Płać kartą Mastercard, zbieraj punkty i odbieraj nagrody

Płać kartą Mastercard, zbieraj punkty i odbieraj nagrody.

Czas na nagrody!

W końcu wiosna! Dni stają się dłuższe, coraz częściej myślimy o urlopie, a nawet wakacjach! To idealny czas, by zacząć planować jak doświadczać z życia jeszcze więcej!

Od czego zacząć? Od oferty Time Trend! Zrób zakupy, płacąc kartą Mastercard®. Każda płatność kartą zarejestrowaną w programie Bezcenne® Chwile to punkty, które wymieniasz na fantastyczne nagrody. Chcesz je odebrać szybciej? To proste. Płać za produkty i usługi u partnerów programu i korzystaj z ofert specjalnych.

 

Nagrody w programie Bezcenne chwile z Mastercard

To Ty decydujesz o nagrodzie! Bilety do kina, zniżka do ulubionego sklepu czy nauka lekcji śpiewu? Możliwości masz naprawdę wiele, bo w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile znajdziesz ponad 150 nagród.

Możesz je wygodnie przeglądać w katalogu podzielonym na dziewięć pasji: Film i kultura, Podróże, Muzyka, Sport, Gaming, Zakupy, Rozrywka, Kulinaria oraz Pomaganie.

Jeśli wybór okaże się za trudny – nie przejmuj się. Nie musisz ograniczać się tylko do jednej nagrody. Im częściej płacisz kartą Mastercard® zarejestrowaną w programie Bezcenne® Chwile, tym częściej odbierasz nagrody. W tym programie, nagrody możesz zdobywać przez cały rok!

Nie trać czasu i już teraz zarejestruj kartę w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile.

 

Zobacz jakie to proste:

Krok 1: Zarejestruj kartę na stronie bezcennechwile.pl

Krok 2: Płać wszędzie kartą Mastercard® za zakupy i usługi, bo każda transakcja to punkty, które możesz wymienić na nagrody.

Krok 3: Szybciej zbieraj punkty, płacąc u partnerów programu i korzystaj z ofert specjalnych.

Krok 4: Ciesz się swoimi nagrodami!

 

 

Szczegóły programu: bezcennechwile.pl

Powrót do listy
Zrób komuś prezent!

Zrób komuś prezent kupując kartę podarunkową.

Newsletter