Unikatowe trendy w damskiej kolekcji zegarków Guess na sezon jesień/zima 2022.

Unikatowe trendy w damskiej kolekcji zegarków Guess na sezon jesień/zima 2022.

Marka Guess gwarantuje, że tegoroczny sezon jesień/zima będzie obfitował w wyszukane, urozmaicone, i przyciągające uwagę dodatki. Podstawą nadchodzącej kampanii zegarków jest oryginalne i zmysłowe połączenie stylów boho oraz glamour. Guess nie koncentruje się jednak wyłącznie na boho – glam, w tym sezonie marka idzie o krok dalej! W ramach jesienno-zimowej kampanii prezentuje szereg modowych trendów wpisujących się w tę stylistykę.

Zapowiadane przez markę trendy damskie to: szlachetny Bejeweled, drapieżny Wild at Heart, fantastyczny Euphoria oraz ponadczasowy Monogram.

Ozdobiony klejnotami

Zacznijmy od szlachetnego Bejeweled. Określenie doskonale opisuje modele zegarków wpisujące się w ten trend – jest kobieco, jest kusząco.

Na zdjęciu model GUESS GW0472L2

Kobiety lubiące wyraźne, odważne dodatki z pewnością zwrócą uwagę na modele Guess GW0464, oraz Guess GW0472. Pierwszy z nich ma okrągłą kopertę o średnicy 40 mm, która – podobnie jak tarcza - niemal w całości ozdobiona jest delikatnymi kryształkami. Ażurowy pierścień i uszy koperty nadają zegarkowi w aspekcie wizualnym wrażenie lekkości. Dodatkowe zdobienia widoczne są również w miejscach łączenia koperty z bransoletą, natomiast sama bransoleta jest gładka, bez osadzonych w niej kamieni. Model Guess GW0472 jest zbliżony do Guess GW0464 pod względem zdobień – tutaj również koperta i tarcza są niemal w całości wysadzane subtelnymi kryształkami, a bransoleta nie ma zdobień. Na tym podobieństwa jednak się nie kończą – oba te modele mają na tarczy trzy mniejsze subtarcze z dodatkowymi wskazaniami. To, co natomiast jest cechą która je różni, to kwadratowy kształt koperty o szerokości 35 mm w modelu Guess GW0472. Oba te modele dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych.

Na zdjęciu GUESS GW0476L2

Dla kobiet, które uwielbiają eleganckie błyskotki, ale preferują je w nieco bardziej minimalistycznym wydaniu, marka Guess przygotowała kolejne cztery modele.

Model Guess GW0476L2 ma okrągłą kopertę o średnicy 28 mm, co sprawia, że jest on najmniejszy w tej kolekcji. Zdobienia na nim są delikatne – kryształki widzimy w postaci pierścienia okalającego tarczę. Zegarek ten przyciąga uwagę bogato zdobioną bransoletą, której część składa się z ogniw układających się - wraz z kryształkami - w elegancki, jodełkowy wzór.

Model Guess GW0474L2 ma okrągłą kopertę o średnicy 32 mm i ciekawą bransoletę, która w połowie składa się z ruchomych ogniw, a w połowie z litych części bezpośrednio połączonych z kopertą, co przywodzi na myśl bransoletki typu bangle. Całości wizerunku dopełniają kryształkowe zdobienia widoczne na tarczy i na kopercie.

Kolejną propozycją w tej kolekcji jest Guess GW0477L2, który łączy w sobie minimalizm formy i lśniące zdobienia. Ten zegarek ma okrągłą kopertę o średnicy 36 mm, tarczę w całości zdobioną kryształkami, oraz bransoletę typu mesh, która zdecydowanie go wyróżnia.

Ostatnia propozycja Bejeweled to model Guess GW0470L2, który urzeka subtelnością zdobień. Czasomierz ten ma okrągłą kopertę o średnicy 33 mm i klasyczną bransoletę. Na tarczy widoczny jest okrąg, sprawiający wrażenie lustrzanego odbicia, który w połączeniu z luźno ułożonymi kryształkami daje bardzo elegancki efekt. Całości dopełniają subtelne zdobienia na zewnętrznych krawędziach bransolety.

Wild at Heart

Wielbicielki wyraźnych i zdecydowanych printów z pewnością zwrócą uwagę na kolekcję Wild at Heart. Ten modowy trend w ostatnim czasie podbija światowe wybiegi i jest ulubieńcem Roberto Cavalli czy też Dolce & Gabbana. Marka Guess również nie pozostała obojętna na wdzięki zwierzęcych printów, i to nie tylko w dodatkach, ale także w wersji total look.

Na zdjęciu Guess GW0504L3 i GW0503G1

Zdecydowanie najbardziej charakterystycznym zegarkiem kolekcji Wild at Heart jest model Guess GW0504L3 – łączy on w sobie nietuzinkowy kształt, zwierzęce printy i błysk zdobień. Zegarek ten ma trójkątną kopertę o szerokości 34 mm. Zwierzęcy nadruk widoczny jest na tarczy oraz na pasku. Ponadto obwód koperty, a także miejsca jej łączeń z paskiem są zdobione jednolitymi kryształkami.

Wild at Heart to również model Guess GW0450L1, w którym projektanci połączyli klasyczny kształt, spory rozmiar koperty (40 mm), bogato zdobioną tarczę i zwierzęcy print w wersji zegarkowego total look – jest drapieżnie i stylowo.

Na zdjęciu GUESS GW0464L4

Guess doskonale wie, czego w modzie nie może zabraknąć – ekspresji z odrobiną szaleństwa. Współczesne dodatki nie mają już wyłącznie użytkowego charakteru – możemy nimi wyrażać siebie, swoje nastroje, a także na chwilę zapomnieć o codzienności i przenieść się w świat fantazji. Projektanci Guess rozumieją te potrzeby, czego dowodem jest wizjonerska kolekcja Euphoria, której głównym reprezentantem jest zegarek Guess GW0464L4 – opalizująca i wielokolorowa wersja modelu znanego z kolekcji Bejeweled. W tym wydaniu jest jednak jeszcze bardziej intrygujący – uwodzi mnogością kolorów w połączeniu z błyszczącymi kryształkami. W ramach kolekcji Euphoria, zwolenniczki fantazyjnych dodatków mają do wyboru jeszcze takie modele jak: Guess GW0410L4, Guess GW0044L1 oraz Guess GW0018L1.

Monogram

Tegoroczna kampania zegarków damskich Guess stawia na indywidualizm, dlatego też dla kobiet, które ponad wszystko cenią sobie klasykę, marka przygotowała kolekcję Monogram.

Czasomierze z motywem logotypu z pewnością będą dodatkiem ponadczasowym i eleganckim. 

Motyw trójkątnego logo Guess pojawia się w modelach: Guess GW0508L2, Guess GW0485L1 oraz Guess GW0477L2. Dwa ostatnie, to czasomierze z okrągłymi kopertami o średnicy 36 mm. Różnią się między sobą przede wszystkim zdobieniami na tarczach oraz bransoletami – Guess GW0485L1 ma klasyczną bransoletę, natomiast Guess GW0477L2 wyposażony jest w bransoletę typu mesh. Model Guess GW0508L2 to kwintesencja kolekcji Monogram – to zegarek, którego cała koperta ma kształt trójkąta o szerokości 34 mm. Jego wizerunku dopełniają kryształkowe zdobienia, oraz bransoleta typu mesh.

Tak zróżnicowane propozycje czasomierzy Guess są dowodem na to, że moda staje się coraz bardziej zindywidualizowana, co niewątpliwie jest ukłonem w kierunku wszystkich kobiet - tych, które cenią klasykę, tych, które podążają za trendami, oraz tych, które chcą się wyróżnić.

Powrót do listy
Zrób komuś prezent!

Zrób komuś prezent kupując kartę podarunkową.

Newsletter