CASIO G-Shock MR-G Exclusive MRG-G1000DC -1ADR

MRG-G1000DC -1ADR

Zegarek Casio G-Shock MR-G Exclusive MRG-G1000DC -1ADR jest najbardziej zaawansowanym technologicznie zegarkiem tej serii. Oprócz oczywistej odporności na wstrząsy i uderzenia,  ten model wyposażono w elementy AlphaGel, które dodatkowo chronią ten zegarek przed mocnymi wibracjami. Wykorzystanie tych technologii czyni Mister-G jednym z najtrwalszych czasomierzy na świecie. Precyzja oraz wysoka jakość wykonania jest gwarantowana przez ręczną manufakturę w miejscowości Yagamata w Japonii, gdzie punktem honoru jest dbałość o szczegóły przy produkcji. Koperta oraz bransoleta z pełnych ogniw tego modelu zostały wykonane z najwyższej jakości trwałego tytanu, który dodatkowo charakteryzuje się niską wagą oraz właściwościami antyalergicznymi. Szafirowe szkło, przykrywające cyferblat, jest odporne na zarysowania (jedynie diament, jako najtwardszy z kruszców szlachetnych, może spowodować zarysowania). Dzięki temu zawsze będzie nieskazitelnie czyste i zachowa swój pierwotny wygląd. Koperta tego modelu mierzy 49,8 mm średnicy oraz 16,9 mm grubości. Natomiast jego waga wynosi 153g. Wodoszczelność 200m pozwala na swobodny kontakt z wodą np. pływanie i nurkowanie.

Zegarek jest wspierany przez technologie Tough Solar (zasilanie energią słoneczną) oraz hybrydowe połączenie WaveCeptor oraz GPS. Gdy zegarek jest w zasięgu radiowym WaveCeptor, korzysta z ustawienia godziny za pomocą fal radiowych. Gdy jednak znajdziemy się poza zasięgiem fal radiowych, istnieje możliwość połączenia się z GPS w celu synchronizacji czasu. Ten model jest jednym z niewielu w pełni analogowych i tak zaawansowanych technicznie zegarków G-Shock. Charakteryzuje się funkcjami czasu światowego, 24 godzinnego stopera i timera, datownika wskazującego dzień tygodnia i miesiąca oraz alarmu dziennego. Technologia smart acces pozwala na szybki dostęp do funkcji zegarka, zaś blokada pokrętła zabezpiecza przed przypadkową zmianą trybu pracy. Ciemna tarcza jest wspomagana w ciemności przez fluorescencyjne wskazówki i indeksy a także podświetlenie diodą LED - super illuminator. Zegarek objęty jest 3 letnią gwarancją z możliwością jej przedłużenia do 6 lat (za dodatkową opłatą 40zł).

 • Płeć męski
 • Styl sportowy
 • Odczyt analogowy
 • Pasek bransoleta tytanowa
 • Mechanizm kwarcowy
 • Koperta tytan
 • Szkło szafirowe
 • Wodoszczelność 200M
 • GPS Tak
 • Okres gwarancji 3 lata
 • Alarm Tak
 • Stoper Tak
 • Timer Tak
 • Czas światowy Tak
 • Podświetlenie Tak
 • Tough solar Tak
 • Waveceptor (DCF) Tak
 • Datownik Tak

-10%

16 000,00 zł

14 400,00 zł

Ostatnie egzemplarze!

Negocjuj cenę

Proszę zaloguj się by użyć tego modułu.

Dostępny w punktach

Produkt chwilowo niedostępny w salonach stacjonarnych.

Zapytaj o produkt

CASIO G-Shock MR-G Exclusive MRG-G1000DC -1ADR

CASIO G-Shock MR-G Exclusive MRG-G1000DC -1ADR

Twoje dane kontaktowe :

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Zapytaj o dostępność produktu

CASIO G-Shock MR-G Exclusive MRG-G1000DC -1ADR

CASIO G-Shock MR-G Exclusive MRG-G1000DC -1ADR

Twoje dane kontaktowe :

* * Pola wymagane

Anuluj albo 

Pokaż warunki dostawy i płatności

Akceptowalne formy płatności:

- Płatność on-line,
- płatność przelewem,
- wysyłka za pobraniem.

Koszty wysyłki: Do każdego zamówienia dostawa kurierem na terenie Polski gratis!

Realizacja dostawy w terminie do 10 dni roboczych.

Wysyłka do wszystkich krajów UE (skontaktuj się z nami po więcej szczegółów).

Pokaż warunki gwarancji

1. Firma ZIBI udziela 3 letniej gwarancji
2. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru
z umową.
3. Karta gwarancyjna ważna jest na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
4. Firma ZIBI nie ponosi odpowiedzialności za wady wynikłe na skutek wydarzeń losowych oraz innych okoliczności za które nie odpowiada sprzedawca.
5. W celu dokonania naprawy reklamujący zobowiązany jest na własny koszt dostarczyć kompletne urządzenie wraz z poprawnie wypełnioną kartą gwarancyjną i paragonem do najbliższego Autoryzowanego Punktu Serwisowego lub do punktu zakupu. W przypadku braku możliwości usunięcia usterki, sklep lub punkt serwisowy przesyła dany towar do Centralnego Punktu Serwisowego. W takim przypadku termin naprawy reklamacji wynosi 28 dni, jednak całkowity okres naprawy może ulec wydłużeniu o czas wykonania czynności wysyłkowych, o czas oczekiwania na części zamienne od dostawcy lub o czas potrzebny do wykonania testów.
Po wykonaniu naprawy reklamujący odbiera urządzenie w punkcie nadania.
6. Naprawy gwarancyjne niektórych marek wykonywane są wyłącznie w serwisach producenta – termin rozpatrzenia reklamacji ustala wówczas producent.
7. Reklamujący powinien dostarczyć urządzenie w oryginalnym opakowaniu fabrycznym. W razie braku opakowania fabrycznego ryzyko uszkodzenia sprzętu w czasie transportu do i z punktu serwisowego ponosi reklamujący. Reklamujący zobowiązany jest dostarczyć wraz z reklamowanym urządzeniem odpowiednie materiały eksploatacyjne używane z tym urządzeniem (np. baterie, zasilacz). W przypadku dostarczenia do serwisu sprzętu sprawnego technicznie lub zgłoszenia usterki która nie jest objęta gwarancją reklamujący zostanie obciążony kosztami za wykonanie ekspertyzy technicznej i kosztami transportu.
8. Gwarancja nie obejmuje:
a. czynności, do wykonania których zobowiązany jest użytkownik we własnym zakresie i na własny koszt
np. konserwacja zegarka, wymiana baterii, pasków oraz innych materiałów eksploatacyjnych;
b. ścierania się zewnętrznej powłoki urządzenia;
c. uszkodzenia kopert, bransolet, teleskopów, pasków, szkiełek;
d. uszkodzeń mechanicznych, termicznych, chemicznych, zanieczyszczeń;
e. wad powstałych wskutek zdarzeń losowych.
f. uszkodzeń spowodowanych niewłaściwym bądź nieostrożnym użytkowaniem oraz uchybieniami w konserwacji zegarka.
9. Gwarancja traci ważność z powodu:
a. wadliwego przechowywania i konserwacji urządzenia oraz innych uszkodzeń powstałych z winy użytkownika;
b. gdy uszkodzenie jest wynikiem wszelkich prób niefachowej naprawy (np. wymiany baterii) wykonanej poza autoryzowanym serwisem, wszelkich modyfikacji urządzenia lub zastosowania niewłaściwych części;
c. uszkodzeń powstałych w wyniku nieprzestrzegania instrukcji obsługi i zasad prawidłowej eksploatacji, a także użytkowania sprzętu niezgodnie z jego przeznaczeniem.

wyszukiwanie zaawansowane konfigurator

Napisz opinię

CASIO G-Shock MR-G Exclusive MRG-G1000DC -1ADR

CASIO G-Shock MR-G Exclusive MRG-G1000DC -1ADR

Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL