Zegarki Citizen

Marka Citizen – dobrze zaprojektowane zegarki
Ilekroć szukamy odpowiedniego zegarka, naszą uwagę przyciąga nie tylko jego wygląd czy lista przydatnych funkcji. Jednym z głównych kryteriów zakupu jest marka. To ona świadczy o renomie producenta i często ostatecznie przekonuje klientów do finalizacji transakcji. W przypadku marki zegarków Citizen można mówić wyłącznie o pozytywach. Firma należy do grona najbardziej uznanych producentów, a swoje wyroby zegarmistrzowskie dystrybuuje na całym świecie.

Znaleziono produktów: 62

Pokaż filtry
  • Nowość
  CITIZEN CHRONOGRAPH AN8190-51L

  CITIZEN CHRONOGRAPH AN8190-51L

  654,50 zł
  • Nowość
  CITIZEN CHRONOGRAPH AN8195-58E

  CITIZEN CHRONOGRAPH AN8195-58E

  870,00 zł
  • Nowość
  CITIZEN Eco-Drive AT2141-52L

  CITIZEN Eco-Drive AT2141-52L

  1 173,00 zł
  • Nowość
  CITIZEN Radio Controlled Eco-Drive AT9030-55L
  • Nowość
  CITIZEN Radio Controlled Eco-Drive AT9036-08E
  • Nowość
  CITIZEN Eco-Drive AW1211-12A

  CITIZEN Eco-Drive AW1211-12A

  493,00 zł
  • Nowość
  CITIZEN Eco-Drive AW1231-07A

  CITIZEN Eco-Drive AW1231-07A

  493,00 zł
  • Nowość
  CITIZEN Titanium Eco-Drive AW1240-57E

  CITIZEN Titanium Eco-Drive AW1240-57E

  1 003,00 zł

Znaleziono produktów: 62

W kolekcjach projektowanych przez Citizen można zarówno odnaleźć wpływy tradycyjnego myślenia o projektowaniu zegarków, jak i bardziej nowoczesne podejście do wzornictwa. Technologiczne zaawansowanie oraz wieloletnie doświadczenie sprawia, że marka jest ceniona przez nabywców i chętnie przez nich polecana. W ofercie Time Trend znajdują się m.in. zegarki męskie Citizen oraz modele przeznaczone dla kobiet. Szeroki wybór spośród egzemplarzy to tylko jedna z wielu zalet, którymi ujmuje użytkowników ten producent.

  

Historia marki Citizen i jej wiodące kolekcje

  

Początkowa faza działalności firmy miała miejsce w japońskim Tokio. Historia marki liczy ponad 100 lat, ponieważ założenie przedsiębiorstwa datuje się na rok 1918. Wówczas jednak osoby związane z firmą zajmowały się tworzeniem urządzeń pomiarowych, a dopiero w 1924 roku powstał pierwszy zegarek kieszonkowy. Nazwa marki nawiązuje zresztą do ambicji ówczesnych właścicieli, których zamiarem była produkcja egzemplarzy dostępnych dla każdego obywatela. Ale także i dziś zakres cenowy zegarków Citizen jest na szeroki, że w ofercie znajdują się modele dostępne niezależnie od zasobności portfela.

  

Szczególną uwagę należy poświęcić linii Citizen Diver. Zegarki z tej grupy wyróżnia bardzo dobre wykonanie i wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne. Solidna konstrukcja sprawia, że Citizen Diver cenią zwłaszcza osoby, które lubią aktywności związane z przebywaniem w wodzie. Ogromną popularnością cieszą się również zegarki Eco-Drive, których głównym atutem jest wykorzystanie do zasilania energii słonecznej.

  

Oryginalny zegarek Citizen - Autoryzowany sprzedawca Citizen

  

Wszystkie modele zegarków dostępne w sprzedaży sieci Time Trend pochodzą z oficjalnej dystrybucji. Oryginalne zegarki Citizen stały się synonimem precyzji i solidności jakości wykonania. To połączenie sprawia, że dzięki swojej niezawodności stają się cenną pamiątką rodzinną, przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Sieć Time Trend jest autoryzowanym sprzedawcą zegarków Citizen w Polsce. Do każdego modelu zegarka dołączamy instrukcję w języku polskim uwzględniającą rodzaj mechanizmu oraz funkcje zegarka. Oryginalne zegarki Citizen z oficjalnej dystrybucji posiadają międzynarodową kartę gwarancyjną. W salonach Time Trend dostępnych jest kilkadziesiąt marek zegarków, które trafiają w różne gusta. Zegarki marek zegarmistrzowskich, zegarki biżuteryjne znanych marek modowych, smartwatche, zegarki sportowe, casualowe, eleganckie i awangardowe, na co dzień i na specjalne okazje. Ciągłe doskonalenie w zakresie obsługi Klienta oraz bogata oferta pozwala nam dostarczać radość, przyjemność i satysfakcję dla Klientów o różnych gustach i potrzebach.

Możliwość złożenia zamówienia internetowego z odbiorem osobistym w jednym z ponad 100 salonów w całej Polsce ○ Fachowe doradztwo ○ Doskonała obsługa ○ Darmowa wysyłka ○ Darmowy zwrot ○ Gwarancja oryginalności

Zrób komuś prezent!

Zrób komuś prezent kupując kartę podarunkową.

Newsletter