Jacques Lemans Hybromatic

Jacques Lemans Hybromatic

Innowacyjne rozwiązania w świecie zegarków.

Jacques Lemans stale udowadnia, że świat zegarków ma dla nas wciąż bardzo dużo do zaoferowania. Marka, założona w 1975 roku w Austrii, swój ogromny sukces opiera na prostej filozofii: najlepsza jakość i produkcja w przystępnej cenie. To firma rodzinna, jedna z ostatnich niezależnych marek zegarków w Europie. Zegarki Jacques Lemans to absolutna niezawodność oraz stylowa elegancja. Ale nie tylko. To również innowacyjne rozwiązania i stałe poszukiwania sposób na udoskonalanie wykorzystywanych mechanizmów. A wszystko oparte na zrównoważonym rozwoju.

Innowacyjna hybryda w świecie zegarków

Przedstawiamy najnowszą kolekcję męskich zegarków hybrydowych marki Jacques Lemans, Hybromatic, która ucieleśnia wszystkie te cechy. To klasyka, która łączy się z nowoczesnością. Takie połączenie daje nam niezwykłe możliwości technologiczne, bez konieczności rezygnowania z tradycyjnego designu. Kolekcja dedykowana jest mężczyznom ceniącym nie tylko stylowy wygląd, ale także niezawodność i użyteczność.

 

Jak działa zegarek hybrydowy?

Jak nazwa wskazuje, seria oparta jest na hybrydzie - innowacyjna technologia Jacques Lemans Hybromatic łączy funkcjonalność zegarka automatycznego z precyzją zegarka kwarcowego. Rewolucyjny pomysł polega na wytwarzaniu energii poprzez ruch obrotowy, wynikający z działania siły bezwładności w trakcie noszenia zegarka na ręku. Jest ona następnie magazynowana w akumulatorze i wykorzystywana do zasilania mechanizmu. Dzięki niskiemu zapotrzebowaniu na prąd przez układ kwarcowy, magazynowana energia gwarantuje aż 180-dniową rezerwę chodu, dzięki czemu działa 100 razy dłużej niż konwencjonalne zegarki automatyczne. Jednocześnie możesz mieć pewność, że funkcjonowanie modelu będzie na najwyższym poziomie.

 

 

Rewolucyjny mechanizm zamknięty w stylowej oprawie

Kolekcja Hybromatic Jacques Lemans to jednak nie tylko innowacyjny mechanizm. Modele tej linii charakteryzują się także wyjątkowym designem, który doceni każdy miłośnik zegarków. Kontrastowa i wyrazista kolorystyka, zastosowanie w kolekcji różnych pasków i bransolet, a także sportowa stylistyka, której towarzyszą eleganckie wykończenia - to wszystko sprawia, że każdy model wyróżnia się na tle innych. A dzięki temu kolekcja umożliwia dopasowanie zegarka do indywidualnych preferencji każdego klienta. Ponadto, wszystkie modele wykonane zostały ze stali szlachetnej, a ich tarcze chroni hartowane szkło mineralne, wyjątkowo odporne na zarysowania.

 

   

 

Innowacje przyszłością branży?

Coraz więcej marek stara się funkcjonować zgodnie z naturą. Jedną z nich jest właśnie Jacques Lemans, który swoją nową kolekcją udowadnia, że poszukiwanie nowych innowacji jest przyszłością branży. To już cztery dekady, od kiedy świat po raz pierwszy poznał markę. Cztery dekady doświadczenia w projektowaniu, produkcji i sprzedaży zegarków, a także innowacji, rozwoju i wkraczania na nowe rynki. Wszystko z miłości do zegarmistrzostwa, designu, ale i natury. W końcu marka nie od dziś pokazuje, że rozwój technologiczny może iść w parze z ochroną środowiska. A kolekcja zegarków hybrydowych Hybromatic jest tego najlepszym przykładem.

 

Powrót do listy
Zrób komuś prezent!

Zrób komuś prezent kupując kartę podarunkową.

Newsletter