Grupa Zibi

Z GRUPĄ ZIBI ŁĄCZY SIĘ HISTORIA TRWAJĄCA JUŻ OD 1989 R.

Przez ten czas wypracowaliśmy w Polsce pozycję lidera na rynku zegarków, produktów elektronicznych oraz instrumentów muzycznych.

NASZA PRACA OD POCZĄTKU ZWIĄZANA JEST Z ŚWIATOWEJ SŁAWY I NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MARKAMI.

Dzisiaj w naszej ofercie są zaawansowane technologicznie i pięknie zaprojektowane zegarki Casio, Atlantic, Bulova, Guess, Lacoste czy Lorus. Od początku związani jesteśmy z kalkulatorami marek Casio i Vector. Wspomagamy firmy oferując narzędzia optymalizujące pracę – terminale Gen2Wave, Opticon i Casio. Wspieramy artystów i młodych adeptów grania na muzycznych instrumentach. Oferujemy najwyższej klasy gitary akustyczne Alvaro czy Almansa, kultowe gitary elektryczne Hagstrom czy zupełnie wyjątkowe gitary Michael Kelly. Mamy także soczyście brzmiące perkusje Mapex, instrumenty klawiszowe od Casio i najwyższej klasy osprzęt od Kustom.

Obecnie Grupa ZIBI to już ponad 100 markowych salonów z zegarkami Time Trend mieszczących się w największych miastach w Polsce oraz 22 salony muzyczne Riff.

W każdym salonie spotkać można profesjonalnych doradców, którzy jeśli zajdzie taka potrzeba podpowiedzą, który wybór będzie najlepszy.