Męskie zegarki G-Shock

W rodzinie zegarków Casio można wskazać niezaprzeczalnego faworyta, a jest nim G-SHOCK. To niezwykle popularny i charakterystyczny zegarek, który od lat ma swoich wielu fanów. G-SHOCK męski zazwyczaj cechuje się sportowym stylem, ale marka tworzy także kolekcje pasujące na bardziej eleganckie okazje. Oprócz oryginalnego wyglądu czasomierz ten wyposażony jest w wiele przydatnych funkcji.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Design zegarka męskiego G-SHOCK – zawsze z duchem czasu

W latach 80. ubiegłego wieku powstał pierwszy zegarek męski G-SHOCK. Już wtedy wyróżniał się spośród innych czasomierzy na rynku. Modele tej marki często nazywane są „kostkami” – a to za sprawą charakterystycznego kształtu ich koperty. Choć większość z nich posiada tarcze o dość dużych rozmiarach (nawet do 56 mm), to w naszym sklepie dostępne są również egzemplarze o szerokości koperty 38 mm. Każdy mężczyzna z pewnością dopasuje odpowiedni rozmiar zegarka do swojego nadgarstka.

Wśród zegarków tej marki zdecydowaną przewagę mają modele w czarnej barwie, ale posiadają one zdobienia w innych kolorach, co sprawia, że przykuwają swoim wyglądem uwagę. Osoby, które lubią być zauważalne, powinny pomyśleć o zakupie modelu w kolorze żółtym, czerwonym lub pomarańczowym. Jeśli zastanawiasz się, czy ten – na pierwszy rzut oka – sportowy zegarek G-SHOCK męski będzie pasować do eleganckiego ubioru, to zapewniamy Cię, że tak! Marka zadbała o to, aby w sprzedaży znalazła się kolekcja, którą można połączyć z koszulą czy sportowym garniturem. Na uwagę zasługują np. modele G-Steel Premium – zwłaszcza te na bransolecie.

Zegarek G-SHOCK męski – funkcjonalny i trwały

Każdy model zegarka męskiego G-SHOCK został wyposażony w kwarcowy mechanizm, który zapewnia precyzyjne odmierzanie czasu. Niektóre kolekcje posiadają specjalny typ tego mechanizmu, a mianowicie – mechanizm solarny. Odczyt zegarków G-SHOCK może być cyfrowy, analogowy lub analogowo-cyfrowy – każdy z nich jest czytelny. Osobom z wadami wzroku możemy polecić modele cyfrowe lub te posiadające podświetlenie. Wszystkie czasomierze zostały zbudowane tak, aby być jak najbardziej odporne na wstrząsy, dzięki czemu można uprawiać w nich różne sporty – nawet te wodne. G-SHOCK męski dostępny w naszym sklepie posiada wodoszczelność do 200 m.

O wysokiej jakości tych zegarków może świadczyć również wykorzystywanie do ich budowy nie tylko szkła mineralnego, ale też niezwykle wytrzymałego szkła szafirowego. Natomiast jeśli chodzi o funkcje, które mogą pomóc Ci w codziennym życiu, to G-SHOCK ma do zaoferowania: alarm, stoper, podświetlenie, chronograf, GPS, a także Bluetooth. Zegarki z modułem smartwatch mogą jeszcze więcej, m.in.: mierzyć spalane kalorie, liczyć przebyte kroki, mierzyć tętno i kontrolować pokonywane przewyższenia. Takie dodatki docenią zwłaszcza mężczyźni aktywni fizycznie, którzy chcą monitorować swoje postępy.

Niektóre z dostępnych w Time Trend kolekcji zegarków G-SHOCK to: Original, Master of G Premium i Metal Covered. Zobacz te i pozostałe modele i znajdź idealny dla Ciebie zegarek G-SHOCK męski. Czekamy na Twoje zamówienie!

Zrób komuś prezent!

Zrób komuś prezent kupując kartę podarunkową.

Newsletter