PUMA Optical Cardiac 01 PU911361003

Kod : PUMA PU911361003

PUMA Optical Cardiac 01 PU911361003


EAN 4891945235970

Dostępność: W magazynie

449,00 zł
Cena timetrend.pl
314,30 zł Zniżka 30%
Brutto

Wybierz lokalizację:

PUMA Optical Cardiac 01 PU911361003 Kod: PUMA PU911361003

*- pola wymagane
Akceptowalne formy płatności
  • płatność on-line,
  • płatność przelewem,
  • wysyłka za pobraniem.
Koszty wysyłki

Do każdego zamówienia dostawa kurierem na terenie Polski gratis!
Realizacja dostawy w terminie do 10 dni roboczych (zazwyczaj doręczamy w terminie do 3 dni roboczych).
Wysyłka do wszystkich krajów UE (skontaktuj się z nami po więcej szczegółów).

1. Firma ZIBI udziela 2 letniej gwarancji
2. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaruz umową.
3. Karta gwarancyjna ważna jest na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
4. Firma ZIBI nie ponosi odpowiedzialności za wady wynikłe na skutek wydarzeń losowych oraz innych okoliczności za które nie odpowiada sprzedawca.
5. W celu dokonania naprawy reklamujący zobowiązany jest na własny koszt dostarczyć kompletne urządzenie wraz z poprawnie wypełnioną kartą gwarancyjną i paragonem do najbliższego Autoryzowanego Punktu Serwisowego lub do punktu zakupu. W przypadku braku możliwości usunięcia usterki, sklep lub punkt serwisowy przesyła dany towar do Centralnego Punktu Serwisowego. W takim przypadku termin naprawy reklamacji wynosi 28 dni, jednak całkowity okres naprawy może ulec wydłużeniu o czas wykonania czynności wysyłkowych, o czas oczekiwania na części zamienne od dostawcy lub o czas potrzebny do wykonania testów.
Po wykonaniu naprawy reklamujący odbiera urządzenie w punkcie nadania.
6. Naprawy gwarancyjne niektórych marek wykonywane są wyłącznie w serwisach producenta – termin rozpatrzenia reklamacji ustala wówczas producent.
7. Reklamujący powinien dostarczyć urządzenie w oryginalnym opakowaniu fabrycznym. W razie braku opakowania fabrycznego ryzyko uszkodzenia sprzętu w czasie transportu do i z punktu serwisowego ponosi reklamujący. Reklamujący zobowiązany jest dostarczyć wraz z reklamowanym urządzeniem odpowiednie materiały eksploatacyjne używane z tym urządzeniem (np. baterie, zasilacz). W przypadku dostarczenia do serwisu sprzętu sprawnego technicznie lub zgłoszenia usterki która nie jest objęta gwarancją reklamujący zostanie obciążony kosztami za wykonanie ekspertyzy technicznej i kosztami transportu.
8. Gwarancja nie obejmuje:
a. czynności, do wykonania których zobowiązany jest użytkownik we własnym zakresie i na własny koszt np. konserwacja zegarka, wymiana baterii, pasków oraz innych materiałów eksploatacyjnych;
b. ścierania się zewnętrznej powłoki urządzenia;
c. uszkodzenia kopert, bransolet, teleskopów, pasków, szkiełek;
d. uszkodzeń mechanicznych, termicznych, chemicznych, zanieczyszczeń;
e. wad powstałych wskutek zdarzeń losowych.
f. uszkodzeń spowodowanych niewłaściwym bądź nieostrożnym użytkowaniem oraz uchybieniami w konserwacji zegarka.
9. Gwarancja traci ważność z powodu:
a. wadliwego przechowywania i konserwacji urządzenia oraz innych uszkodzeń powstałych z winy użytkownika;
b. gdy uszkodzenie jest wynikiem wszelkich prób niefachowej naprawy (np. wymiany baterii) wykonanej poza autoryzowanym serwisem, wszelkich modyfikacji urządzenia lub zastosowania niewłaściwych części;
c. uszkodzeń powstałych w wyniku nieprzestrzegania instrukcji obsługi i zasad prawidłowej eksploatacji, a także użytkowania sprzętu niezgodnie z jego przeznaczeniem.» przeczytaj wszystkie opinie
Płeć
Unisex
Styl
Sportowy
Odczyt
Cyfrowy
Koperta
Tworzywo sztuczne
Pasek
Tworzywo sztuczne
Mechanizm
Kwarcowy
Szkło
Plastikowe
Wodoszczelność
50M
Okres gwarancji
2 lata
Alarm
Tak
Stoper
Tak
Timer
Tak
Podświetlenie
Tak
Datownik
Tak

Zegarek PUMA Optical Cardiac 01 PU911361003 to zaawansowany technologicznie model przeznaczony dla osób aktywnych fizycznie. Został wyposażony w monitor pracy serca z pasem, który stale mierzy rytm pracy serca. Wskaźnik średniego rytmu serca/ maksymalny rytm pracy serca powiadamia nas o pracy serca podczas treningu. Model ten wyposażono w alarm dla wyznaczonych stref - zaczyna dzwonić kiedy rytm pracy serca przekroczy ustawioną strefę i ma na celu powiadomić nas o tym. Można osiągnąć pomiar codziennego celu treningowego z niskim i wysokim celem stref tętna serca z dobrze słyszalnym alarmem. Dodatkowo model ten pozwoli nam policzyć spalone kalorie dzięki wbudowanemu licznikowi. Koperta oraz pasek tego modelu zostały wykonane z wysokiej jakości tworzywa w czerwonym kolorze z czarnymi akcentami. Jasny wyświetlacz z ciemnymi, dużymi znakami jest czytelny i przejrzysty.  Pozostałe funkcje tego modelu to stoper do mierzenia czasu podczas aktywności fizycznych, timer ćwiczeń, podwójny czas, kalendarz, alarm oraz równomierne podświetlenie cyferblatu zegarka. Wodoszczelność  klasy 50 m pozwala na pływanie w tym modelu.