Zegarki Balticus

Podróż nad morze wiąże się z obietnicą wytchnienia i odpoczynku w zaciszu piaszczystej plaży. Z drugiej jednak strony, portowe miasta zawsze były międzynarodowym tyglem, gdzie spotykały się różne kultury, które docierały do brzegu z najdalszych zakątków. To właśnie dwoista natura morskich okolic sprawiła, że markę zegarków Balticus można ocenić z perspektywy lokalnej i globalnej. Lokalnej, ponieważ za projekty odpowiedzialny jest gdyński projektant Piotr Ogrodowicz. Natomiast wszystkie modele cechują się wzornictwem i wykonaniem na światowym poziomie, więc jest to marka o ponadnarodowym potencjale eksportowym.

Znaleziono produktów: 40

Pokaż filtry
  BALTICUS SKY VARIETY BLT-VR-SR

  BALTICUS SKY VARIETY BLT-VR-SR

  1 070,00 zł
  BALTICUS DEEP WATER BLT-DW-GR

  BALTICUS DEEP WATER BLT-DW-GR

  2 690,00 zł
  BALTICUS SKY BLT-SKYSNBL

  BALTICUS SKY BLT-SKYSNBL

  679,00 zł
  BALTICUS SKY BLT-SKYRNBL

  BALTICUS SKY BLT-SKYRNBL

  760,00 zł
  • Nowość
  BALTICUS BLT-BALNSSB

  BALTICUS BLT-BALNSSB

  1 190,00 zł
  • Nowość
  BALTICUS BALSDHDBLA

  BALTICUS BALSDHDBLA

  2 900,00 zł
  • Nowość
  BALTICUS BALSDHDGRE

  BALTICUS BALSDHDGRE

  2 900,00 zł

Znaleziono produktów: 40

Bałtycka marka założona z pasji do zegarków

Design zegarków Balticus łączy dwie przeciwstawne natury tożsamości polskiej marki. Projekty poszczególnych modeli zarówno ujmują subtelnym wykończeniem, jak i zachwycają elegancką, prestiżową formą. Założycielem przedsiębiorstwa Balticus Watches jest Bartosz Knop, który po długiej rozłące z ojczyzną postanowił wrócić do kraju i stworzyć rozpoznawalną markę zegarków. Wybór miejsca i motywu przewodniego nie był przypadkowy, ponieważ jej właściciel pochodzi z Władysławowa – turystycznej stolicy wypoczynku nad Morzem Bałtyckim.

 

Od momentu założenia, czyli od 2015 roku, marka Balticus stopniowo rozszerza zasoby asortymentowe. Dostępne w sklepie Time Trend modele należą głównie do segmentu zegarków premium. Kolekcje cechuje duże zróżnicowanie w obrębie wzornictwa. Sporą grupę produktów stanowią zegarki na bransolecie ze stali nierdzewnej. Ich imponująca masywność świetnie pasuje zwłaszcza biznesmenom, którzy szukają atrakcyjnego dodatku do formalnej stylizacji.

 

Równie dobrze sprawdzą się podczas aktywności w czasie wolnym, ponieważ zegarki Balticus wyróżniają parametry wodoszczelności oraz jakość wykonania egzemplarzy. Zachęcamy do poznania szczegółowej specyfikacji poszczególnych modeli z kategorii. Zegarki Balticus to doskonały przykład na to, że polskie produkty nowych marek mogą jak równy z równym konkurować z branżowymi tuzami zegarmistrzostwa.
Zrób komuś prezent!

Zrób komuś prezent kupując kartę podarunkową.

Newsletter