FOSSIL MENS TOWNSMAN ME-3110

FOSSIL ME-3110

Fossil TOWNSMAN ME-3110 to ciekawe połączenie dla Panów poszukująch zegarka w stylu fashion powiązanego z klasyką. W czasomierzu zastosowano mechanizm z automatycznym naciągiem. W kopercie wykonanej ze stali nierdzewnej osadzono szkło mineralne i zawieszono ją na brązowym skórzanym pasku. Granatowy cyferblat jest wykończony czytelnymi cyframi w kolorze złota oraz zaakcentowany open  heart. Okienko open heart pozwala zaobserwować jak "żyje" serce mechanizmu. Dodatkjowym atutem jest funkcja 24h. Zegarek posiada klasę wodoszczeloności 50M, która pozwala kontakt z wodą np. prysznic. Średnica koperty wynosi 42 mm, grubość 12 mm.

  • Płeć męski
  • Styl fashion
  • Odczyt analogowy
  • Pasek skórzany
  • Mechanizm automatyczny
  • Koperta stal
  • Szkło mineralne
  • Wodoszczelność 50M
  • Okres gwarancji 2 lata

-10%

945,00 zł

850,50 zł

Negocjuj cenę

Proszę zaloguj się by użyć tego modułu.

Dostępny w punktach

GH Turzyn

aleja Bohaterów Warszawy 42
Szczecin

Galeria Kaskada

Al. Niepodległości 36
Szczecin

Silesia City Center

Chorzowska 107
Katowice

CH Atrium

Paderewskiego 1
Koszalin

Manufaktura

Karskiego 5
Łódź

Port Łódź

Ul. Pabianicka 245
Łódź

CH Felicity

ul. Aleja Wincentego Witosa 32
Lublin

Galeria Rynek

Traugutta 1
Tomaszów Lubelski

Galeria Piastów

Najświętszej Marii Panny 18A
Legnica

Zapytaj o produkt

FOSSIL MENS TOWNSMAN ME-3110

FOSSIL MENS TOWNSMAN ME-3110

Twoje dane kontaktowe :

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Pokaż warunki dostawy i płatności

Akceptowalne formy płatności:

- Płatność on-line,
- płatność przelewem,
- wysyłka za pobraniem.

Koszty wysyłki: Do każdego zamówienia dostawa kurierem na terenie Polski gratis!

Realizacja dostawy w terminie do 10 dni roboczych.

Wysyłka do wszystkich krajów UE (skontaktuj się z nami po więcej szczegółów).

Pokaż warunki gwarancji

Zgodnie z zamieszczonymi poniżej warunkami, na kupiony zegarek obowiązuje 24 miesięczna gwarancja na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

Gwarancja dotyczy wad ukrytych materiału i wykonania. Jest ważna tylko wtedy, gdy jest poprawnie i kompletnie wypełniona, posiada datę sprzedaży zegarka, wpisany model zegarka i stempel oficjalnego sprzedawcy oraz jest przedstawiona łącznie z dowodem zakupu.

Karta gwarancyjna uprawnia do bezpłatnych napraw w okresie gwarancji. Reklamacje będą rozpatrywane w czasie 14 dni roboczych od daty dostarczenia zegarka do Serwisu Anyro. W przypadku dostarczenia zegarka do punktu Sprzedaży, termin rozpatrzenia reklamacji ulegnie przedłużeniu o czas dostarczenia produktu do Serwisu Anyro.

W przypadku, gdy w okresie trwania gwarancji, naprawa zegarka nie będzie możliwa, zostanie on wymieniony na nowy zegarek o identycznych lub zbliżonych
parametrach.

Gwarancja Anyro jest niezależna od jakiejkolwiek gwarancji udzielanej przez Sprzedającego, za którą ponosi on wyłączną odpowiedzialność. Niniejsza gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową.

Żwotność baterii a zarazem czas eksploatacji zegarka z użyciem jednej baterii wynosi 1-2 lata od dnia zamontowania baterii w zegarku.

Gwarancja nie obejmuje:
- uszkodzeń mechanicznych (uderzenie, wgniecenie zagniecenie, zbicie szkiełka itd.) i powstałych w ich wyniku wad
- zużycia eksploatacyjnego i starzenia się produktu (np. zarysowań na szkiełku, zmian koloru i/lub zmian właściwości materiałów, z których wykonano niemetalowe paski, łańcuszki oraz przywieszki, takich jak skóra, tkanina, drewno, kauczuk itd.)
-ścierania się zewnętrznych powłok, zużycia bądź zarysowania kopert, pasków lub bransolet
- uszkodzeń którejkolwiek części zegarka w wyniku niewłaściwego użytkowania lub użytkowania niezgodnego z przeznaczeniem bądź instrukcją obsługi, braku staranności, zaniedbania
- zużycia baterii
- zegarka, na którym były dokonywane operacje przez osoby nieuprawnione (np. związane z wymiana baterii lub naprawą) lub którego stan oryginalny został zmieniony poza kontrolą Serwisu Anyro
- wad powstałych na skutek użytkowania lub pozostawienia zegarka w nieodpowiednich warunkach, np. zbyt wysoka lub niska temperatura, nasłonecznienie, gwałtowne zmiany tych warunków, przekroczenie zakresu wodoszczelności itp.
- odszkodowania za poniesione straty i utracone korzyści w wyniku wad, niedokładności lub niefunkcjonowania zegarka.


wyszukiwanie zaawansowane konfigurator

Napisz opinię

FOSSIL MENS TOWNSMAN ME-3110

FOSSIL MENS TOWNSMAN ME-3110

Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL