Zegarki Coros

Mówisz „COROS”, myślisz - najwyższa jakość zegarków multisportowych. Vertix, Apex Pro, Pace 2 i Apex w wersjach 46 mm oraz 42 mm to innowacyjne, kompatybilne z dedykowaną aplikacją modele, których celem jest wsparcie użytkownika w czasie intensywnych aktywności sportowych oraz przełamywanie jego barier i ograniczeń. Dedykowane są one m.in. dla biegaczy długodystansowych, triathlonistów oraz pasjonatów dyscyplin górskich.

Znaleziono produktów: 6

Pokaż filtry
  COROS APEX WAPXP-BLK

  COROS APEX WAPXP-BLK

  2 300,00 zł
  COROS VERTIX WVTX-BLK

  COROS VERTIX WVTX-BLK

  2 799,00 zł
  COROS PACE 2 WPACE2-NVY-N

  COROS PACE 2 WPACE2-NVY-N

  Produkt niedostępny
  COROS PACE 2 WPACE2-NVY

  COROS PACE 2 WPACE2-NVY

  999,00 zł
  COROS VERTIX WVTX-BLU

  COROS VERTIX WVTX-BLU

  3 299,00 zł
  COROS APEX WAPXS-WHT2

  COROS APEX WAPXS-WHT2

  1 399,00 zł

Znaleziono produktów: 6

Bazując na precyzyjnych danych pomiarowych, dostarczają im raportów, jednocześnie maksymalizując bezpieczeństwo w czasie zawodów, treningów oraz innych form intensywnego wysiłku fizycznego. Do ich zadań należy m.in. monitoring tętna, poziomu tlenu we krwi, szybkości, wydolności, ocena możliwości organizmu w celu zwiększania, bądź zredukowania wysiłku, dostarczenie dokładnych danych do optymalizacji parametrów oraz kompleksowa, graficzna analiza treningu. Zegarki spod szyldu COROS pełnią ponadto funkcję zaawansowanego GPS-a, termometru czy barometru.

Wszystko to „opakowane” jest w postaci lekkiego, wytrzymałego i wodoszczelnego zegarka, który wyróżnia się nie tylko pod kątem praktycznym, ale i w aspekcie wizualnym.

Na rynku zegarków multi sportowych COROS dostępny jest od 2016 roku, a jego centrala mieści się w kalifornijskim Tustin. Od jesieni 2019 dostępny jest on również w Polsce.

Zrób komuś prezent!

Zrób komuś prezent kupując kartę podarunkową.

Newsletter