FESTINA Sport 6861/4

FESTINA 6861/4

Sportowy zegarek męski FESTINA 6861/4 przeznaczony dla aktywnych osób. Koperta tego modelu o średnicy 43 mm oraz bransoleta zostały wykonane ze stali szlachetnej odpornej na korozję. Bezel koperty wieńczy podziałka tachometryczna. Czarna tarcza posiada ciekawe rozłożenie elementów, które przyciągają wzrok. Indeksy i wskazówki kontrastują z tłem tarczy sprawiając, że jest czytelna. Tarczę chroni osadzone w kopercie szkło mineralne, które jest bardzo trwałe dzięki swej grubości. Zegarek wyposażono w bardzo dokładny mechanizm kwarcowy z datownikiem wskazującym dzień miesiąca i nazwę dnia tygodnia oraz stoper z podziałką tachometryczną. Klasa wodoszczelności 100m oznacza, że ten czasomierz może towarzyszyć nam przy uprawianiu sportów wodnych takich jak pływanie i nurkowanie bez akwalungu.

 • Płeć męski
 • Styl sportowy
 • Odczyt analogowy
 • Pasek bransoleta
 • Mechanizm kwarcowy
 • Koperta stal
 • Szkło mineralne
 • Wodoszczelność 100M
 • Okres gwarancji 2 lata
 • Stoper Tak
 • Datownik Tak

-10%

699,00 zł

629,10 zł

Negocjuj cenę

Proszę zaloguj się by użyć tego modułu.

Dostępny w punktach

Galeria Kaskada

Al. Niepodległości 36
Szczecin

CH Marki

Piłsudskiego 1
Marki

Galeria Mokotów

Wołowska 12
Warszawa

CH Atrium Promenada

Ostrobramska 75c
Warszawa

Galeria Jurajska

Aleja Wojska Polskiego 207
Częstochowa

Galeria Bałtycka

Grunwaldzka 141
Gdańsk

CH Atrium

Paderewskiego 1
Koszalin

Galeria Łódzka

Piłsudskiego 15/23
Łódź

Manufaktura

Karskiego 5
Łódź

Zapytaj o produkt

FESTINA Sport 6861/4

FESTINA Sport 6861/4

Twoje dane kontaktowe :

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Pokaż warunki dostawy i płatności

Akceptowalne formy płatności:

- Płatność on-line,
- płatność przelewem,
- wysyłka za pobraniem.

Koszty wysyłki: Do każdego zamówienia dostawa kurierem na terenie Polski gratis!

Realizacja dostawy w terminie do 10 dni roboczych.

Wysyłka do wszystkich krajów UE (skontaktuj się z nami po więcej szczegółów).

Pokaż warunki gwarancji

WARUNKI GWARANCJI
Zegarek został wyproduko wany zbardzo precyzyjnych części elektronicznych i mechanicznych. Spełnia on wszelkie wymogi kontroli jakości jakiej został poddany uproducenta.

Gwarancji udziela się na okres 24 / 50 miesięcy od datysprzedaży. W przypadku wad działania i defektów budowy stwierdzonych podczas normalnego użytkowania (w ramach gwarancji), zegarek podlega bezpłatnej naprawie. Reklamujący na koszt własny dostarcza zegarek wraz z poprawnie wypełnioną kartą gwarancyjną do najbliższego Autoryzowanego Punktu Serwisowego lub do punktu zakupu (punkt przekazuje zegarek do Centrum Serwisowego Janeba Time). Termin rozpatrzenia reklamacji wynosi do 14 dni od daty dostarczenia do Serwisu. Termin wykonania naprawy: do 28 dni, jednak całkowity okres naprawy może ulec wydłużeniu o czas wykonania czynności wysyłkowych, czas oczekiwania na część zamienną od dostawcy oraz termin  rozpatrzenia reklamacji. Po dokonaniu naprawy reklamujący odbiera zegarek w punkcie nadania.

5-letnią gwarancją objęte jest rozbicie szkiełka.
- przypadkowe uszkodzenie cyferblatu, mechanizmu itp. w momencie rozbicia szkiełka nie jest objęte gwarancją.

Gwarancja traci ważność z
powodu:
- przechowywania i konserwacji zegarka oraz innych uszkodzeń powstałych z winy użytkownika.
- napraw zegarka bądź jego otwierania przez osoby do tego nieuprawnione.
- uszkodzeń powstałych w wyniku nieprzestrzegania instrukcji obsługi i zasad prawidłowej eksploatacji, a także użytkowania sprzętu niezgodnie z jego przeznaczeniem (np. przekroczenie wodoszczelności zegarka).

Gwarancja nie obejmuje:
- czynności przewidzianych w instrukcji obsługi do wykonania, których zobowiązany jest użytkownik we własnym zakresie i na własny koszt np. sprawdzenie działania, pomiar dokładności, konserwacja oraz czyszczenie
- ścierania się zewnętrznej powłoki zegarka i bransolety,
- uszkodzenia kopert, bransolet (w tym teleskopów) lub pasków, zarysowania szkiełka,
- wad powstałych wskutek zdarzeń losowychWymiana baterii, teleskopu lub rozbicie szkła nie jest traktowane jako naprawa zegarka, tym samym w/w czynności nie są wpisywane, jako
naprawy gwarancyjne. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zwiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową.

Reklamującemu przysługuje prawo wymiany zegarka
na nowy, jeżeli:
- w okresie gwarancji Autoryzowany Punkt Serwisowy dokona trzech napraw, po których zegarek przy czwartym zgłoszeniu będzie wykazywał tą samą wadę (trzecia naprawa musi być wykonana w Centrum Serwisowym Janeba Time),
- Centrum Serwisowe Janeba Time stwierdzi na piśmie, że usunięcie wady jest niemożliwe. Przy wymianie produktu na nowy potrąca się równowartość elementów brakujących lub uszkodzonych przez klienta oraz koszt ich wymiany.

W przypadku dostarczenia do serwisu zegarka sprawnego technicznie koszty oględzin, testowania i przesyłki ponosi reklamujący.
Wymiana baterii nie jest naprawą zegarka

wyszukiwanie zaawansowane konfigurator

Napisz opinię

FESTINA Sport 6861/4

FESTINA Sport 6861/4

Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL