Casio G-Shock Gulfmaster GWN-Q1000NV -2AER

GWN-Q1000NV -2AER

Jeden z najbardziej zaawansowanych zegarków Casio G-Shock - model Gulfman GWN-Q1000NV -2AER. Reprezentant kolekcji Master of G - zegarek dla prawdziwych mężczyzn szukających przygód na otwartym morzu. Jak przystało na prawdziwego przedstawiciela zegarków G-Shock, ten model posiada system chroniący go przed wstrząsami i upadkami, a także dodatkowo nie boi się korozji dzięki specjalnej obróbce metali. Model GWN-Q1000 jest pierwszym modelem Casio, który otrzymał czteroskładnikowy sensor. Za jego pomocą zegarek mierzy ciśnienie atmosferyczne oraz temperaturę, wysokość do 10 000 m n.p.m. oraz głębokość w wodzie do 50 m, a także wskazuje kierunek poprzez zastosowany cyfrowy kompas. Oprócz tego zegarek posiada wskaźnik pływów morskich oraz wschodu i zachodu słońca, które pozwolą na określenie odpowiednich warunków do wyjścia na otwarte wody. Zasilanie energią słoneczną sprawi, że Twojemu Gulfmasterowi nie będzie nigdy brakować energii, a synchronizacja czasu falami radiowymi zawsze będzie czuwać nad dokładnością wskazywanego czasu co do 1 sekundy. 

Niewiarygodnie duża koperta o szerokości 57 mm została wykonana z żywicy i włókna węglowego. Natomiast pasek to elastyczne tworzywo w niebieskim kolorze, które doskonale dopasuje się do nadgarstka. W kopercie zostało osadzone najtwardsze szkło chroniące cyferblat - szkło szafirowe. Zaletą tego szkła jest odporność na wszelkie zarysowania. Analogowe wskazówki i indeksy na ciemnym cyferblacie posiadają warstwę fluorescencyjną, która wspomaga odczytanie godziny w ciemności. Zarówno część analogowa jak i wyświetlacz LCD otrzymały dodatkowe podświetlenie typu illuminator.

Funkcje takie jak stoper czy timer umożliwiają mierzenie swoich aktywności. Czas światowy pozwala na sprawdzenie godziny w największych miastach na swiecie na podstawie stref czasowych. Automatyczny kalendarz pamięta krótsze miesiące oraz lata przestęne, a 5 alarmów może służyć jako buzik lub przypominacze.

Technologia Smart Access z blokadą pokrętła pozwalają na szybkie i intuicyjne przemieszczanie się po wybranych funkcjach zegarka. Natomiast w przypadku przestawienia wskazówek wywołanych wstrząsem lub silnym polem magnetycznym, automatyczna korekcja wskazówek sprawdza pozycję wyjsciową wskazówek co godzinę i ustawia je prawidłowo jeżeli zachodzi taka potrzeba.   

Zegarek charakteryzuje się wodoszczelnością WR200m co pozwala na swobodne pływanie oraz nurkowanie z tym modelem na nadgarstku.

 • Płeć męski
 • Styl sportowy
 • Odczyt cyfrowy
 • Pasek tworzywo sztuczne
 • Mechanizm kwarcowy
 • Koperta Żywica + włókno węglowe
 • Szkło szafirowe
 • Wodoszczelność 200M
 • Okres gwarancji 3 lata
 • Barometr Tak (260/1100hPa)
 • Termometr Tak (-10°C / +60°C)
 • Alarm 5 alarmów dziennych
 • Stoper 1/100 sek. - 100h
 • Timer 1/1 sek. - 1h
 • Wysokościomierz do 10 000 m n.p.m.
 • Kompas Tak
 • Czas światowy Tak
 • Podświetlenie Podwójny illuminator
 • Tough solar Tak
 • Waveceptor (DCF) Tak (EU, USA, JPN, CHN)
 • Datownik Kalendarz automatyczny
 • Głębokościomierz do 50m

-10%

4 299,00 zł

3 869,10 zł

Ostatnie egzemplarze!

Negocjuj cenę

Proszę zaloguj się by użyć tego modułu.

Dostępny w punktach

Produkt chwilowo niedostępny w salonach stacjonarnych.

Zapytaj o produkt

Casio G-Shock Gulfmaster GWN-Q1000NV -2AER

Casio G-Shock Gulfmaster GWN-Q1000NV -2AER

Twoje dane kontaktowe :

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Zapytaj o dostępność produktu

Casio G-Shock Gulfmaster GWN-Q1000NV -2AER

Casio G-Shock Gulfmaster GWN-Q1000NV -2AER

Twoje dane kontaktowe :

* * Pola wymagane

Anuluj albo 

Pokaż warunki dostawy i płatności

Akceptowalne formy płatności:

- Płatność on-line,
- płatność przelewem,
- wysyłka za pobraniem.

Koszty wysyłki: Do każdego zamówienia dostawa kurierem na terenie Polski gratis!

Realizacja dostawy w terminie do 10 dni roboczych.

Wysyłka do wszystkich krajów UE (skontaktuj się z nami po więcej szczegółów).

Pokaż warunki gwarancji

1. Firma ZIBI udziela 3 letniej gwarancji
2. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru
z umową.
3. Karta gwarancyjna ważna jest na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
4. Firma ZIBI nie ponosi odpowiedzialności za wady wynikłe na skutek wydarzeń losowych oraz innych okoliczności za które nie odpowiada sprzedawca.
5. W celu dokonania naprawy reklamujący zobowiązany jest na własny koszt dostarczyć kompletne urządzenie wraz z poprawnie wypełnioną kartą gwarancyjną i paragonem do najbliższego Autoryzowanego Punktu Serwisowego lub do punktu zakupu. W przypadku braku możliwości usunięcia usterki, sklep lub punkt serwisowy przesyła dany towar do Centralnego Punktu Serwisowego. W takim przypadku termin naprawy reklamacji wynosi 28 dni, jednak całkowity okres naprawy może ulec wydłużeniu o czas wykonania czynności wysyłkowych, o czas oczekiwania na części zamienne od dostawcy lub o czas potrzebny do wykonania testów.
Po wykonaniu naprawy reklamujący odbiera urządzenie w punkcie nadania.
6. Naprawy gwarancyjne niektórych marek wykonywane są wyłącznie w serwisach producenta – termin rozpatrzenia reklamacji ustala wówczas producent.
7. Reklamujący powinien dostarczyć urządzenie w oryginalnym opakowaniu fabrycznym. W razie braku opakowania fabrycznego ryzyko uszkodzenia sprzętu w czasie transportu do i z punktu serwisowego ponosi reklamujący. Reklamujący zobowiązany jest dostarczyć wraz z reklamowanym urządzeniem odpowiednie materiały eksploatacyjne używane z tym urządzeniem (np. baterie, zasilacz). W przypadku dostarczenia do serwisu sprzętu sprawnego technicznie lub zgłoszenia usterki która nie jest objęta gwarancją reklamujący zostanie obciążony kosztami za wykonanie ekspertyzy technicznej i kosztami transportu.
8. Gwarancja nie obejmuje:
a. czynności, do wykonania których zobowiązany jest użytkownik we własnym zakresie i na własny koszt
np. konserwacja zegarka, wymiana baterii, pasków oraz innych materiałów eksploatacyjnych;
b. ścierania się zewnętrznej powłoki urządzenia;
c. uszkodzenia kopert, bransolet, teleskopów, pasków, szkiełek;
d. uszkodzeń mechanicznych, termicznych, chemicznych, zanieczyszczeń;
e. wad powstałych wskutek zdarzeń losowych.
f. uszkodzeń spowodowanych niewłaściwym bądź nieostrożnym użytkowaniem oraz uchybieniami w konserwacji zegarka.
9. Gwarancja traci ważność z powodu:
a. wadliwego przechowywania i konserwacji urządzenia oraz innych uszkodzeń powstałych z winy użytkownika;
b. gdy uszkodzenie jest wynikiem wszelkich prób niefachowej naprawy (np. wymiany baterii) wykonanej poza autoryzowanym serwisem, wszelkich modyfikacji urządzenia lub zastosowania niewłaściwych części;
c. uszkodzeń powstałych w wyniku nieprzestrzegania instrukcji obsługi i zasad prawidłowej eksploatacji, a także użytkowania sprzętu niezgodnie z jego przeznaczeniem.

wyszukiwanie zaawansowane konfigurator

Napisz opinię

Casio G-Shock Gulfmaster GWN-Q1000NV -2AER

Casio G-Shock Gulfmaster GWN-Q1000NV -2AER

Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL