SUUNTO Spartan Ultra Copper Special Edition HR SS022944000

Kod : SUUNTO SS022944000

SUUNTO Spartan Ultra Copper Special Edition HR SS022944000

3 800,00 zł
3 420,00 zł Zniżka 10%
Brutto

Musisz być zalogowany aby móc negocjować cenę produktu

Płeć
męski
Styl
sportowy
Odczyt
cyfrowy
Pasek
tworzywo sztuczne
Koperta
Tytan + Tworzywo
Szkło
szafirowe
Wodoszczelność
100M (ISO 6425)
Bluetooth
Tak
GPS
GPS/GLONASS
Okres gwarancji
2 lata
Barometr
Tak
Termometr
–20°C do +60°C / od –4°F do +140°F
Alarm
Tak
Stoper
Tak
Timer
Tak
Wysokościomierz
Tak (FusedAlti™)
Kompas
Tak
Podświetlenie
LED
Datownik
Tak

Wielofunkcyjne urządzenie Suunto Spartan Ultra to niezastąpione urządzenie, które wspomaga nas podczas uprawiania wszelkiego rodzaju sportów oraz podczas przygód na otwartym powietrzu. SUUNTO SS022944000 czyli wersja COPPER SPECIAL EDITION wyróżnia się brązowym pierścieniem z wytrzymałego tytanu klasy 5. Jego koperta oraz pasek zostały wykonane z wysokiej jakości tworzyw.  Szfirowe szkło odporne na zarysowania chroni kolorowy wyświetlacz dotykowy. Zegarek posiada moduł GPS/GLONASS, który posiada trzy cżęstotliwości zapisu (najlepszy, dobry, ok). Urządzenie nawiguje po wyświetlanej trasie lub punktach, zapisuje przebytą trasę w czasie rzeczywistym, a także umożliwia stworzenie własnej biblioteki i planowanie własnych wypraw. Maksymalna liczba punktów POI do zaznaczenia na trasie wynosi 250. Oprócz tego został wyposażony cyfrowy kompas z pełną kompensacją przechylenia i korektą deklinacji oraz barometr z termometrem. Funkcja wysokościomierza dokonuje pomiaru m n.p.m. z odczytu barometru oraz GPS (FusedAlti™). Wodoszczelność 100m zgodna ze standardem ISO 6425 dla zegarków nurkowych umożliwia pływanie i nurkowanie z urządzeniem na nadgarstku.

Autorski system producenta współdziała z aplikacją mobilną Suunto Movescount App (Dostępna dla iOS i Android) oraz wspierany jest przez dodatkowe narzędzia i mikrospołeczność movescount.com. Elementy te czynią urządzenie Suunto Spartan prawdziwym kombajnem dla sportowców i poszukiwaczy przygód. Dają one praktycznie nieograniczone możliwości kontroli, monitorowania i wspomagania treningów oraz wycieczek górskich. Interfejs posiada 80 predefiniowanych trybów sportowych do różnych dyscyplin.

Zegarek monitoruje aktywność przez całą dobę (liczba kroków i spalonych kalorii, treningi i inne) a także wylicza czas odpoczynku na podstawie dokonanych wcześniej aktywności. Wbudowany dziennik aktywności oraz serwis Suunto Movescount umożliwiają planowanie i analizę swoich treningów a także śledzenie postępów i wytyczanie celów, które chcemy osiągnąć. Interfejs zegarka obsługiwany jest w wielu językach (EN, CS, DA, DE, ES, FI, FR, IT, JA, KO, NL, NO, PL, PT, RU, SV, ZH) a producent wydaje regularne aktualizacje programowania. Aplikacja mobilna Suunto Movescount App może uczynić z tego urządzenia prawdziwego smartwatch'a - obsługa powiadomień z telefonu nie stanowi żadnego problemu.

Zegarki Suunto Spartan są zgodne z technologią Bluetooth Smart. Nie są kompatybilne z urządzeniami ANT+™ (np. czujnikami Suunto ANT POD, pasem Suunto Dual ani z pasem Suunto ANT Belt). W zestawie znajduje się pas do pomiaru tętna w rozmiarze M (obwód klatki 70 – 110 cm) z czujnikiem Suunto Smart Sensor. Czujnik ten pozwala na pomiary nawet podczas pływania. Za jego pomocą urządzenie zmierzy tętno w uderzeniach na minutę,tętno w % tętna maksymalnego; Tętno w czasie rzeczywistym, średnie i maksymalne, wykres tętna w czasie rzeczywistym, spalone kalorie. Istnieje także możliwość personalizowania limitów tętna.

Wybierz lokalizację:

SUUNTO Spartan Ultra Copper Special Edition HR SS022944000 Kod: SUUNTO SS022944000

*- pola wymagane

1. Firma ZIBI udziela 2 letniej gwarancji
2. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaruz umową.
3. Karta gwarancyjna ważna jest na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
4. Firma ZIBI nie ponosi odpowiedzialności za wady wynikłe na skutek wydarzeń losowych oraz innych okoliczności za które nie odpowiada sprzedawca.
5. W celu dokonania naprawy reklamujący zobowiązany jest na własny koszt dostarczyć kompletne urządzenie wraz z poprawnie wypełnioną kartą gwarancyjną i paragonem do najbliższego Autoryzowanego Punktu Serwisowego lub do punktu zakupu. W przypadku braku możliwości usunięcia usterki, sklep lub punkt serwisowy przesyła dany towar do Centralnego Punktu Serwisowego. W takim przypadku termin naprawy reklamacji wynosi 28 dni, jednak całkowity okres naprawy może ulec wydłużeniu o czas wykonania czynności wysyłkowych, o czas oczekiwania na części zamienne od dostawcy lub o czas potrzebny do wykonania testów.
Po wykonaniu naprawy reklamujący odbiera urządzenie w punkcie nadania.
6. Naprawy gwarancyjne niektórych marek wykonywane są wyłącznie w serwisach producenta – termin rozpatrzenia reklamacji ustala wówczas producent.
7. Reklamujący powinien dostarczyć urządzenie w oryginalnym opakowaniu fabrycznym. W razie braku opakowania fabrycznego ryzyko uszkodzenia sprzętu w czasie transportu do i z punktu serwisowego ponosi reklamujący. Reklamujący zobowiązany jest dostarczyć wraz z reklamowanym urządzeniem odpowiednie materiały eksploatacyjne używane z tym urządzeniem (np. baterie, zasilacz). W przypadku dostarczenia do serwisu sprzętu sprawnego technicznie lub zgłoszenia usterki która nie jest objęta gwarancją reklamujący zostanie obciążony kosztami za wykonanie ekspertyzy technicznej i kosztami transportu.
8. Gwarancja nie obejmuje:
a. czynności, do wykonania których zobowiązany jest użytkownik we własnym zakresie i na własny koszt np. konserwacja zegarka, wymiana baterii, pasków oraz innych materiałów eksploatacyjnych;
b. ścierania się zewnętrznej powłoki urządzenia;
c. uszkodzenia kopert, bransolet, teleskopów, pasków, szkiełek;
d. uszkodzeń mechanicznych, termicznych, chemicznych, zanieczyszczeń;
e. wad powstałych wskutek zdarzeń losowych.
f. uszkodzeń spowodowanych niewłaściwym bądź nieostrożnym użytkowaniem oraz uchybieniami w konserwacji zegarka.
9. Gwarancja traci ważność z powodu:
a. wadliwego przechowywania i konserwacji urządzenia oraz innych uszkodzeń powstałych z winy użytkownika;
b. gdy uszkodzenie jest wynikiem wszelkich prób niefachowej naprawy (np. wymiany baterii) wykonanej poza autoryzowanym serwisem, wszelkich modyfikacji urządzenia lub zastosowania niewłaściwych części;
c. uszkodzeń powstałych w wyniku nieprzestrzegania instrukcji obsługi i zasad prawidłowej eksploatacji, a także użytkowania sprzętu niezgodnie z jego przeznaczeniem.

Akceptowalne formy płatności
  • płatność on-line,
  • płatność przelewem,
  • wysyłka za pobraniem.
Koszty wysyłki

Do każdego zamówienia dostawa kurierem na terenie Polski gratis!
Realizacja dostawy w terminie do 10 dni roboczych.
Wysyłka do wszystkich krajów UE (skontaktuj się z nami po więcej szczegółów).