CASIO G-Shock Classic GLS-6900-2AER

GLS-6900 -2AER

Zegarek męski stworzony dla fanów sportów ekstramalnych - CASIO G-Shock Classic GLS-6900-2AER. Jak każdy G-shock, ten model jest odporny na wstrząsy i upadki. Koperta tego modelu mierzy 50 mm średnicy. Została wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i zawieszona gumowym pasku. Granatowa koperta została została zestawiona z miętowym paskiem i miętowymi oznaczeniami. Takie połączenie kolorów cieszy oko i przyciąga uwagę! Czytelny wyświetlacz w negatywie jest odporny na działanie niskich temperatur (wyświetlacz będzie działał poprawnie przy -20 °C). Podświetlenie Auto-Illuminator umożliwia odczytanie godziny w ciemnościach, a funkcja automatycznego uruchamiania wybudza podświetlenie podczas ruchu nadgarstkiem w kierunku twarzy. Model ten posiada dwa niezależne stopery, które odmierzają czas z dokładnością do 1/100 sek. Oprócz tego można skorzystać z funkcji 24h timera lub 10 minutowego Yacht Timera, który wydaje sygnał co minutę oraz co sekundę - w ciagu ostatnich 10 sekund odliczania. Czas światowy umożliwia odczyt godziny w największych miastach na świecie. Ten model posiada 5 multialarmów (w tym jeden z funkcją drzemki), które mogą służyć jako budzik codzienny, alarm na konkretną datę, alarm miesięczny (aktywyuje się każdego miesiąca o określonej porze) oraz alarm codzienny w okresie jednego miesiąca. Dzięki funkcji automatycznego kalendarza nie musisz się martwić o krótsze miesiące lub lata przestęne. Wodoszczelność WR 200m pozwala na swobodny kontakt z wodą np. pływanie lub nurkowanie.

 • Płeć męski
 • Styl sportowy
 • Odczyt cyfrowy
 • Pasek tworzywo sztuczne
 • Mechanizm kwarcowy
 • Koperta tworzywo sztuczne
 • Szkło mineralne
 • Wodoszczelność 200M
 • Okres gwarancji 3 lata
 • Alarm 5 multialarmów
 • Stoper 2 stopery - 1/100 sek. - 100 h.
 • Timer timer - 1/1 min. - 24h (z autopowtarzaniem)
 • Czas światowy Tak
 • Podświetlenie Auto-Illuminator
 • Datownik kalendarz automatyczny

-10%

529,00 zł

476,10 zł

Negocjuj cenę

Proszę zaloguj się by użyć tego modułu.

Zapytaj o produkt

CASIO G-Shock Classic GLS-6900-2AER

CASIO G-Shock Classic GLS-6900-2AER

Twoje dane kontaktowe :

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Pokaż warunki dostawy i płatności

Akceptowalne formy płatności:

- Płatność on-line,
- płatność przelewem,
- wysyłka za pobraniem.

Koszty wysyłki: Do każdego zamówienia dostawa kurierem na terenie Polski gratis!

Realizacja dostawy w terminie do 10 dni roboczych.

Wysyłka do wszystkich krajów UE (skontaktuj się z nami po więcej szczegółów).

Pokaż warunki gwarancji

1. Firma ZIBI udziela 3 letniej gwarancji
2. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru
z umową.
3. Karta gwarancyjna ważna jest na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
4. Firma ZIBI nie ponosi odpowiedzialności za wady wynikłe na skutek wydarzeń losowych oraz innych okoliczności za które nie odpowiada sprzedawca.
5. W celu dokonania naprawy reklamujący zobowiązany jest na własny koszt dostarczyć kompletne urządzenie wraz z poprawnie wypełnioną kartą gwarancyjną i paragonem do najbliższego Autoryzowanego Punktu Serwisowego lub do punktu zakupu. W przypadku braku możliwości usunięcia usterki, sklep lub punkt serwisowy przesyła dany towar do Centralnego Punktu Serwisowego. W takim przypadku termin naprawy reklamacji wynosi 28 dni, jednak całkowity okres naprawy może ulec wydłużeniu o czas wykonania czynności wysyłkowych, o czas oczekiwania na części zamienne od dostawcy lub o czas potrzebny do wykonania testów.
Po wykonaniu naprawy reklamujący odbiera urządzenie w punkcie nadania.
6. Naprawy gwarancyjne niektórych marek wykonywane są wyłącznie w serwisach producenta – termin rozpatrzenia reklamacji ustala wówczas producent.
7. Reklamujący powinien dostarczyć urządzenie w oryginalnym opakowaniu fabrycznym. W razie braku opakowania fabrycznego ryzyko uszkodzenia sprzętu w czasie transportu do i z punktu serwisowego ponosi reklamujący. Reklamujący zobowiązany jest dostarczyć wraz z reklamowanym urządzeniem odpowiednie materiały eksploatacyjne używane z tym urządzeniem (np. baterie, zasilacz). W przypadku dostarczenia do serwisu sprzętu sprawnego technicznie lub zgłoszenia usterki która nie jest objęta gwarancją reklamujący zostanie obciążony kosztami za wykonanie ekspertyzy technicznej i kosztami transportu.
8. Gwarancja nie obejmuje:
a. czynności, do wykonania których zobowiązany jest użytkownik we własnym zakresie i na własny koszt
np. konserwacja zegarka, wymiana baterii, pasków oraz innych materiałów eksploatacyjnych;
b. ścierania się zewnętrznej powłoki urządzenia;
c. uszkodzenia kopert, bransolet, teleskopów, pasków, szkiełek;
d. uszkodzeń mechanicznych, termicznych, chemicznych, zanieczyszczeń;
e. wad powstałych wskutek zdarzeń losowych.
f. uszkodzeń spowodowanych niewłaściwym bądź nieostrożnym użytkowaniem oraz uchybieniami w konserwacji zegarka.
9. Gwarancja traci ważność z powodu:
a. wadliwego przechowywania i konserwacji urządzenia oraz innych uszkodzeń powstałych z winy użytkownika;
b. gdy uszkodzenie jest wynikiem wszelkich prób niefachowej naprawy (np. wymiany baterii) wykonanej poza autoryzowanym serwisem, wszelkich modyfikacji urządzenia lub zastosowania niewłaściwych części;
c. uszkodzeń powstałych w wyniku nieprzestrzegania instrukcji obsługi i zasad prawidłowej eksploatacji, a także użytkowania sprzętu niezgodnie z jego przeznaczeniem.

wyszukiwanie zaawansowane konfigurator

Napisz opinię

CASIO G-Shock Classic GLS-6900-2AER

CASIO G-Shock Classic GLS-6900-2AER

Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL