PUMA Touch PU911211002

Kod : PUMA PU911211002

PUMA Touch PU911211002


EAN 4891945204983

Dostępność: W małej ilości

399,00 zł
Cena timetrend.pl
279,30 zł Zniżka 30%
Brutto

Musisz być zalogowany aby móc negocjować cenę produktu

Wybierz lokalizację:

PUMA Touch PU911211002 Kod: PUMA PU911211002

*- pola wymagane
Akceptowalne formy płatności
  • płatność on-line,
  • płatność przelewem,
  • wysyłka za pobraniem.
Koszty wysyłki

Do każdego zamówienia dostawa kurierem na terenie Polski gratis!
Realizacja dostawy w terminie do 10 dni roboczych (zazwyczaj doręczamy w terminie do 3 dni roboczych).
Wysyłka do wszystkich krajów UE (skontaktuj się z nami po więcej szczegółów).

1. Firma ZIBI udziela 2 letniej gwarancji
2. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaruz umową.
3. Karta gwarancyjna ważna jest na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
4. Firma ZIBI nie ponosi odpowiedzialności za wady wynikłe na skutek wydarzeń losowych oraz innych okoliczności za które nie odpowiada sprzedawca.
5. W celu dokonania naprawy reklamujący zobowiązany jest na własny koszt dostarczyć kompletne urządzenie wraz z poprawnie wypełnioną kartą gwarancyjną i paragonem do najbliższego Autoryzowanego Punktu Serwisowego lub do punktu zakupu. W przypadku braku możliwości usunięcia usterki, sklep lub punkt serwisowy przesyła dany towar do Centralnego Punktu Serwisowego. W takim przypadku termin naprawy reklamacji wynosi 28 dni, jednak całkowity okres naprawy może ulec wydłużeniu o czas wykonania czynności wysyłkowych, o czas oczekiwania na części zamienne od dostawcy lub o czas potrzebny do wykonania testów.
Po wykonaniu naprawy reklamujący odbiera urządzenie w punkcie nadania.
6. Naprawy gwarancyjne niektórych marek wykonywane są wyłącznie w serwisach producenta – termin rozpatrzenia reklamacji ustala wówczas producent.
7. Reklamujący powinien dostarczyć urządzenie w oryginalnym opakowaniu fabrycznym. W razie braku opakowania fabrycznego ryzyko uszkodzenia sprzętu w czasie transportu do i z punktu serwisowego ponosi reklamujący. Reklamujący zobowiązany jest dostarczyć wraz z reklamowanym urządzeniem odpowiednie materiały eksploatacyjne używane z tym urządzeniem (np. baterie, zasilacz). W przypadku dostarczenia do serwisu sprzętu sprawnego technicznie lub zgłoszenia usterki która nie jest objęta gwarancją reklamujący zostanie obciążony kosztami za wykonanie ekspertyzy technicznej i kosztami transportu.
8. Gwarancja nie obejmuje:
a. czynności, do wykonania których zobowiązany jest użytkownik we własnym zakresie i na własny koszt np. konserwacja zegarka, wymiana baterii, pasków oraz innych materiałów eksploatacyjnych;
b. ścierania się zewnętrznej powłoki urządzenia;
c. uszkodzenia kopert, bransolet, teleskopów, pasków, szkiełek;
d. uszkodzeń mechanicznych, termicznych, chemicznych, zanieczyszczeń;
e. wad powstałych wskutek zdarzeń losowych.
f. uszkodzeń spowodowanych niewłaściwym bądź nieostrożnym użytkowaniem oraz uchybieniami w konserwacji zegarka.
9. Gwarancja traci ważność z powodu:
a. wadliwego przechowywania i konserwacji urządzenia oraz innych uszkodzeń powstałych z winy użytkownika;
b. gdy uszkodzenie jest wynikiem wszelkich prób niefachowej naprawy (np. wymiany baterii) wykonanej poza autoryzowanym serwisem, wszelkich modyfikacji urządzenia lub zastosowania niewłaściwych części;
c. uszkodzeń powstałych w wyniku nieprzestrzegania instrukcji obsługi i zasad prawidłowej eksploatacji, a także użytkowania sprzętu niezgodnie z jego przeznaczeniem.» przeczytaj wszystkie opinie
Płeć
Unisex
Styl
Sportowy
Odczyt
Cyfrowy
Koperta
Tworzywo sztuczne
Pasek
Tworzywo sztuczne
Mechanizm
Kwarcowy
Szkło
Mineralne
Wodoszczelność
50M
Okres gwarancji
2 lata
Alarm
Tak
Stoper
Tak
Podświetlenie
Tak
Datownik
Tak

Sportowy zegarek PUMA Touch PU911211002 to zaawansowany technicznie model z kolekcji Performance. Średnica koperty wynosi 46 mm. Wyróżnikiem tego modelu jest możliwość sparowania zegarka z pedometrem, który wspomoże Twoje treningi. Dzięki podłączonemu pedometrowi, zegarek policzy kroki, przebyty dystans, prędkość czy tempo treningu. Za pomocą stuknięcia w tarczę zegarka można uruchomić stoper, licznik kroków czy dystansu i to bez konieczności odrywania się od czynności które wykonujesz! Zegarek posiada możliwość personalizacji profilu osoby włączając w to płeć, wiek, wzrost oraz wagę. Dodatkową możliwością jest ustawienie planu treningu z dziennymi osiągnięciami oraz możliwością śledzenia i analizy aktywności z okresu ostatnich 30 dni. Pozostałe funkcje tego modelu to licznik spalonych kalorii, chronograf z pamięcią 100 okrążeń, podwójny alarm, kalendarz oraz równomierne podświetlenie tarczy zegarka. Jego wodoszczelność wynosi 50m co pozwala na sporadyczne kontakty z wodą. Zegarek posiada czerwony, gumowy pasek oraz czarny pierścień dookoła cyferblatu.