Jak to mawiają moi dziadkowie

Jak to mawiają moi dziadkowie…

Konkurs z marką Lorus z okazji święta naszych seniorów

Dzień Babci i dzień Dziadka to zawsze wspaniała okazja aby podziękować im za wyjątkowy czas i wielkie serca, które zawsze dla nas mają. Na myśl o dziadkach zwykle budzą się w nas najplepsze wspomnienia, które chwytają za serce lub wywołują serdeczny uśmiech na naszych twarzach. Podzielcie się nimi biorąc udział w naszym facebookowym konkursie!

 

Weź udział w naszym konkursie!

Aby wziąć w nim udział wystarczy w komentarzu pod postem konkursowym zacytować najcenniejsze rady bądź powiedzenia waszych ukochanych dziadków. Komentarze prosimy zamieszczać do 21 stycznia włącznie. Wyniki konkursu ogłosimy 22 stycznia również w komentarzu pod postem konkursowym.

 

Czas spędzony z rodziną jest bezcenny i trudno go zmierzyć, jednak w życiu codziennym odpowiedni zegarek jest niezwykle przydatnym urządzeniem. W naszym konkursie do wygrania mamy dwa zegarki marki LORUS, oba zachwycają klasycznym cyferblatem z białymi indeksami, zapewniając równocześnie czytelność tarczy chronionej szkłem szafirowym. Zegarek damski LOR RH955NX9 oraz męski LOR RG253TX9. Takie upominki na pewno zachwycą każdą Babcię i Dziadka oraz sprawią, że poczują się wyjątkowo.

Lorus jest marką należąca do grupy Seiko Watch Corporation i zdążył już zadomowić się na rynku polskim jako producent oferujący zegarki wysokiej jakości w przystępnej cenie. W ofercie można znaleźć zegarki damskie, męskie i dziecięce. Lorus nieustannie rozwija swoją ofertę wprowadzając nowe kolekcje takie jak: zegarki z chronografem, zegarki solarne, zegarki szafirowym szkłem oraz zegarki automatyczne.

Kolekcja zegarków z szkłem szafirowym Lorus - najodporniejszy typ szkła w połączeniu z atrakcyjną ceną to przepis na sukces i prezent na lata!

Kolekcja zegarków szafirowych Lorus jest dostępna w ofercie od ponad roku i cieszy się dużym zainteresowaniem. Dlaczego? Zegarki z szafirowym szkłem są wyjątkowym dodatkiem dla każdego. Kolekcja ma klasyczny charakter, dzięki czemu są idealne na każdą okazję - od codziennego użytku po eleganckie okazje. Zastosowanie szkła szafirowego jest olbrzymim atutem, ponieważ jest ono wysoce odporne na wszelkiego typu zarysowania i gwarantuje, że zegarek nawet po paru latach dalej będzie prezentował się wspaniale i zachowa swoją czytelność.

Niezawodna odporność - ze wszystkich dostępnych na rynku, szkło szafirowe jest najbardziej wytrzymałym zabezpieczeniem zegarka

Przejrzystość - szkło szafirowe jest bardziej przejrzyste od innych rodzajów szkła, co gwarantuje łatwe odczytywanie godziny

Damskie modele z szafirowym szkłem Lorus dostępne są z tarczą wielkości 32mm, męskie modele posiadają nieco większą 42 mm kopertę, proporcjami dostosowaną odpowiednio do wielkości męskiego nadgarstka. Ich analogowe tarcze analogowe tarcze zdobione są indeksami w postaci liczb arabskich, dzięki którym zawdzięczają wyjątkową czytelność tarczy. Osobom szczególnie ceniących minimalizm, Lorus oferuje podobne modele z dodającymi elegancji indeksami liniowymi.

Męskie zegarki Lorus wyposażono również w umożliwiający odczyt daty datownik. Modele Lorus z szkłem szafirowym dostępne są zarówno w opcji z bransoletą wykonaną z wysokiej jakości stali szlachetnej lub z paskiem skórzanym. W ofercie dostępny jest również szeroki wachlarz kolorów: srebrna koperta ze srebrną bransoletą lub paskiem skórzanym w połączeniu z białą, czarną lub granatową tarczą oraz zegarek w żółtym złocie z tarczą w kolorze białym, lub złotym.

Zegarki te wyposażono w dokładny mechanizm kwarcowy PC21 lub PC22.

To wszystko w bardzo atrakcyjnej cenie. Zegarki Lorus z szafirowym szkiełkiem można nabyć już od 299 zł. Jest to gwarancja jakości w niskiej cenie!

Zobacz kolekcję zegarków lorus ze szkłem szafirowym

Powrót do listy
Zrób komuś prezent!

Zrób komuś prezent kupując kartę podarunkową.

Newsletter