Smartwatch Garett - postaw na sprawdzony prezent w nowoczesnym wydaniu!

Smartwatch Garett - postaw na sprawdzony prezent w nowoczesnym wydaniu!

Pomysł na praktyczny, nowoczesny i świetnie się prezentujący się prezent? Idealny wybór to smartwatch od Garett Electronics.

 

Zbliżające się pierwsze komunie i Dzień Dziecka związane są z obdarowywaniem, co nierzadko może nastręczać pewnych rozterek. Co kupić, aby prezent był jednocześnie praktyczny, ale też nowoczesny i świetnie się prezentował? Doskonałym wyjściem z sytuacji jest wybór smartwatcha od Garett Electronics.

 

Ulubione gadżety najmłodszych

Smartwatche możemy obserwować na nadgarstkach coraz większej liczby osób, nic więc dziwnego, że również najmłodsi chcą je posiadać. Mogą się przydać nie tylko do nauki określania, która jest godzina, ale spełniają ogrom funkcji. Bardzo często są wybierane, ponieważ doskonale zastępują telefon. Smartwatche Garett Kids Spark RT, Kids Star 4G RT czy Kids Life 4G RT pozwalają nawet na wideorozmowy, dzięki czemu rodzice mogą nie tylko usłyszeć, ale też zobaczyć dziecko i jego otoczenie. Dodatkowo są zdecydowanie poręczniejsze – nie musimy zamartwiać się gdzie schować smartfon, dbać o to, by nie wypadł lub się nie zgubił. Po prostu pociecha zakłada smartwatch na rękę i może bez żadnych ograniczeń uczestniczyć w kolejnych przygodach.

 

 

GARETT KIDS STAR 4G RT RÓŻOWY                GARETT KIDS LIFE 4G RT NIEBIESKI

 

Najmłodsi cenią „smart” zegarki również za to, że przy ich pomocy mogą zrobić zdjęcie i przesłać je do rodzica, wprowadzić plan lekcji, czy wybrać adekwatną do humoru czy ubrania tarczę. Czy jednak na tym ich funkcjonalność się kończy? Zdecydowanie nie!

 

Zdalna opieka nad dzieckiem

Smartwatche to doskonałe urządzenia do sprawowania zdalnej opieki. Rodzice często zastanawiają się, w jaki sposób uczyć dziecko samodzielności, ale jednocześnie mieć je na oku. Tutaj z pomocą przychodzą właśnie „inteligentne” zegarki. Wykorzystując geoogrodzenie, można wyznaczyć bezpieczny obszar do zabawy, a po jego opuszczeniu przez dziecko, opiekun zostanie natychmiast poinformowany. Smartwatch może też pełnić rolę lokalizatora – po sparowaniu z telefonem dorosłego, w aplikacji można sprawdzić, gdzie dokładnie znajduje się młody człowiek. Istotnym elementem jest również przycisk SOS. Pozwala on, w przypadku nieprzewidzianej sytuacji, na błyskawiczny kontakt z 3 wskazanymi wcześniej numerami telefonów. Zapewnia rodzicom i dzieciom spokój oraz pewność, że latorośl nie jest pozostawiona sama sobie.

 

 

W ofercie marki Garett Electronics znajdują się również modele dla nastolatków, którym do gustu zapewne przypadną odmienne funkcje. Cechują się one nie tylko świetnym wyglądem, ale również informują o przychodzących połączeniach, SMS-ach, powiadomieniach z aplikacji, pozwalają na zdalne wykonanie zdjęcia smartfonem, a dodatkowo są odporne na kurz, błoto, piasek i zanurzenie w wodzie. W skrócie: są gotowe na wszelkie doznania, towarzyszące młodzieńczemu trybowi życia.

Smartwatche stanowią doskonały pomysł na prezent. Nie tylko pięknie, nowocześnie wyglądają, ale mają mnóstwo przydatnych funkcji, dopasowanych do wieku i oczekiwań właściciela. Towarzyszą nam coraz częściej i w wielu przypadkach zastąpiły tradycyjne czasomierze. Przekonaj się jak użyteczne potrafią być i już dziś zamów odpowiedni model, który wywoła uśmiech na twarzy obdarowanego.

 

 

 

 

Powrót do listy
Zrób komuś prezent!

Zrób komuś prezent kupując kartę podarunkową.

Newsletter