łączność i atrakcyjny gadżet.

Wideorozmowy to kolejne, niezwykle przydatne rozwiązanie. W dowolnej chwili, nawet gdy dziecko jest daleko, mama, tata czy babcia może do niego zadzwonić i porozmawiać. Smartwatch w tym przypadku skutecznie zastępuje telefon, co jest niezwykle istotne w przypadku młodszych pociech. Rodzice nie zawsze chcą wyposażać swoją latorośl w smartfon – jest on dość duży, niewygodny w noszeniu i łatwo go zgubić. W przypadku smartwatcha nie pojawia się żaden z tych problemów – dziecko zakłada go na rękę i może ruszać na poszukiwanie kolejnych przygód, bez żadnych ograniczeń. Dodatkowo modele Garett Kids Star 4G RT oraz Garett Kids Spark 4G RT wyposażone są w alarm zgubienia – gdy dziecko zdejmie smartwatch lub w wirze zabawy go zgubi, opiekun od razu zostaje o tym powiadomiony.

 

    

 

Smartwatche dziecięce z oferty Garett Electronics cechują się jeszcze wieloma innymi, przydatnymi funkcjami. Dla rodziców istotna będzie możliwość posłuchania tego, co dzieje się w otoczeniu dziecka, szczególnie wtedy, gdy zostaje ono pod opieką kogoś innego lub nie odbiera połączenia. Ważna funkcją może okazać się zdalne sprawdzenie temperatury ciałasyna czy córki. Zwłaszcza wtedy, gdy obserwujemy gorsze samopoczucie dziecka i obawiamy się rozwoju infekcji.

Dzieciom natomiast na pewno przypadnie do gustu możliwość zmiany tarczy i dopasowania jej do indywidualnych preferencji. Aparat, dzięki któremu uwiecznią wszystkie przyjemne chwile i sam wygląd smartwatcha oraz wbudowany system Android. Świetnym rozwiązaniem jest plan lekcji zawsze pod ręką, a w tym przypadku ,,na ręce’’.

 

    

 

Uznanie wśród rodziców!

Smartwatche Garett zdobyły nagrodę w XIV Edycji Konkursu Zabawka Roku, Nagroda Rodziców. Jest to najważniejszy plebiscyt w branży - startują w nim najlepsi. Na rekomendacje Jury konkursu czekają wszyscy – zwłaszcza rodzice. Tytuł Nagrody Rodziców przyznają największe autorytety branży dziecięcej. Wśród jurorów są: psycholodzy, fizjoterapeuci, dziennikarze branżowi, a także znani rodzice. Smartwatche dziecięce Garett Kids Spark RT oraz Garett Kids Star 4G zostały docenione za swoją funkcjonalność, ciekawą stylistykę i wysokiej jakości materiały. Smartwatche dziecięce to zaawansowane urządzenia, które sprawią radość dzieciom, a rodzicom zapewniają poczucie bezpieczeństwa. Stopniowe usamodzielnianie się dziecka to ważny i potrzebny krok. Okazuje się on czasem większym wyzwaniem dla rodziców. Dzięki udogodnieniom i funkcjom jakie oferują smartwatche dziecięce opieka wkracza na nowy poziom i może być sprawowana zdalnie. Pozwalają one na pozostanie z dzieckiem w stałym kontakcie, a pociechom dają mnóstwo frajdy z użytkowania i większą swobodę na co dzień.

 

 

Powrót do listy
Zrób komuś prezent!

Zrób komuś prezent kupując kartę podarunkową.

Newsletter