Konkurs BABY-G #supermockobiet

Weź udział w konkursie #supermockobiet z BABY-G i wygraj voucher na zakup zegarka Time Trend!

BABY-G to marka japońskich sportowych zegarków, która wspiera kobiety na każdym kroku ich drogi po lepszą kondycję. W pełni wstrząsoodporny i wodoodporny zegarek towarzyszy im w treningach i przygodach w ekstremalnych warunkach pogodowych. BABY-G nie boi się piasku, błota, mrozu i potu. Idealnie sprawdzi się na plaży, pod żaglami, na siłowni czy na śnieżnym stoku. BABY-G zachwyca siłą i urodą. Oryginalny zgrabny design zegarka nie ma sobie równych. Mocne neonowe kolory czy subtelne pastele – BABY-G zawsze wygląda dobrze i sprytnie komponuje się z każdą stylizacją. Pasuje idealnie do sportowego looku – a w stylizacji casualowej ujawni naszą sportową pasję.

Zegarek połączony ze smartfonem ułatwia zarządzanie treningiem i bilansem kalorycznym. Dzięki funkcji krokomierza mierzy dystans pokonany każdego dnia - informuje o ilości spalonych kalorii i motywuje do realizacji planu aktywności, co pozwala mierzyć krok po kroku wyznaczone sportowe cele. BABY-G posiada również stoper i minutnik, dzięki którym można sprawdzać czas wykonywanych ćwiczeń. Przydatna funkcja w zegarku Phone Finder to opcja dla zabieganych, która pozwala błyskawicznie zlokalizować smartfon poprzez wciśnięcie przycisku na zegarku.

BABY-G to zegarek pokolenia silnych, niezależnych kobiet, które nigdy się nie poddają #generationBABYG. BABY-G podziwia wytrwałość i konsekwencję kobiet. Zna ich siłę i wierzy, że każda ma swoją unikalną supermoc .

 

Teraz jest czas byś pochwaliła się swoją mocą i zainspirowała innych!

Weź udział w konkursie na instagrame @babyg.poland - napisz jaka jest Twoja supermoc i wygraj kartę podarunkową Time Trend o wartości

I nagroda: 650 PLN

II nagroda: 400 PLN

III nagroda: 200 PLN

na zakup zegarka BABY-G lub damskiego modelu G-SHOCK, które można zrealizować w sklepie stacjonarnym Time Trend.

Konkurs trwa od 22.02.2021 do 3.03.2021 do końca dnia.

 

Konkurs znajdziesz na Instagramie marki @BABYG.POLAND

Regulamin konkursu: link

Powrót do listy
Zrób komuś prezent!

Zrób komuś prezent kupując kartę podarunkową.

Newsletter