Wiosenne debiuty - G-Shock

Nowa, futurystyczna kolekcja zegarków G-SHOCK Skeleton

Japoński producent niezniszczalnych zegarków marki G- SHOCK właśnie powiększa grono modeli, które dostają wyjątkowe, przezroczyste ubranka.

 


W tym roku sześć nowych modeli dołączy do niezwykłej linii Skeleton.
W futurystycznym wydaniu zegarki z przezroczystą obudową i paskiem przenoszą nas w świat kosmicznej estetyki Science Fiction.


Przezroczyste szaty dodają zegarkom G-SHOCK lekkości i podkreślają ich niezwykle nowoczesny kształt. Idealnie wpisują się w trend czarno-białego minimalizmu, hołdującego zasadzie - mniej znaczy więcej. Skeleton z pewnością zostanie zauważony na nadgarstku!


Minimalizm formy poprzez kontrast przypomina o sile i multifunkcjonalności zegarka G-SHOCK. Pozornie krucha, przezroczysta obudowa jest w rzeczywistości tarczą zapewniającą maksymalną ochronę przed uderzeniami i wstrząsami.

 

 

 

W kolekcji Black & White Skeleton pojawią się największe hity G-SHOCK. Modele GA-900SKE, GA-110SKE, GA-2000SKE, DW-5600SKE, GA-700SKE, GA-2100SKE.

 

 

Zegarki G-SHOCK to sprawdzone w najcięższych terenach mechanizmy I funkcje:

  • Super Iluminator

  • Stoper

  • Timer

  • 5 alarmów

  • Automatyczny kalendarz

  • Mineralne szkło, odporne na zarysowani

  • Wodoodporność do 20 barów

 

 

O G-SHOCK

Zegarki G-SHOCK to symbol wytrzymałości i mocy. Wiernie służą podczas najbardziej wymagających wyzwań. Nie straszne są im żywioły wody, ziemi i powietrza, a unikalna konstrukcja G-SHOCK pozwala im przetrwać wstrząsy i uderzenia.


Marka G-SHOCK narodziła się w 1983 roku, w rodzinie Casio, w Japonii. Twórca marki – inżynier Kikuo Ibe konsekwentnie poszukiwał rozwiązania, które pozwoli uodpornić wrażliwy mechanizm zegarka na wstrząsy. Pomimo wielu nieudanych prób Kikuo Ibe nie poddał się, a pasja i determinacja twórcy przyniosły sukces i narodziła się rewolucja – pierwszy wstrząsoodporny model kultowej kostki – DW-5000C. Od tego momentu zegarki G- SHOCK zaczęły podbijać świat.


Zegarki G-SHOCK są produkowane przez CASIO. Wszystkie zastosowane w procesie produkcji elementy powstały w fabryce marki. To gwarancja niezmiennej jakości, która charakteryzuje japońskiego lidera w produkcji zegarków kwarcowych.


Zegarki G-SHOCK są odporne na wstrząsy i siły odśrodkowe – pierwsze zegarki G-SHOCK charakteryzowała unikalna koperta, która perfekcyjnie chroniła moduł przed wszelkimi wstrząsami! Do dziś w kolekcji G-SHOCK znajdziemy kolejne pokolenia klasycznej kostki – seria DW-5600.


Wodoszczelność – Zegarki G-SHOCK są wodoszczelne w standardzie do 200m.


Wyjątkowe funkcje – kolekcje GSHOCK projektowane są z myślą o różnych dyscyplinach sportu czy aktywności. Ich funkcje odpowiadają m.in. potrzebom pilotów, nurków, komandosów czy żeglarzy.

 Zegarki G-SHOCK – kolekcje

Od momentu wielkiej premiery kolekcja G-SHOCK zdobyła serca milionów fanów. Zegarki G-SHOCK rozwijają się z kolejnymi pokoleniami miłośników i tworzą obecnie pięć kategorii:

G-SHOCK ORIGINAL – esencja designu i fundament funkcjonalności

G-SHOCK G-SQUAD – modele uzbrojone w funkcje sportowe, posiadające Bluetooth i dedykowaną aplikację G-SHOCK CONNECTED oraz G-SHOCK MOVE

G-SHOCK G-STEEL
– ekskluzywna miejska linia mocarzy G-SHOCK

G-SHOCK MASTER OF G – kolekcja dla prawdziwych bohaterów wyposażona w funkcje, pozwalające przetrwać najtrudniejsze warunki na ziemi, lądzie i w powietrzu

G-SHOCK EXLUSIVE – linia dla najbardziej wymagających fanów marki, w której znajdziemy linie: MTG (Metal twisted) oraz najbardziej luksusową MR-G, która zawsze występuje w limitowanych ilościach i wykonywana jest ręcznie, w fabryce CASIO w Yamagata.

 

Time Trend x G - Shock

 

Oficjalnym przedstawicielem i dystrybutorem zegarków G-SHOCK w Polsce jest Grupa ZIBI S.A.

 

 

 

 

 

Powrót do listy
Zrób komuś prezent!

Zrób komuś prezent kupując kartę podarunkową.

Newsletter