Fossil Q Marshal FTW-2106

FOSSIL FTW-2106

Fossil Q Marshal FTW-2106 to niezwykły smatwatch, gdzie nowoczesna stylistyka w męskiej tonacji łączy się z nowoczesną technologią. Q Marshal to urządzenie pełne męskiego stylu, który podkreśla unikatowy i oryginalny design w każdym detalu. Koperta zegarka została wykonana z wysokiej jakości stali szlachetnej, która nie ulega procesowi korozji i wykończona ząbkowanym pierścieniem. Elementy te wykończono w granatowum PVD, które jest odporne na ścieranie powłoki. Na froncie znajduje się szkło Gorilla Glass chroniące czytelny wyświetlacz. Wymiary koperty to 45 mm średnicy oraz 14 mm grubości. Została ona zawieszona na skórzanym pasku w ciekawym brązowym kolorze. Fossil Q Marshal spełnia normę wodoszczelności i pyłoszczelności IP67. Oznacza to, że krótkotrwały kontakt z wodą np. podczas mycia rąk czy opadów deszczu nie powodują zmian w działaniu urządzenia. Jednak ten zegarek nie jest przeznaczony do pływania, nurkowania ani do długotrwałego zanurzania w wodzie.

Technologia i inteligentne rozwiązania

Inteligentne rozwiązania i nowoczesny design zostały bardzo umiejętnie splecione w Fossil Q SmartWatchu. Model ten został wyposażony w wyjątkowy dotykowy, czytelny wyświetlacz o przekątnej  1,4" cala i rozdzielczości 229 ppi. Sercem urządzenia jest czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon o taktowaniu 1,2 GHz wspomagany przez 512MB pamięci RAM oraz 4GB pamięci dostępnej dla użytkownika. Smartwatch ten wspiera technologie łączności Bluetooth (4.1) oraz Wi-Fi (w standardzie 802.11b/g). Pojemność baterii tego urządzenia wynosi 360mAh, co zapewnia od 1 do 2 dni pracy. Zegarek posiada wbudowane czujniki: żyroskop, akcelerometr, kompas.

Możliwości

Fossil Q został oparty na systemie operacyjnym Android Wear, który daje użytkownikowi wiele możliwości. Przede wszystkim umożliwia odbieranie i odczytywanie powiadomień (SMS, E-mail, Messenger, połączenia i wiele innych). Q Persanolizacja to możliwość zmiany stylu swojego smartwatcha w każdej chwili. Dzięki preinstalowaniu tarczy zegarka - każdy użytkownik z pewnością znajdzie odpowiedni wygląd dla siebie. Dodatkowe "motywy" można pobrać ze sklepu Google Play. W tym miejscu można również pobrać wiele dodatkowych aplikacji, które rozszerzają możliwości tego urządzenia. Bez trudu także możesz sam dopełnić stylizację i wymienić pasek na inny kolor.

Aplikacja Google Now umożliwia sterowanie urządzeniem za pomocą komunikatów głosowych, dzięki wbudowanemu mikrofonowi i głośnikowi (tylko w Q Wander i Q Marshal). Funkcja ta może być niezwykle przydatna np. podczas jazdy samochodem (informuje o natężeniu ruchu, inforlacje o lotach czy prognozę pogody oraz pozwala ustawić przypomnienia).

Szereg wyżej wymienionych czujników oraz wbudowane aplikacje śledzą codzienną aktywność (np. kalorie, przebyty dystans i ilośc kroków).

Dodatkowe funkcje to m. in. automatyczna aktualizacja czasu i daty, wiele stref czasowych, alarm (możliwosć ustawienia alarmu indywidualnego), kontrola swojej muzyki (odtwarzaj, zatrzymuj i pomijjaj nagrania bezpośrednio z zegarka), latarka Led, bezprzewodowa synchronizacja i zasilanie.

Smartwatch Fossil Q można parować z urządzeniami z systemem Android w wersji przynajmniej 4.3 oraz urządzeniami Apple z systemem iOS w wersji przynajmniej 8.2+.

 • Płeć męski
 • Styl fashion
 • Odczyt cyfrowy
 • Pasek skórzany
 • Koperta stal
 • Szkło Gorilla Glass
 • Wodoszczelność IP67
 • Bluetooth Tak
 • Okres gwarancji 2 lata
 • Barometr Tak
 • Termometr Tak
 • Alarm Tak
 • Stoper Tak
 • Timer Tak
 • Kompas Tak
 • Czas światowy Tak
 • Podświetlenie Tak
 • Datownik Tak

-10%

1 160,00 zł

1 044,00 zł

Ostatnie egzemplarze!

Negocjuj cenę

Proszę zaloguj się by użyć tego modułu.

Dostępny w punktach

Galeria Mokotów

Wołowska 12
Warszawa

CH Blue City

Aleje Jerozolimskie 179
Warszawa

FOCUS PARK BYDGOSZCZ

Jagiellońska 39-47
Bydgoszcz

Silesia City Center

Chorzowska 107
Katowice

Zapytaj o produkt

Fossil Q Marshal FTW-2106

Fossil Q Marshal FTW-2106

Twoje dane kontaktowe :

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Pokaż warunki dostawy i płatności

Akceptowalne formy płatności:

- Płatność on-line,
- płatność przelewem,
- wysyłka za pobraniem.

Koszty wysyłki: Do każdego zamówienia dostawa kurierem na terenie Polski gratis!

Realizacja dostawy w terminie do 10 dni roboczych.

Wysyłka do wszystkich krajów UE (skontaktuj się z nami po więcej szczegółów).

Pokaż warunki gwarancji

Zgodnie z zamieszczonymi poniżej warunkami, na kupiony zegarek obowiązuje 24 miesięczna gwarancja na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

Gwarancja dotyczy wad ukrytych materiału i wykonania. Jest ważna tylko wtedy, gdy jest poprawnie i kompletnie wypełniona, posiada datę sprzedaży zegarka, wpisany model zegarka i stempel oficjalnego sprzedawcy oraz jest przedstawiona łącznie z dowodem zakupu.

Karta gwarancyjna uprawnia do bezpłatnych napraw w okresie gwarancji. Reklamacje będą rozpatrywane w czasie 14 dni roboczych od daty dostarczenia zegarka do Serwisu Anyro. W przypadku dostarczenia zegarka do punktu Sprzedaży, termin rozpatrzenia reklamacji ulegnie przedłużeniu o czas dostarczenia produktu do Serwisu Anyro.

W przypadku, gdy w okresie trwania gwarancji, naprawa zegarka nie będzie możliwa, zostanie on wymieniony na nowy zegarek o identycznych lub zbliżonych
parametrach.

Gwarancja Anyro jest niezależna od jakiejkolwiek gwarancji udzielanej przez Sprzedającego, za którą ponosi on wyłączną odpowiedzialność. Niniejsza gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową.

Żwotność baterii a zarazem czas eksploatacji zegarka z użyciem jednej baterii wynosi 1-2 lata od dnia zamontowania baterii w zegarku.

Gwarancja nie obejmuje:
- uszkodzeń mechanicznych (uderzenie, wgniecenie zagniecenie, zbicie szkiełka itd.) i powstałych w ich wyniku wad
- zużycia eksploatacyjnego i starzenia się produktu (np. zarysowań na szkiełku, zmian koloru i/lub zmian właściwości materiałów, z których wykonano niemetalowe paski, łańcuszki oraz przywieszki, takich jak skóra, tkanina, drewno, kauczuk itd.)
-ścierania się zewnętrznych powłok, zużycia bądź zarysowania kopert, pasków lub bransolet
- uszkodzeń którejkolwiek części zegarka w wyniku niewłaściwego użytkowania lub użytkowania niezgodnego z przeznaczeniem bądź instrukcją obsługi, braku staranności, zaniedbania
- zużycia baterii
- zegarka, na którym były dokonywane operacje przez osoby nieuprawnione (np. związane z wymiana baterii lub naprawą) lub którego stan oryginalny został zmieniony poza kontrolą Serwisu Anyro
- wad powstałych na skutek użytkowania lub pozostawienia zegarka w nieodpowiednich warunkach, np. zbyt wysoka lub niska temperatura, nasłonecznienie, gwałtowne zmiany tych warunków, przekroczenie zakresu wodoszczelności itp.
- odszkodowania za poniesione straty i utracone korzyści w wyniku wad, niedokładności lub niefunkcjonowania zegarka.


wyszukiwanie zaawansowane konfigurator

Napisz opinię

Fossil Q Marshal FTW-2106

Fossil Q Marshal FTW-2106

Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL