Limitowany automat LORUS LOR RL489AX9G na aukcji WOŚP!

Limitowany automat LORUS LOR RL489AX9G na aukcji WOŚP!

Lorus i WOŚP — współpraca na rzecz wszystkich.

Co łączy zegarki Lorus z WOŚP? Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że nic, jednak w tym przypadku należy spojrzeć głębiej i skupić się na ideach, przyświecających obu markom.

Od 1982 roku Lorus tworzy zegarki dla wszystkich — kobiet, mężczyzn i dzieci. Od samego początku koncernowi SEIKO Watch Corporation — właścicielowi i producentowi zegarków LORUS — zależało na tym, by każdy mógł cieszyć się zegarkiem najwyższej jakości. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy od 1993 roku sprawia, że najnowocześniejszy sprzęt medyczny jest dostępny w Polsce dla tych najmłodszych pacjentów, ale pomaga również seniorom. Nie tylko w dużych miastach, szpitalach uniwersyteckich, ale również tych małych ośrodkach, z dala od metropolii.

Co zatem mają wspólnego Lorus i WOŚP? Każdy w inny sposób, w innej sferze sprawia, że wysokiej jakości sprzęt staje się dostępny niemal dla wszystkich. WOŚP już po raz 30 zbiera fundusze na najnowocześniejszy sprzęt medyczny. W tym roku razem z WOŚP na rzecz najmłodszych, zagra też marka LORUS!

 

30 finał WOŚP z wyjątkowym automatycznym zegarkiem Lorus LOR RL489AX9G.

Oczywiście Lorus wspiera jubileuszowy 30 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! O wyjątkowości tego wydarzenia, jego znaczeniu dla wielu ludzi nie trzeba nikogo przekonywać. Dlatego też zupełnie naturalnym było przekazanie na aukcję WOŚP zegarka LOR RL489AX9G ze specjalnej, limitowanej edycji zegarków automatycznych. W Polsce dostępnych jest tylko 400 takich zegarków, każdy z nich ma na deklu swój numer — ten najszczęśliwszy 77 trafił na aukcję WOŚP.

Unikatowy automat LOR RL489AX9G z numerem 77 w zestawie na aukcji WOŚP

Jednak to nie jedyny aspekt, który czyni tę aukcję wyjątkową. Na aukcji kupić można nie sam zegarek, ale zestaw, który nie będzie dostępny w regularnej sprzedaży — do zegarka dołączony został dodatkowy silikonowy pasek, oraz czapka bejsbolówka Lorus.

 

Zegarek automatyczny wysoka jakość i niezawodność.

W zegarku Lorus RL 489AX9G znajduje się mechanizm automatyczny Seiko Y676, co sprawia, że nie potrzebuje on do działania baterii. Mechanizm ten napędzany jest najdrobniejszym ruchem ręki — specjalnie skonstruowany wahnik wprawiany jest w ruch w czasie noszenia. Zegarek wyróżnia stylistyka inspirowana funkcjami zegarków diver i koperta ze stali szlachetnej o rozmiarze 43 mm. Po zmianie bransolety na przyjemny w dotyku pasek silikonowy, Lorus RL489AX9G nabiera bardziej sportowego charakteru. Nie można zapomnieć o wodoszczelności zegarka - 10 BAR pozwala na swobodne pływanie. Na tarczy zegarka znajduje się podwójny datownik wskazujący datę i dzień tygodnia oraz oznaczenie, że jest to limitowana edycja. Cała konstrukcja została przykryta szafirowym szkłem, co gwarantuje niezwykłą trwałość zegarka.

Model dostępny będzie w sprzedaży w salonach sieci Time Trend od 24 stycznia.

 

Lorus i WOŚP razem dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Działając razem, można zdobyć najwyższe szczyty i osiągnąć spektakularne sukcesy. W Time Trend głęboko wierzymy, że każdy z finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zmienia życie i pokazuje, jaką moc ma dobro i zaufanie. Dlatego tym mocniej zapraszamy do licytacji tego wyjątkowego zestawu, do którego zostanie oczywiście dołączony certyfikat WOŚP.

 

Powrót do listy
Zrób komuś prezent!

Zrób komuś prezent kupując kartę podarunkową.

Newsletter