17 maja 2022

Prezent, który pokocha każde dziecko.. i rodzic.

Prezent, który pokocha każde dziecko.. i rodzic.

Prezent, który pokocha każde dziecko… i rodzic.

Idealny kompan codziennych aktywności

Każdy z nas z pewnością pamięta swój pierwszy zegarek. Czasami był to zegarek wskazówkowy, z którym wiązały się pierwsze próby odczytywania godziny, a czasami elektroniczny gadżet naszpikowany funkcjami i obiekt zazdrości na osiedlowym podwórku. Gadżeciarski elektronik ma dziś swojego godnego następcę, idealnego kompana podczas codziennej nauki i zabawy - smartwatch Vector Smart.  To zegarek, który nie tylko nadąży za tempem życia jego aktywnego posiadacza, ale też będzie się zmieniał razem z nim. Współczesne dziecko potrzebuje modelu, który będzie prosty w obsłudze, praktyczny i lekki. To sporo wymagań. Vector Smart oferuje to wszystko. A nawet dużo więcej.

Smartwatche Vector Smart to doskonały wybór dla aktywnego dziecka.

Każdy model posiada szereg praktycznych funkcji, przydatnych nie tylko maluchowi, ale też rodzicowi. Należą do nich przede wszystkim termometr, monitorowanie snu czy możliwość połączenia zegarka z telefonem. Można również skorzystać z opcji „znajdź telefon”, która może okazać się niezastąpiona - szczególnie w przypadku roztargnionych dzieci. Wszystkie te funkcje pomogą młodemu właścicielowi w nauce organizacji swojego czasu, a jego rodzicom ułatwią monitorowanie stanu zdrowia swojej pociechy.

KUP TERAZ

Do wyboru, do koloru

To, co wyróżnia zegarki Vector Smart na tle innych smartwatchy, to przede wszystkim ich design. Lekka i zgrabna konstrukcja dopasuje się do nawet najdrobniejszego nadgarstka, a szeroka paleta kolorystyczna umożliwi dostosowanie jego wyglądu do potrzeb nawet najbardziej wymagającego klienta.

Marka pomyślała też o tych, którzy lubią częste zmiany, a także doceniają możliwość wyboru, ponieważ do każdego modelu możesz dokupić wymienne w 5 sek, silikonowe paski w różnych kolorach. To prosty i szybki sposób na to, aby w kilka sekund całkowicie odmienić design swojego zegarka. Dzięki temu dziecko będzie miało frajdę z możliwości samodzielnego wyboru wykończeń, a do tego wygląd modelu będzie mógł zmieniać się razem z rozwijającym się gustem dojrzewającego dziecka. Personalizacja nie kończy się na zmianie pasków, dzięki wymiennym tarczom dziecko każdego dnia może odczytywać godzinę z innego tła.

Do biegu, gotowi, start!

Smartwatch Vector Smart będzie nie tylko świetnym towarzyszem dziecięcych zabaw. Dzięki takim funkcjom, jak krokomierz czy pomiar spalonych kalorii, pomoże również każdemu rodzicowi monitorować poziom aktywności fizycznej w życiu dziecka. Jest to niezwykle przydatna opcja, szczególnie w codzienności współczesnego dziecka, które często kręci się wokół gier komputerowych i social mediów. Może też być zachętą do zaangażowania dziecka w jazdę na rowerze, bieganie czy chodzenie na dłuższe spacery.

Czas na zabawę

A skoro już o grach mowa, to należy wspomnieć o tym, że marka nie zapomniała również o tym aspekcie życia każdego malucha. Smartwatche dziecięce posiadają 8 zainstalowanych gier, dzięki czemu zapewnią dziecku odpowiednią porcję rozrywki. Pośród nich znajdują się zarówno te czysto rozrywkowe, jak i logiczne, dzięki którym młody posiadacz zegarka będzie mógł rozwijać umysł w trakcie zabawy.

Na zdjęciu model: Vector Smart Kids VCTR-00-01PK KIDS

Vector Smart udowadnia, że świat zegarków ma dla nas wciąż bardzo dużo do zaoferowania. Kolorowe modele nie tylko posiadają bardzo dużo przydatnych funkcji, dzięki którym pomogą każdemu rodzicowi monitorować zdrowie i jakość życia swojego dziecka, ale do tego dostępne są w niezwykle przystępnych cenach. Sprawdź ofertę marki w sklepie internetowym. Jesteśmy pewni, że bez względu na to, który model wybierzesz, spełni on oczekiwania każdego małego właściciela i jego rodziców.

Wybierz smartwatch dla Twojego dziecka