SKOCZ PO G-SHOCKA

SKOCZ PO G-SHOCKA. Otrzymasz worek w prezencie!

G-SHOCK - lekcja wytrwałości

Koniec wakacji to dobry moment by wyposażyć ucznia w przedmioty, które będą go wspierać w codziennych zmaganiach w szkole. Warto teraz zainwestować w zakup, który sprawdzi się przez kolejne lata, pomoże w realizacji zdrowych pasji i będzie dzielnie towarzyszyć każdego dnia. Zegarek G-SHOCK to prezent niezwykły, podarowujemy nie tylko zegarek, ale wytrwałego przyjaciela, który uczy jak nie poddawać się nawet w najcięższych warunkach.

G-SHOCK –to kultowa marka japońskich zegarków, stworzona w 1982 r w Tokio, w fabryce Casio. Swoim wynalazkiem Casio zrewolucjonizowało rynek wprowadzając do oferty zegarek całkowicie odporny na wstrząsy i urazy. Od momentu powstania G-SHOCK niestrudzenie wspiera nas w pracy i podczas realizacji sportowych marzeń. Miliony użytkowników cenią japońskiego wojownika zegarkowego nie tylko za funkcje, intuicyjną konstrukcję, ale również za ponadczasowy design, który wyróżnia z tłumu. G-SHOCK pozwala stać się częścią legendy tych, którzy się nie poddają #Nevergiveup. Zegarki japońskiej marki są niezastąpione również w szkolnych zmaganiach. Niezwyciężony G-SHOCK to nie tylko odporność na upadki, wstrząsy, deszcz i śnieg, ale również moc czujników i funkcji, które przydadzą się na lekcji i w czasie wolnym.

 

 

Jaki zegarek będzie najlepszy dla ucznia?

W kolekcji G-SHOCK przez blisko 50 lat w kolekcji pojawiła się ogromna różnorodność modeli i specjalizacji. Jak wybrać model, który będzie optymalny dla dzieci i młodzieży? Podstawowe kryterium to rozmiar koperty – zegarek nie może być za duży, aby nie przeciążać ręki ucznia. Inne kryteria to już sprawa bardzo indywidualna, z zaproponowanych modeli bez trudu wybierzemy ten, którego zestaw funkcji przyda się nam najbardziej. Poniżej prezentujemy zestawienie modeli, które cechuje mniejsza koperta – i jak zawsze kultowy design, funkcjonalność i legendarna wytrzymałość.

 

Absolutna nowość! G-SHOCK GBD-200-9ER

Najnowszy zegarek z serii G-Squad. Konstrukcja została zaprojektowana w taki sposób aby wytrzymać największe wstrząsy i wibracje. Za najwyższą dokładność prezentowanego czasu odpowiada system synchronizacji na podstawie danych uzyskanych z połączenia Bluetooth ze smartfonem. Wyposażony w  wiele przydatnych funkcji, które sprawdzą się podczas aktywności fizycznej. Posiada m.in. czas światowy i automatyczny kalendarz, stoper z dokładnością 1/100s, 5 timerów z funkcją autopowtarzania, 4 alarmy dzienne z funkcją drzemki, alarm wibracyjny, wyświetlanie przychodzących wiadomości e-mail.

 

 

 

G-SHOCK DW-5600 br DW 5600 – tzw kostka (koperta w mm 48,9 x 42,8 x 13,4) najbardziej rozpoznawalny model G-SHOCK. Możemy wybierać w ogromnej liczbie wersji pełnych niuansów designerskich, w jakiej dostępny jest ten model. Każda zdobędzie zaufanie i wygra zachwyt rówieśników.

 

G-SHOCK GBA-900 koperta średnica 49 mm - to zawodnik o charakterystycznym okrągłym kształcie, z analogową tarczą i cyfrowy wyświetlaczem, uzbrojony w Bluetooth, krokomierz i dedykowaną aplikację G-Move na smartfony, przez którą z łatwością zarządzamy zegarkiem

G-SHOCK GAW-100 koperta w mm 52,5 x 55 x 16,7 - okrągła tarcza, moc funkcji, super wytrzymałość i atomowa precyzja czasu

G-SHOCK GA-2100 koperta w mm 48,5x45,4x11,8 - kultowy oktagonalny kształt, minimalistyczny design i maksimum wytrzymałości (wykonany z żywicy wzmocnionej włóknem węglowym)

G-SHOCK GBX-100 koperta w mm 46 x 50,9 x 10,5 - mistrz surferów i miłośników kalifornijskiego stylu. Ultranowoczesna odsłona klasyki G-SHOCK, wyposażony w Bluetooth, krokomierz, ma dedykowaną aplikację G-MOVE, podpowiada czas wschodu i zachodu słońca i …. robi mocne wrażenie.

 

 

G-SHOCK MSG

Bardziej kobiecy design i legendarna wytrzymałość. MSG to seria pięknych i super wytrzymałych zegarków na pasku lub metalowej bransolecie. Modele MSG charakteryzują się stalową kopertą, analogowo-cyfrowym cyferblatem, wyposażone są w mechanizm Tough Solar, który pozwala czerpać energię ze światła. Tarczę po zmroku podświetla Super-Illuminator, dzięki czemu możliwy jest odczyt czasu w ciemnościach. Podświetlanie wspomaga Neobrite, czyli pokrycie indeksów oraz wskazówek powłoką, która kumuluje w sobie energię pochodzącą ze sztucznego lub naturalnego oświetlenia, dzięki czemu te elementy świecą po zmroku.

 

 

Powrót do listy
Zrób komuś prezent!

Zrób komuś prezent kupując kartę podarunkową.

Newsletter