Postanowienia noworoczne z asystentem na nadgarstku

Postanowienia noworoczne z asystentem na nadgarstku.

Smartwatch — nieoceniona pomoc w noworocznych postanowieniach

Święta Bożego Narodzenia już za nami i nadchodzi Nowy Rok — czas szampańskiej zabawy i nowych postanowień. Najczęściej noworoczny zastrzyk motywacji wykorzystujemy, by zadbać o zdrowie i formę, choć wiele osób obawia się o swoją wytrwałość w postanowieniu. Z odpowiednią pomocą to nic trudnego — jeśli chcemy systematycznie ćwiczyć, właściwy smartwatch będzie idealnym wsparciem. Od modeli dla ćwiczących sporadycznie, przez codzienne smartwatche z opcjami sportowymi, po wytrzymałe i wielozadaniowe zegarki dla wymagających — wybór jest ogromny. Wystarczy sięgnąć po coś, co wesprze nas najlepiej oraz da radość z ćwiczeń i dobrego samopoczucia.

 

Smartwatch do ćwiczeń i na co dzień

Na dobry początek warto zwrócić uwagę na swartwatche Vector Smart. Dzięki oferowanym przez nie opcjom są świetne dla osób zaczynających regularne treningi. Nie oznacza to, że później nie będą przydatne. Wręcz przeciwnie — z ich pomocą będzie można rozwinąć skrzydła. Bardzo ciekawymi propozycjami są modele VCTR-32-22BK dla panów i VCTR-31-01RG dla pań. Pomiar spalonych kalorii i przebytego dystansu pozwoli na monitorowanie normalnej codziennej aktywności, a to pozwoli na dopasowanie obciążenia podczas ćwiczeń. Z kolei same ćwiczenia staną się łatwiejsze dzięki pięciu zaprogramowanym dyscyplinom sportu. Po wysiłku ważna jest regeneracja — Vector Smart posiada funkcję monitorowania snu, więc będziesz wiedzieć, czy musisz lepiej zadbać o nocny odpoczynek. Zegarki Vector Smart współpracują z aplikacją HitFit Pro, dostępną na iPhone i telefony z systemem Android. Aplikacja oferuje dostęp do danych treningowych, co umożliwi śledzenie postępów. Zegarki Vector Smart można również modyfikować i dopasować do siebie dzięki wymiennym paskom i kilkudziesięciu tarczom do wyboru — trening będzie więc skuteczny i przyjemny.

 

Smartwatch sportowy dla początkujących

Innym ciekawym wyborem mogą być smartwatche marki Garett. Miłośnicy bardziej sportowego wyglądu, którzy chcą dobrze wyglądać na siłowni, zwrócą uwagę na męski model Sport Combat lub damski model Lady Olivia. Oferują one krokomierz, pulsoksymetr, ciśnieniomierz oraz programy treningowe. Oprócz tego zegarki Garett pomagają dbać o formę dzięki monitorowi braku aktywności, który przypomina o konieczności ruchu, gdy ćwiczymy mniej niż zwykle. Monitor snu bada jakość nocnego odpoczynku, co pozwala lepiej się regenerować. Smartwatche Garett to świetny wybór dla tych, którzy szukają smartwatcha o dynamicznym charakterze, idealnego do dbania sylwetkę i samopoczucie.

Zegarek sportowy odporny na uszkodzenia

Dla tych, którzy potrzebują sportowego zegarka, który oprze się każdym warunkom, polecamy zegarki z serii G-Shock GBD-H1000. Łączą one legendarną trwałość zegarków G-Shock z szeroką gamą opcji treningowych. Z tego powodu sprawdzają się idealnie podczas intensywnego treningu, ale również w pracy, gdy istnieje ryzyko uszkodzenia. Zegarki z Serii G-Shock GBD-H1000 oferują takie standardowe funkcje jak stoper, timer, krokomierz i pomiar kalorii, ale posiadają także właściwości bardziej zaawansowane. Wśród nich można wymienić pomiar pulsu z alarmem zbyt wysokiego wskazania, planer trenigowy, zapamiętywanie treningów, pomiar szybkości i dystansu czy analizę treningu. Dzięki łączności bluetooth i dedykowanej aplikacji G-Shock Connected można wygodnie monitorować zgromadzone dane treningowe z poziomu telefonu. Te oraz wiele innych funkcji modelu GBD-H1000 to zestaw świetnych narzędzi dla osób zainteresowanych treningiem na poważnie.

Modny smartwatch z opcjami sportowymi

Niektóre osoby wolą zupełnie inne podejście do smartwatch i dla nich także znajdzie się model, który pomoże podczas ćwiczeń. Do ciekawych modeli stylowych smartwatchy codziennych, dysponujących funkcjami treningowymi, należą na przykład FOSSIL FTW-4004 czy Guess Connect Touch C1002M2. Łączą one funkcje takie jak krokomierz i licznik spalonych kalorii ze stylową formą, dzięki czemu można dbać o sylwetkę na co dzień, w pracy, na zakupach czy podczas spotkania. Jeśli więc od funkcjonalności sportowej ważniejszy jest wygląd, te smartwatche będą świetnym wyborem.

 

Smartwatch sportowy z wieloma funkcjami

Aktywnym i poszukującym asystenta treningu z szerokim wachlarzem możliwości do gustu przypadnie smartwatch Suunto 7 Titanium. Ponad 80 trybów sportowych, wodoszczelność do 50 m, bezpłatne mapy offline i współpraca z technologiami Google Pay czy Google Fit to główne wyróżniki tego modelu. Ponadto dysponuje on monitorowaniem zasobów organizmu, dzięki czemu wiemy jaka była intensywność wysiłku, a monitorowanie snu daje możliwość zadbania o odpoczynek po zdrowym wysiłku. Suunto 7 Titanium jest też odporny na wstrząsy i zabrudzenia, a jego ekran chroni wytrzymałe szkło Gorilla Glass. Zegarek dostępny jest w różnych wersjach dla pań i panów, więc można z łatwością dobrać taki, by cieszył zarówno zestawem opcji, jak i wyglądem.

Smartwatch sportowy dla wymagających

Na koniec coś dla tych, którzy potrzebują naprawdę zaawansowanego smartwatcha treningowego. Garmin Fenix 6 Sapphire to wielofunkcyjny zegarek z mnóstwem przydatnych opcji. Aplikacje sportowe, wskazówki treningowe, asystent regeneracji, monitorowanie nawodnienia, łączność GPS, nawigacja, monitorowanie oddechu — to tylko kilka z całego mnóstwa funkcji, jakie posiada Garmin Fenix 6. Bez względu na to, czy biegasz, wędrujesz, jeździsz na nartach czy grasz w golfa — ten smartwatch będzie Twoim idealnym asystentem. Pomoc w treningu to jednak nie wszystko, co potrafi ten model. Dzięki opcjom sterowania muzyką, płatności telefonem i powiadomień z telefonu jest on bardzo przydatny na co dzień. Tak szeroki zakres funkcjonalności sprawia, że Garmin Fenix 6 można nosić zarówno podczas ćwiczeń, jak i poza nimi, co będzie dodatkowym przypomnieniem i motywacją do dbania o formę.

Powrót do listy
Zrób komuś prezent!

Zrób komuś prezent kupując kartę podarunkową.

Newsletter