Smartwatch zegarki

Witamy w świecie zaawansowanych technologii! Wearables, a w tym smartwatche, to jeden z największych trendów ostatnich lat. Inteligentne zegarki podbiły nie tylko serca  miłośników gadżetów i nowinek technologicznych, ale także wielbicieli unikatowego designu. Wyświetlacz, który w

Znaleziono produktów: 358

Pokaż filtry
  • Nowość
  GARETT KIDS LIFE MAX 4G RT CZARNY
  • Nowość
  GARETT KIDS LIFE MAX 4G RT ROZOWY
  • Nowość
  GARETT KIDS LIFE MAX 4G RT NIEBIESKI
  • Nowość
  GARETT KIDS ROCK 4G RT CZARNY
  • Nowość
  GARETT KIDS ROCK 4G RT NIEBIESKI
  • Nowość
  GARETT KIDS ROCK 4G RT ROZOWY
  • Nowość
  RUBICON RNCE73 BEZOWY

  RUBICON RNCE73 BEZOWY

  269,00 zł
  • Nowość
  RUBICON RNCE80 ROZOWY

  RUBICON RNCE80 ROZOWY

  119,00 zł
  • Nowość
  RUBICON RNCE80 CZARNY

  RUBICON RNCE80 CZARNY

  119,00 zł
  • Nowość
  RUBICON RNCE78 SREBRNY

  RUBICON RNCE78 SREBRNY

  299,00 zł
  • Nowość
  RUBICON RNBE64 CZARNY

  RUBICON RNBE64 CZARNY

  289,00 zł
  • Nowość
  RUBICON RNBE64 ZLOTY

  RUBICON RNBE64 ZLOTY

  289,00 zł

Znaleziono produktów: 358

smartwatchu zastąpił klasyczną tarczę zegarka, poza godziną wyświetla również inne przydatne informacje, pozwala nam na korzystanie z licznych aplikacji, a także łączy się z naszym smartfonem, dając nam nieograniczone możliwości. 

Smartwatch to również doskonała propozycja dla fanów aktywnego trybu życia. Podczas uprawiania sportu, dzięki naszemu inteligentnemu zegarkowi, bez problemu będziemy mogli skontrolować puls, ciśnienie czy natlenienie krwi i obserwować pokonywane przez nas kilometry. Wodoszczelny smartwatch sprawdzi się nawet w najbardziej wymagających warunkach i będzie mógł towarzyszyć nam w każdym momencie naszego życia, a nawet może wpłynąć na poprawę jego jakości. 

Smartwatche to jednak nie tylko sportowe zegarki. Dziś mają one również swoją elegancką odsłonę, dzięki czemu stały się jednym z najmodniejszych i najbardziej stylowych dodatków. Młodzieżowe, damskie i męskie smartwatche występują na bransolecie, czy skórzanym pasku, posiadają okrągłą, kwadratową lub prostokątną elektroniczną tarczę, a na pierwszy rzut oka niczym nie różnią się od klasycznych zegarków. Co więcej, są idealnym wyborem dla tych, którzy nie lubią się nudzić i chcą eksperymentować ze swoim stylem - wyświetlacze pozwalają nam na zmianę wyglądu tarczy naszego inteligentnego zegarka zawsze, kiedy tylko mamy na to ochotę, a wiele modeli daje nam również możliwość wymiany paska, dzięki czemu nasz zegarek codziennie może nabierać zupełnie inny charakter. 

Czy smartwatch jest droższy od klasycznego zegarka? Pora obalić kolejny mit. Innowacje wcale nie muszą kosztować fortuny. Cena smartwatcha, w zależności od jego funkcji, zaczyna się już od 100 złotych. Zaawansowane technologiczne czasomierze doskonale pokazują zmieniający się świat, a ilość dostępnych na rynku opcji sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Który z nich stworzy z tobą idealny duet?

Zrób komuś prezent!

Zrób komuś prezent kupując kartę podarunkową.

Newsletter