Odważne i inspirujące nowości Guess w nowej kampanii zegarków FW22

Odważne i inspirujące nowości Guess w nowej kampanii zegarków FW22

Firma Guess, założona w 1981 roku przez braci Marciano, już od ponad 40 lat inspiruje i zachwyca kolejne pokolenia swoimi produktami. Niewątpliwie Guess jest marką o charakterze ponadczasowym, której rola we współczesnej branży fashion nie sprowadza się wyłącznie do wypuszczania na rynek nowych kolekcji – Guess wyznacza trendy, za którymi podążają miłośniczki i miłośnicy mody.

Początki marki związane są z jej legendarnymi już jeansami, które do dzisiaj pozostają symbolem innowacji połączonej z unikatowym stylem i wygodą użytkowania. Doskonałym na to dowodem jest fakt, że jednymi z pierwszych osób zachwyconych jeansami Guess, był nikt inny jak zespół Bloomingdales, a pierwsze egzemplarze tych jeansów wyprzedały się w ciągu kilku godzin.

Denimowy sukces marki zapoczątkował jej historię, która trwa do dziś. Co warte podkreślenia, firma Guess obecnie nie jest znana już tylko z produkcji odzieży – w ofercie marki możemy znaleźć również akcesoria: biżuterię, perfumy, buty, torebki, okulary przeciwsłoneczne oraz zegarki.

Lata obecności Guess w branży fashion umożliwiły tej marce wypracowanie własnego, charakterystycznego stylu, który choć z roku na rok się zmienia, to pozostaje spójny, dzięki czemu każdy element kolejnych kampanii jest rozpoznawalny, wpisuje się w ponadczasowy styl Guess.

Konsekwencja w tworzeniu rzeczy o określonym wyglądzie dotyczy wszystkich obszarów działalności marki, co ma niewątpliwie ogromne znaczenie dla jej miłośników, gdyż gwarantuje im jednoczesne podążanie za najnowszymi trendami, ale z zachowaniem uwielbianego przez nich sznytu Guess.

Tegoroczna kampania zegarków Guess w sezonie jesienno-zimowym zaskakuje połączeniem legendarnego stylu i… otwartością na indywidualizm.

Zapowiedź tej kampanii utrzymana jest w charakterystycznym dla Guess stylu glamour, jednakże tym razem występuje on w duecie z klimatycznym stylem boho. Połączenie stylów boho – glam doskonale wpisuje się w stylistyczne DNA marki – jest elegancko, ponadczasowo, zmysłowo i subtelnie.

Mogłoby się wydawać, że odważne zestawienie stylów boho – glamour jednoznacznie zdefiniuje użytkowników tych nowych zegarków, ale nic bardziej mylnego!

Zdjęcia produktowe zapowiadające tę kampanię marki Guess są dowodem na to, że połączenie - na pozór - odległych stylów mody może być naprawdę trafione, i wcale nie musi oznaczać rezygnacji z zamiłowania do któregokolwiek z tych stylów z osobna.

To, co nas ogranicza, to jedynie wyobraźnia, a jak doskonale wiemy moda nie zna sztywnych reguł
i ograniczeń, zatem w tym sezonie z marką Guess stawiamy na oryginalne, a zarazem ponadczasowe elementy stylizacji, które swoją unikatowością wywrą niezapomniane wrażenie, wzbudzą emocje.

Na zdjęciu zegarek męski zegarek GUESS GW0487G5

Na zdjęciu zegarek damski GUESS GW0472L2

Projektanci Guess przygotowali urozmaicone propozycje zegarkowych nowości, zaskakując rozmaitością kształtów i rozmiarów kopert. Przyglądając się zapowiadanym czasomierzom możemy śmiało stwierdzić, że marka jednoznacznie postawiła na indywidualizm. W tym sezonie możemy bawić się nie tylko kolorami, ale również kształtami – do wyboru mamy ich naprawdę sporo. W zegarkowej kolekcji Guess jesień-zima 2022 znajdują się bowiem zarówno zegarki o tradycyjnym wyglądzie koperty, jak również te mniej powszechne, ale zdecydowanie nie mniej efektowne.

W tym sezonie mamy do wyboru rozwiązania klasyczne, zegarki z okrągłymi kopertami o mniejszym lub większym rozmiarze,, a także rozwiązania nietypowe, które łączą w sobie elementy stylu vintage – takie jak koperty kwadratowe, czy też o kształcie beczki. Niewątpliwie wyróżniającą się propozycją tej kampanii Guess jest zegarek z kopertą o trójkątnym kształcie, który skradnie serce niejednej fashionistki.

Na zdjęciu modele GUESS GW0504L3 i GW0503G1

Na zdjęciu Guess GW0472L1

W tym roku Guess po raz kolejny udowadnia, że atrakcyjna, przystępna moda oraz dodatki do niej nie muszą być przewidywalne – wręcz przeciwnie, to, co w modzie pożądane i inspirujące, to odważne i nietypowe połączenia stylów, kształtów, faktur i kolorów!

W nowej kampanii zegarków Guess jesień/zima 2022 dominuje kolorystyka znana doskonale z dotychczasowych projektów tej marki – jest to połączenie żółtego złota i czerni, które w projektach zegarkowych i biżuteryjnych są swego rodzaju znakiem rozpoznawczym Guess.

Wprowadzenie do oferty nowych kształtów kopert było odważną decyzją. Jednakże, podobnie jak w przypadku połączenia boho – glam, również ta decyzja projektantów była trafiona.

Powrót do listy
Zrób komuś prezent!

Zrób komuś prezent kupując kartę podarunkową.

Newsletter