Fossil Q Gazer FTW-1116

Kod : FOSSIL FTW-1116

Fossil Q Gazer FTW-1116

Dostępność: Ostatnia sztuka! Skontaktuj się z nami, by kupić zegarek.

989,99 zł
643,49 zł Zniżka 35%
Brutto

Musisz być zalogowany aby móc negocjować cenę produktu

Płeć
damski
Styl
fashion
Odczyt
analogowy
Pasek
skórzany
Koperta
stal
Szkło
mineralne
Wodoszczelność
30M
Bluetooth
Tak
Okres gwarancji
2 lata
Alarm
Tak
Datownik
Tak

Modny zegarek damski Fossil Q Gazer FTW1116 to inteligentny zegarek hybrydowy, który wygląda jak klasyczny czasomierz. Jego koperta została wykonana z wysokiej jakości stali, którą ozdobiono powłoką z różowego złota oraz ciętymi kamieniami szlachetnymi. Zegarek zawieszono na pasku z naturalnej skóry. Jednak bez trudu wymienić pasek na inny kolor w zależności od stylizacji. Jest to możliwe dzięki systemowi łatwej wymiany pasków. Koperta zegarka mierzy 41 mm średnicy oraz 13 mm grubości. Analogowy cyferblat chroniony jest przez wytrzymałe mineralne szkło, które jest odporne na stłuczenia. Dzień miesiąca w tym modelu wskazywany jest za pomocą dwóch głównych wskazówek po naciśnięciu odpowiedniego przycisku. Wodoszczelność klasy 30m chroni ten model jedynie przed zachlapaniami.

Technologia i inteligentne rozwiązania

Zegarek hybrydowy to połączenia klasycznego zegarka analogowego z inteligentnymi rozwiązaniami. Zegarek można połączyć ze smartfonem za pomocą Bluetooth 4.1. Do wykorzystania pełnych możliwości tego urządzenia konieczna jest aplikacja Fossil Q dostępna na iOS oraz Google Android. Model FTW1116 posiada wbudowany activity tracker, który mierzy liczbę kroków lub przebyty dystans oraz spalone kalorie. Dodatkowo monitoruje czas i jakość snu.

Fossil Q Gazer obsługuje powiadomienia powiadomienia z Twojego telefonu, a także umożliwia kontrolowanie muzyki czy zrobienie zdjęcia na odłegłość. Hybrydowe urządzienie od Fossil posiada takżę funkcję znajdź mój telefon, które może być wywołane jednym przyciskiem.

Dzięki połączeniu ze smartfonem i aplikacji Fossil Q masz możliwość ustawienia i podglądu różnych stref czasowych, automatycznego ustawienia czasu zgodnie z czasem na smartfonie czy ustawiania alarmów. 

Zegarek hybrydowy Fossil Q można parować z urządzeniami z systemem Android w wersji przynajmniej 4.3 oraz urządzeniami Apple z systemem iOS w wersji przynajmniej 8.2+.

Wybierz lokalizację:

Fossil Q Gazer FTW-1116 Kod: FOSSIL FTW-1116

*- pola wymagane

1. Firma ZIBI udziela 2 letniej gwarancji
2. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaruz umową.
3. Karta gwarancyjna ważna jest na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
4. Firma ZIBI nie ponosi odpowiedzialności za wady wynikłe na skutek wydarzeń losowych oraz innych okoliczności za które nie odpowiada sprzedawca.
5. W celu dokonania naprawy reklamujący zobowiązany jest na własny koszt dostarczyć kompletne urządzenie wraz z poprawnie wypełnioną kartą gwarancyjną i paragonem do najbliższego Autoryzowanego Punktu Serwisowego lub do punktu zakupu. W przypadku braku możliwości usunięcia usterki, sklep lub punkt serwisowy przesyła dany towar do Centralnego Punktu Serwisowego. W takim przypadku termin naprawy reklamacji wynosi 28 dni, jednak całkowity okres naprawy może ulec wydłużeniu o czas wykonania czynności wysyłkowych, o czas oczekiwania na części zamienne od dostawcy lub o czas potrzebny do wykonania testów.
Po wykonaniu naprawy reklamujący odbiera urządzenie w punkcie nadania.
6. Naprawy gwarancyjne niektórych marek wykonywane są wyłącznie w serwisach producenta – termin rozpatrzenia reklamacji ustala wówczas producent.
7. Reklamujący powinien dostarczyć urządzenie w oryginalnym opakowaniu fabrycznym. W razie braku opakowania fabrycznego ryzyko uszkodzenia sprzętu w czasie transportu do i z punktu serwisowego ponosi reklamujący. Reklamujący zobowiązany jest dostarczyć wraz z reklamowanym urządzeniem odpowiednie materiały eksploatacyjne używane z tym urządzeniem (np. baterie, zasilacz). W przypadku dostarczenia do serwisu sprzętu sprawnego technicznie lub zgłoszenia usterki która nie jest objęta gwarancją reklamujący zostanie obciążony kosztami za wykonanie ekspertyzy technicznej i kosztami transportu.
8. Gwarancja nie obejmuje:
a. czynności, do wykonania których zobowiązany jest użytkownik we własnym zakresie i na własny koszt np. konserwacja zegarka, wymiana baterii, pasków oraz innych materiałów eksploatacyjnych;
b. ścierania się zewnętrznej powłoki urządzenia;
c. uszkodzenia kopert, bransolet, teleskopów, pasków, szkiełek;
d. uszkodzeń mechanicznych, termicznych, chemicznych, zanieczyszczeń;
e. wad powstałych wskutek zdarzeń losowych.
f. uszkodzeń spowodowanych niewłaściwym bądź nieostrożnym użytkowaniem oraz uchybieniami w konserwacji zegarka.
9. Gwarancja traci ważność z powodu:
a. wadliwego przechowywania i konserwacji urządzenia oraz innych uszkodzeń powstałych z winy użytkownika;
b. gdy uszkodzenie jest wynikiem wszelkich prób niefachowej naprawy (np. wymiany baterii) wykonanej poza autoryzowanym serwisem, wszelkich modyfikacji urządzenia lub zastosowania niewłaściwych części;
c. uszkodzeń powstałych w wyniku nieprzestrzegania instrukcji obsługi i zasad prawidłowej eksploatacji, a także użytkowania sprzętu niezgodnie z jego przeznaczeniem.

Akceptowalne formy płatności
  • płatność on-line,
  • płatność przelewem,
  • wysyłka za pobraniem.
Koszty wysyłki

Do każdego zamówienia dostawa kurierem na terenie Polski gratis!
Realizacja dostawy w terminie do 10 dni roboczych.
Wysyłka do wszystkich krajów UE (skontaktuj się z nami po więcej szczegółów).