Kosmiczna odsłona zegarków Bulova

Kosmiczna odsłona zegarków Bulova

Blask kryształów mieniących się w niebieskim świetle, kamienie i minerały odbijające się w lustrach. Magia w połączeniu z ekskluzywnym produktem sprawiła, że ta premiera zrobiła niesamowite wrażenie!

Marka Bulova jest znana z tego, że ma dwa oblicza. Z jednej strony nawiązują do stylu fashion, z drugiej są to zegarki techniczne pokazujące wieloletnie doświadczenie zegarmistrzowskie. Mieliśmy okazję być na premierze najnowszej kolekcji, która miała miejsce w jednej z kamienic w centrum stolicy. Już na wejściu poczuliśmy się, jak w kosmosie. Niebieskie światła, kryształy i blask sprawiały, że w jednej chwili przenieśliśmy się w zupełnie inny świat. Taka premiera na długo zostaje w pamięci. Na dodatek modele, które mogliśmy podziwiać idealnie wtapiały się kosmiczny pejzaż.

 

 

Gwiazda wieczoru

Tego wieczoru mieliśmy okazję na żywo zobaczyć zegarek inspirowany historią, która miała miejsce 50 lat temu. Mowa o modelu Lunar Pilot Chronograph. W tym roku marka świętuje 50 rocznicę misji Apollo 15 i lądowania na Księżycu, kiedy to na ręku Davida Scotta w kosmos poleciał zegarek Bulova. Dla upamiętnienia tej chwili marka zdecydowała się wyprodukować inspirowaną oryginałem limitowaną wersję 5000 sztuk, z czego do polskiej dystrybucji trafiło ich zaledwie 50. Pierwsza dostawa, która była dostępna w przedsprzedaży salonów Time Trend rozeszła się z prędkością światła! Zegarek jest pożądany wśród kolekcjonerów ze względu na bogatą historię. Projektanci marki Bulova zadbali, by sercem prezentowanego zegarka był układ prawdziwie oddający jego charakter. Ten wysokiej klasy mechanizm kwarcowy o częstotliwości 265 Hz cechuje się niezawodnością i perfekcyjną precyzją. Posiada również komplikację chronografu, który pozwala odmierzać czas z precyzją do dziesiątych części sekundy, dlatego zegarek Lunar Pilot Chronograph jest idealny dla aktywnych mężczyzn.

 

 

Jazda na czas

Kolejnym ciekawym modelem okazał się Computron, który jest reedycją zegarka z lat 70-tych. Spodoba się zwłaszcza miłośnikom czterech kółek, a to za sprawą możliwości odczytu godziny bez odrywania rąk od kierownicy! Przez stalową kopertę i pasek z tworzywa sztucznego poprowadzono charakterystyczne żłobienie nadające płaskim powierzchniom dynamiki. Na szkle mineralnym zabezpieczającym wyświetlacz umieszczono logo Bulova oraz kryształ kwarcu przeniesiony wiernie z pierwowzoru. Odwiedź salony Time Trend, a wszędzie dojedziesz na czas.

 

 

Piękno wnętrza

Zegarki to piękne dodatki z duszą. Dlatego coraz śmielej marki pokazują to, co do tej pory było ukryte - wnętrze. Dzięki tarczy open heart w modelu Bulova Surveyor 96A270 widzimy mechanizm zegarka, a częściowo transparentny dekiel tworzy unikatową ozdobę. Srebrna bransoleta sprawia, że czasomierz nabiera sportowego stylu. Koperta ze stali szlachetnej skutecznie opiera się działaniom zmiennych warunków atmosferycznych. Klasyczny design z nutą nowoczesności sprawia, że ten model długo pozostanie w trendach. W kosmicznym klimacie prezentował się doskonale.

 

 

Kobiecy minimalizm

Na premierze znalazły się również zegarki damskie, a wśród nich model Sutton 98L277, czyli połączenie elegancji z minimalizmem. Smukła koperta wielkości 28mm osadzona na srebrnej bransolecie ze wstawkami pokrytymi powłoką w kolorze złota sprawia, że detal ma tu duże znaczenie. Giloszowaną tarczę w kolorze białym z subtelnymi wskazówkami i indeksami zabezpieczono szkłem mineralnym odpornym na zarysowania. Ten model, który znajdziesz w salonach Time Trend, to bardzo subtelny dodatek do każdej stylizacji. Zegarki damskie zostały wyeksponowane w centralnym punkcie pokazu. Ich blask sprawiał, że nie dało się przejść obok nich obojętnie. Minimalizm to ponadczasowe wzornictwo pasujące do każdej okazji.

 

Powrót do listy
Zrób komuś prezent!

Zrób komuś prezent kupując kartę podarunkową.

Newsletter