Fossil Q Gazer FTW-1116

FOSSIL FTW-1116

Modny zegarek damski Fossil Q Gazer FTW1116 to inteligentny zegarek hybrydowy, który wygląda jak klasyczny czasomierz. Jego koperta została wykonana z wysokiej jakości stali, którą ozdobiono powłoką z różowego złota oraz ciętymi kamieniami szlachetnymi. Zegarek zawieszono na pasku z naturalnej skóry. Jednak bez trudu wymienić pasek na inny kolor w zależności od stylizacji. Jest to możliwe dzięki systemowi łatwej wymiany pasków. Koperta zegarka mierzy 41 mm średnicy oraz 13 mm grubości. Analogowy cyferblat chroniony jest przez wytrzymałe mineralne szkło, które jest odporne na stłuczenia. Dzień miesiąca w tym modelu wskazywany jest za pomocą dwóch głównych wskazówek po naciśnięciu odpowiedniego przycisku. Wodoszczelność klasy 30m chroni ten model jedynie przed zachlapaniami.

Technologia i inteligentne rozwiązania

Zegarek hybrydowy to połączenia klasycznego zegarka analogowego z inteligentnymi rozwiązaniami. Zegarek można połączyć ze smartfonem za pomocą Bluetooth 4.1. Do wykorzystania pełnych możliwości tego urządzenia konieczna jest aplikacja Fossil Q dostępna na iOS oraz Google Android. Model FTW1116 posiada wbudowany activity tracker, który mierzy liczbę kroków lub przebyty dystans oraz spalone kalorie. Dodatkowo monitoruje czas i jakość snu.

Fossil Q Gazer obsługuje powiadomienia powiadomienia z Twojego telefonu, a także umożliwia kontrolowanie muzyki czy zrobienie zdjęcia na odłegłość. Hybrydowe urządzienie od Fossil posiada takżę funkcję znajdź mój telefon, które może być wywołane jednym przyciskiem.

Dzięki połączeniu ze smartfonem i aplikacji Fossil Q masz możliwość ustawienia i podglądu różnych stref czasowych, automatycznego ustawienia czasu zgodnie z czasem na smartfonie czy ustawiania alarmów. 

Zegarek hybrydowy Fossil Q można parować z urządzeniami z systemem Android w wersji przynajmniej 4.3 oraz urządzeniami Apple z systemem iOS w wersji przynajmniej 8.2+.

 • Płeć damski
 • Styl fashion
 • Odczyt analogowy
 • Pasek skórzany
 • Koperta stal
 • Szkło mineralne
 • Wodoszczelność 30M
 • Bluetooth Tak
 • Okres gwarancji 2 lata
 • Alarm Tak
 • Datownik Tak

-10%

989,99 zł

890,99 zł

Ostatnie egzemplarze!

Negocjuj cenę

Proszę zaloguj się by użyć tego modułu.

Dostępny w punktach

Produkt chwilowo niedostępny w salonach stacjonarnych.

Zapytaj o produkt

Fossil Q Gazer FTW-1116

Fossil Q Gazer FTW-1116

Twoje dane kontaktowe :

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Zapytaj o dostępność produktu

Fossil Q Gazer FTW-1116

Fossil Q Gazer FTW-1116

Twoje dane kontaktowe :

* * Pola wymagane

Anuluj albo 

Pokaż warunki dostawy i płatności

Akceptowalne formy płatności:

- Płatność on-line,
- płatność przelewem,
- wysyłka za pobraniem.

Koszty wysyłki: Do każdego zamówienia dostawa kurierem na terenie Polski gratis!

Realizacja dostawy w terminie do 10 dni roboczych.

Wysyłka do wszystkich krajów UE (skontaktuj się z nami po więcej szczegółów).

Pokaż warunki gwarancji

Zgodnie z zamieszczonymi poniżej warunkami, na kupiony zegarek obowiązuje 24 miesięczna gwarancja na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

Gwarancja dotyczy wad ukrytych materiału i wykonania. Jest ważna tylko wtedy, gdy jest poprawnie i kompletnie wypełniona, posiada datę sprzedaży zegarka, wpisany model zegarka i stempel oficjalnego sprzedawcy oraz jest przedstawiona łącznie z dowodem zakupu.

Karta gwarancyjna uprawnia do bezpłatnych napraw w okresie gwarancji. Reklamacje będą rozpatrywane w czasie 14 dni roboczych od daty dostarczenia zegarka do Serwisu Anyro. W przypadku dostarczenia zegarka do punktu Sprzedaży, termin rozpatrzenia reklamacji ulegnie przedłużeniu o czas dostarczenia produktu do Serwisu Anyro.

W przypadku, gdy w okresie trwania gwarancji, naprawa zegarka nie będzie możliwa, zostanie on wymieniony na nowy zegarek o identycznych lub zbliżonych
parametrach.

Gwarancja Anyro jest niezależna od jakiejkolwiek gwarancji udzielanej przez Sprzedającego, za którą ponosi on wyłączną odpowiedzialność. Niniejsza gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową.

Żwotność baterii a zarazem czas eksploatacji zegarka z użyciem jednej baterii wynosi 1-2 lata od dnia zamontowania baterii w zegarku.

Gwarancja nie obejmuje:
- uszkodzeń mechanicznych (uderzenie, wgniecenie zagniecenie, zbicie szkiełka itd.) i powstałych w ich wyniku wad
- zużycia eksploatacyjnego i starzenia się produktu (np. zarysowań na szkiełku, zmian koloru i/lub zmian właściwości materiałów, z których wykonano niemetalowe paski, łańcuszki oraz przywieszki, takich jak skóra, tkanina, drewno, kauczuk itd.)
-ścierania się zewnętrznych powłok, zużycia bądź zarysowania kopert, pasków lub bransolet
- uszkodzeń którejkolwiek części zegarka w wyniku niewłaściwego użytkowania lub użytkowania niezgodnego z przeznaczeniem bądź instrukcją obsługi, braku staranności, zaniedbania
- zużycia baterii
- zegarka, na którym były dokonywane operacje przez osoby nieuprawnione (np. związane z wymiana baterii lub naprawą) lub którego stan oryginalny został zmieniony poza kontrolą Serwisu Anyro
- wad powstałych na skutek użytkowania lub pozostawienia zegarka w nieodpowiednich warunkach, np. zbyt wysoka lub niska temperatura, nasłonecznienie, gwałtowne zmiany tych warunków, przekroczenie zakresu wodoszczelności itp.
- odszkodowania za poniesione straty i utracone korzyści w wyniku wad, niedokładności lub niefunkcjonowania zegarka.


wyszukiwanie zaawansowane konfigurator

Napisz opinię

Fossil Q Gazer FTW-1116

Fossil Q Gazer FTW-1116

Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL