Walentynki z Jacques du Manoir

Czas To Wyrazić z JACQUES du MANOIR

Najpiękniejszy prezent na walentynki, z którym czas nie będzie umykał zbyt szybko, a każda precyzyjnie odmierzona chwila, pozostanie niezapomniana.

Usta milczą.. Dusza śpiewa… 

Jak najpiękniej wyrazić uczucia, kiedy słowa nie wystarczają, lub nie przychodzą zbyt łatwo? Podarunek, ukochanej osobie zastąpi każde niewypowiedziane słowo. Prosty gest, który znaczy tak wiele. 

Idealny prezent na święto zakochanych, delikatny kobiecy zegarek w anturażu pięknych kwiatów róż, trafi do serca każdej damy. Renomowana szwajcarska marka JACQUES du MANOIR zadbała o każdy szczegół tej wyjątkowej chwili, proponując do zegarków w swojej ofercie, zachwycające prezentowe pudełko. Tworząc tym samym, pięknie skomponowany idealny zestaw walentynkowy.  

Kolekcje JACQUES DU MANOIR koncentrują się na eleganckich i modnych damskich zegarkach. Każdy projekt jest inspirowany zmysłowym poczuciem kobiecości, klasycznego ducha i wyrafinowania, spełnia estetyczne kryteria współczesnych kobiet i nadaje każdej chwili cennego blasku. Zegarki JACQUES DU MANOIR są wykonane z najlepszych materiałów, przedstawiają najwyższy poziom szwajcarskiej doskonałości, podkreślony przez dyskretny szwajcarski krzyż w logo. 

Drogi Walenty,  twój idealny zestaw walentynkowy czeka na Ciebie w wybranych salonach sieci Time Trend oraz na timetrend.pl. Do 14 lutego, do każdego zegarka marki Jacques du Manoir, dołączamy walentynkowe pudełko prezentowe gratis.

 

Sercu nie potrzeba słów… Już tylko jedno wiem.. że.. 

Jacques Du Manoir JDM SORMI.09Jacques Du Manoir JDM SORMI.09Jacques Du Manoir JDM SORMI.09

Jacques Du Manoir x Time Trend

 

#czastowyrazic

wartosci

Powrót do listy
Zrób komuś prezent!

Zrób komuś prezent kupując kartę podarunkową.

Newsletter