Police Taman PL.15920JSQG/61M

Kod : PL.15920JSQG/61M TAMAN

Police Taman PL.15920JSQG/61M


EAN 4895220904704

Dostępność: W magazynie

1 069,00 zł
Brutto

Musisz być zalogowany aby móc negocjować cenę produktu

Wybierz lokalizację:

Police Taman PL.15920JSQG/61M Kod: PL.15920JSQG/61M TAMAN

*- pola wymagane
Akceptowalne formy płatności
  • płatność on-line,
  • płatność przelewem,
  • wysyłka za pobraniem.
Koszty wysyłki

Do każdego zamówienia dostawa kurierem na terenie Polski gratis!
Realizacja dostawy w terminie do 10 dni roboczych (zazwyczaj doręczamy w terminie do 3 dni roboczych).
Wysyłka do wszystkich krajów UE (skontaktuj się z nami po więcej szczegółów).

1. Firma ZIBI udziela 2 letniej gwarancji
2. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaruz umową.
3. Karta gwarancyjna ważna jest na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
4. Firma ZIBI nie ponosi odpowiedzialności za wady wynikłe na skutek wydarzeń losowych oraz innych okoliczności za które nie odpowiada sprzedawca.
5. W celu dokonania naprawy reklamujący zobowiązany jest na własny koszt dostarczyć kompletne urządzenie wraz z poprawnie wypełnioną kartą gwarancyjną i paragonem do najbliższego Autoryzowanego Punktu Serwisowego lub do punktu zakupu. W przypadku braku możliwości usunięcia usterki, sklep lub punkt serwisowy przesyła dany towar do Centralnego Punktu Serwisowego. W takim przypadku termin naprawy reklamacji wynosi 28 dni, jednak całkowity okres naprawy może ulec wydłużeniu o czas wykonania czynności wysyłkowych, o czas oczekiwania na części zamienne od dostawcy lub o czas potrzebny do wykonania testów.
Po wykonaniu naprawy reklamujący odbiera urządzenie w punkcie nadania.
6. Naprawy gwarancyjne niektórych marek wykonywane są wyłącznie w serwisach producenta – termin rozpatrzenia reklamacji ustala wówczas producent.
7. Reklamujący powinien dostarczyć urządzenie w oryginalnym opakowaniu fabrycznym. W razie braku opakowania fabrycznego ryzyko uszkodzenia sprzętu w czasie transportu do i z punktu serwisowego ponosi reklamujący. Reklamujący zobowiązany jest dostarczyć wraz z reklamowanym urządzeniem odpowiednie materiały eksploatacyjne używane z tym urządzeniem (np. baterie, zasilacz). W przypadku dostarczenia do serwisu sprzętu sprawnego technicznie lub zgłoszenia usterki która nie jest objęta gwarancją reklamujący zostanie obciążony kosztami za wykonanie ekspertyzy technicznej i kosztami transportu.
8. Gwarancja nie obejmuje:
a. czynności, do wykonania których zobowiązany jest użytkownik we własnym zakresie i na własny koszt np. konserwacja zegarka, wymiana baterii, pasków oraz innych materiałów eksploatacyjnych;
b. ścierania się zewnętrznej powłoki urządzenia;
c. uszkodzenia kopert, bransolet, teleskopów, pasków, szkiełek;
d. uszkodzeń mechanicznych, termicznych, chemicznych, zanieczyszczeń;
e. wad powstałych wskutek zdarzeń losowych.
f. uszkodzeń spowodowanych niewłaściwym bądź nieostrożnym użytkowaniem oraz uchybieniami w konserwacji zegarka.
9. Gwarancja traci ważność z powodu:
a. wadliwego przechowywania i konserwacji urządzenia oraz innych uszkodzeń powstałych z winy użytkownika;
b. gdy uszkodzenie jest wynikiem wszelkich prób niefachowej naprawy (np. wymiany baterii) wykonanej poza autoryzowanym serwisem, wszelkich modyfikacji urządzenia lub zastosowania niewłaściwych części;
c. uszkodzeń powstałych w wyniku nieprzestrzegania instrukcji obsługi i zasad prawidłowej eksploatacji, a także użytkowania sprzętu niezgodnie z jego przeznaczeniem.» przeczytaj wszystkie opinie
Płeć
Męski
Styl
Fashion
Odczyt
Analogowy
Koperta
Stal
Bransoleta
Stal
Mechanizm
Kwarcowy
Szerokość koperty
47 mm
Grubość koperty
12,6 mm
Szkło
Mineralne
Wodoszczelność
50M
Okres gwarancji
2 lata
Datownik
Tak
Kolor koperty
Khaki
Kolor tarczy
Grafitowy

Police PL.15920JSQG/61M to męski zegarek, który doskonale sprawdzi się na co dzień. Wykonane ze stali szlachetnej koperta i bransoleta to klasyczne i sprawdzone połączenie. Elementy obudowy pokryte powłoką Antique Gold IP,  świetnie kontrastują z grafitową tarczą. To nieprzypadkowe zestawienie kolorów na pewno przyciąga uwagę, ale daje dodatkową korzyść, którą jest łatwość odczytu wskazań. Praktyczne podejście projektantów na pewno docenią osoby szukające zegarka spełniającego swoje podstawowe zadanie, czyli dostarczanie informacji. W modelu zastosowano precyzyjny mechanizm kwarcowy zasilany baterią, dzięki czemu zegarek nie wymaga codziennego nakręcania i niemal zawsze mamy go dyspozycji. Złote elementy oraz dokładne wskazówki umieszczone na tarczy zostały przykryte wytrzymałym szkłem mineralnym i nadają całości nieco sportowego charakteru przez co model zwinnie dopasowuje się do luźnego stroju. Wskazanie czasu w ujęciu 24-godzinnym oraz praktyczny datownik pozwalają kontrolować nadchodzące wydarzenia np. wydarzenia sportowe lub inne umówione spotkania. Wodoszczelność na poziomie 50M pozwala na pływanie bez zdejmowania zegarka z ręki.