Wysłałeś już list do św. Mikołaja?

Ciekawy pomysł na prezent gwiazdkowy? 

Zastanawialiście się nad prezentami świątecznymi? A może nie macie czasu? Za chwilę przyjdzie ten moment, kiedy w przedświątecznym popłochu będziemy biegać po sklepach w poszukiwaniu prezentu dla najbliższych. Zaoszczędź sobie tego, czego brakuje najczęściej - czasu. Odwiedź salony Time Trend i znajdź zegarek, który najbardziej pasuje do obdarowanej osoby. Znajdziesz tu modele w szerokim zakresie cenowym i dla każdego. Podpowiadamy, na co warto zwrócić uwagę, by wybrać trafiony prezent, taki, który przyniesie radość obdarowanemu. Mówi się, że szczęśliwi czasu nie liczą - z nami będziesz odliczać tylko najpiękniejsze chwile!

Ty wybierasz, my płacimy!

Poszukaj z nami idealnego prezentu, spraw radość sobie lub swoim najbliższym! W ramach akcji CashBack otrzymasz bon o wartości 40 lub 100 złotych, który możesz zrealizować podczas kolejnej wizyty w salonie stacjonarnym TimeTrend lub na timetrend.pl.

Akcja CashBack trwa do 24.12.2022 r.

Dowiedz się więcej

Mikołajkowe upominki w cenie jak marzenie

Ho Ho Ho! Specjalna Mikołajkowa oferta cenowa dla poszukiwaczy okazji tylko do 6 grudnia! W ofercie coś dla amatorów smartwatchy, fanów G-Shocka i znanych marek modowych. Specjalna okazja cenowa na zegarki  dla małych i dużych! Nie czekaj! 

Łap okazję

Zegarek dla Niego 

Kup teraz

Zegarek dla Niej 

Kup teraz

Duety idealne na wspaniały upominek

Nie potrafisz się zdecydować? 

Postaw na bezpieczny upominek w postaci karty podarunkowej.

Podaruj swobodę wyboru!

Kup teraz
Powrót do listy
Zrób komuś prezent!

Zrób komuś prezent kupując kartę podarunkową.

Newsletter