Najbardziej pożądany duet w nowej kolekcji zegarków GUESS

Najbardziej pożądany duet w nowej kolekcji zegarków GUESS

Amerykański dom mody prezentuje nową kolekcję na sezon wiosna-lato 2021. Motywem przewodnim linii jest połączenie złota z czernią, które króluje na salonach niezmiennie od kilku sezonów. Połączenie tych barw to niezmiennie silny trend nie tylko na wybiegach, ale także w codziennej jak i w wieczorowej modzie. To kolory nieodłącznie wpisane w DNA marki GUESS.

 

Złoto i czerń są synonimami elegancji w świecie mody. GUESS wykorzystuje te dwa kolory w nowej kolekcji Gold Rush. Nowa linia to propozycje zarówno dla pań jak i panów. W charakterystycznym dla marki stylu nie brakuje kryształów, błysku i powalającego efektu wow. Wachlarz zegarków obejmuje modele na bransoletach i silikonowych paskach.

 

Nowości w kolekcji męskiej

Zaskakujące i przełamujące utarte schematy są zdecydowanie męskie propozycje. W szczególności model GUESS Continental GW0260G2 w wersji klasycznej oraz GW0261G2 z kryształami na tarczy, ringu i bransolecie. Zegarki z  połowicznie otwartą tarczą to idealna propozycja dla trendsetterów, którzy nie uznają granic w świecie mody.

Nowości w kolekcji damskiej

W kolekcji znajdziemy także takie modele w damskiej odsłonie. Zegarek GW0257L1 na czarnym silikonowym pasku oraz model GW0253L2 ze złotą bransoletą idealnie wpasowują się w trend złotych skeletonów - premiera tego modelu zapowiadana jest na kwiecień.

 

 

Powrót do listy
Zrób komuś prezent!

Zrób komuś prezent kupując kartę podarunkową.

Newsletter