30 października 2023

Sprawdź zegarki Guess na Día de los Muertos

Sprawdź zegarki Guess na Día de los Muertos

Marka Guess nie przestaje zaskakiwać! Sprawdź specjalne zegarki z okazji meksykańskiego święta Día de los Muertos!

Zegarki Guess - odkryj magię Día de los Muertos

 Zegarki Guess GW0506G2 i Guess GW0505L2 to modele,
które oddają hołd dla tradycji meksykańskiego święta Día de los Muertos, znanego również jako meksykański „Dzień Zmarłych". Element, który kojarzy się z tym świętem to zawarty na tarczy barwny symbol czaszki.

Fioletowe, połyskujące na wiele barw koperty oraz paski wykonane z połączenia skóry, oraz sylikonu z charakterystycznym, wyróżniającym się szwem nadają intrygującego, mrocznego charakteru tym zegarkom Guess.

Zobacz więcej

Zegarek męski GUESS GW0506G2

Tarcza tego zegarka męskiego Guess nawiązuje do tego charakterystycznego i barwnego święta. Oprócz czaszki na cyferblacie znajduje się charakterystyczne logo Guess w fioletowej barwie. Zegarek jest nie tylko piękny, ale i praktyczny.

Wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, zapewnia trwałość i niezawodność. Połyskująca, wielobarwna koperta ma atrakcyjny, prostokątny kształt. Dzięki takim detalom ten zegarek Guess będzie oryginalnym dodatkiem podkreślającym Twoje stylizacje.

Zobacz więcej

Zegarek damski Guess GW0505L2

Unikalny design tego damskiego zegarka Guess inspirowany jest właśnie meksykańskim świętem zmarłych — stąd czaszka na transparentnym, czarnym cyferblacie. Połyskująca, fioletowa koperta wykonana ze stali szlachetnej 316 L, niezwykle odpornej na korozję została dodatkowo ozdobiona połyskującymi kryształkami.

Więcej o zegarku