Zestaw Casio Vintage A168WG-9EF + kalkulator SL-1000SC-GD-S + długopis Casio

Kod : Zestaw 19 CV GIFT SET GOLD

Zestaw Casio Vintage A168WG-9EF + kalkulator SL-1000SC-GD-S + długopis Casio


EAN 5904329946733

Dostępność: W magazynie

319,00 zł
Cena timetrend.pl
299,00 zł Zniżka 6%
Brutto

Wybierz lokalizację:

Zestaw Casio Vintage A168WG-9EF + kalkulator SL-1000SC-GD-S + długopis Casio Kod: Zestaw 19 CV GIFT SET GOLD

*- pola wymagane
Akceptowalne formy płatności
  • płatność on-line,
  • płatność przelewem,
  • wysyłka za pobraniem.
Koszty wysyłki

Do każdego zamówienia dostawa kurierem na terenie Polski gratis!
Realizacja dostawy w terminie do 10 dni roboczych (zazwyczaj doręczamy w terminie do 3 dni roboczych).
Wysyłka do wszystkich krajów UE (skontaktuj się z nami po więcej szczegółów).

1. Firma ZIBI udziela 3 letniej gwarancji
2. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaruz umową.
3. Karta gwarancyjna ważna jest na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
4. Firma ZIBI nie ponosi odpowiedzialności za wady wynikłe na skutek wydarzeń losowych oraz innych okoliczności za które nie odpowiada sprzedawca.
5. W celu dokonania naprawy reklamujący zobowiązany jest na własny koszt dostarczyć kompletne urządzenie wraz z poprawnie wypełnioną kartą gwarancyjną i paragonem do najbliższego Autoryzowanego Punktu Serwisowego lub do punktu zakupu. W przypadku braku możliwości usunięcia usterki, sklep lub punkt serwisowy przesyła dany towar do Centralnego Punktu Serwisowego. W takim przypadku termin naprawy reklamacji wynosi 28 dni, jednak całkowity okres naprawy może ulec wydłużeniu o czas wykonania czynności wysyłkowych, o czas oczekiwania na części zamienne od dostawcy lub o czas potrzebny do wykonania testów.
Po wykonaniu naprawy reklamujący odbiera urządzenie w punkcie nadania.
6. Naprawy gwarancyjne niektórych marek wykonywane są wyłącznie w serwisach producenta – termin rozpatrzenia reklamacji ustala wówczas producent.
7. Reklamujący powinien dostarczyć urządzenie w oryginalnym opakowaniu fabrycznym. W razie braku opakowania fabrycznego ryzyko uszkodzenia sprzętu w czasie transportu do i z punktu serwisowego ponosi reklamujący. Reklamujący zobowiązany jest dostarczyć wraz z reklamowanym urządzeniem odpowiednie materiały eksploatacyjne używane z tym urządzeniem (np. baterie, zasilacz). W przypadku dostarczenia do serwisu sprzętu sprawnego technicznie lub zgłoszenia usterki która nie jest objęta gwarancją reklamujący zostanie obciążony kosztami za wykonanie ekspertyzy technicznej i kosztami transportu.
8. Gwarancja nie obejmuje:
a. czynności, do wykonania których zobowiązany jest użytkownik we własnym zakresie i na własny koszt np. konserwacja zegarka, wymiana baterii, pasków oraz innych materiałów eksploatacyjnych;
b. ścierania się zewnętrznej powłoki urządzenia;
c. uszkodzenia kopert, bransolet, teleskopów, pasków, szkiełek;
d. uszkodzeń mechanicznych, termicznych, chemicznych, zanieczyszczeń;
e. wad powstałych wskutek zdarzeń losowych.
f. uszkodzeń spowodowanych niewłaściwym bądź nieostrożnym użytkowaniem oraz uchybieniami w konserwacji zegarka.
9. Gwarancja traci ważność z powodu:
a. wadliwego przechowywania i konserwacji urządzenia oraz innych uszkodzeń powstałych z winy użytkownika;
b. gdy uszkodzenie jest wynikiem wszelkich prób niefachowej naprawy (np. wymiany baterii) wykonanej poza autoryzowanym serwisem, wszelkich modyfikacji urządzenia lub zastosowania niewłaściwych części;
c. uszkodzeń powstałych w wyniku nieprzestrzegania instrukcji obsługi i zasad prawidłowej eksploatacji, a także użytkowania sprzętu niezgodnie z jego przeznaczeniem.» przeczytaj wszystkie opinie
Płeć
Unisex
Styl
Fashion
Odczyt
Cyfrowy
Koperta
Tworzywo sztuczne
Bransoleta
Stal
Mechanizm
Kwarcowy
Szerokość koperty
36 mm
Grubość koperty
9,6 mm
Szkło
Plastikowe
Okres gwarancji
3 lata
Alarm
Tak
Stoper
Tak
Podświetlenie
Tak
Datownik
Tak

Back to oldschool - wraca czas najlepszych przyjaciół szkolnych lat! Kultowe gadżety skarby Casio ponownie w jednej drużynie! Jednoczą siły w Casio Vintage Set, by zastąpić smartfona w szkolnej ławce i codziennym życiu.. Casio Vintage Set to zgrabnie zapakowany zestaw trzech elementów – zegarek, długopis i kalkulator. Złoty ultra modny elektroniczny zegarek Casio A168WG-9EF z linii Vintage to najjaśniejszy element szkolnej stylizacji – dzięki podświetleniu wskazuje czas, nawet po zmroku, a alarmem zbudzi na poranne zajęcia. Dodatkowymi fajnymi funkcjami są stoper oraz automatyczny kalendarz, a wodoszczelność 30 M chroni zegarek przed zachlapaniami. Kieszonkowy, lekki kalkulator wykona wszystkie podstawowe obliczenia i będzie niezbędną pomocą na lekcji matematyki czy na testach, podczas których smartfon nie jest dozwolony. Kalkulator, tak jak najlepszy uczeń jest zawsze gotowy do pracy – zasila go bateria lub światło. Obudowę w modnym metalicznym kolorze chroni specjalna powłoka, która sprawia, że kalkulator długo będzie wyglądał jak nowy.. Całość zestawu uzupełnia poręczny długopis CASIO, który przyda się w każdej sytuacji. Casio Vintage Set jest gotowy do lekcji! Zgłasza się, by przywrócić wspomnienia i ponownie być najlepszym prezentem dla ucznia w każdym wieku.