Zegarki Fitbit

Fitbit to czołowa marka smartwatchy i smartbandów, oferująca najwyższą jakość produktów, szeroką gamę funkcji oraz nowoczesny styl. Smartwatche i smartbandy Fitbit są stworzone dla tych, którzy potrzebują najlepszej pomocy w utrzymaniu formy i dbaniu o zdrowie. Dzięki zegarkom tej marki każdy może z łatwością planować i przeprowadzać treningi, analizować ich intensywność i dbać o dobrą kondycję. Funkcje takie jak GPS, płatności czy łączność z aplikacją czynią smartwatche Fitbit idealnymi do treningu i na co dzień.

Znaleziono produktów: 22

Pokaż filtry
  FITBIT SENSE CZARNY

  FITBIT SENSE CZARNY

  999,00 zł
  FITBIT LUXE BIALY/ZLOTY

  FITBIT LUXE BIALY/ZLOTY

  499,00 zł
  FITBIT ACE 3 NIEBIESKI

  FITBIT ACE 3 NIEBIESKI

  339,00 zł
  FITBIT ACE 3 CZARNY

  FITBIT ACE 3 CZARNY

  339,00 zł
  FITBIT LUXE CZARNY

  FITBIT LUXE CZARNY

  499,00 zł
  FITBIT LUXE ROZOWY

  FITBIT LUXE ROZOWY

  499,00 zł
  FITBIT LUXE ZLOTY GORJANA

  FITBIT LUXE ZLOTY GORJANA

  749,00 zł
  FITBIT VERSA 3 ZLOTY/ROZOWY

  FITBIT VERSA 3 ZLOTY/ROZOWY

  749,00 zł
  FITBIT VERSA 3 NIEBIESKI/ZLOTY

  FITBIT VERSA 3 NIEBIESKI/ZLOTY

  749,00 zł
  FITBIT VERSA 3 CZARNY

  FITBIT VERSA 3 CZARNY

  749,00 zł

Znaleziono produktów: 22

Fitbit - smartwatche dla dbających o zdrowie i kondycję

Fitbit to marka kładąca szczególny nacisk na kwestię zdrowia użytkowników. Smartwatche Fitbit oferują szerokie możliwości śledzenia stanu organizmu, od sprawdzania pulsu, tlenu we krwi czy stresu, po monitorowanie zmęczenia czy jakości snu. Modelami, które szczególnie wyróżniają się w tym aspekcie są na przykład Fitbit Charge 5 i Fitbit Sense. Fitbit to także świetne zegarki dla dzieci — z modelem Fitbit Ace 3 pomożesz dziecku zbudować zdrowe nawyki, a rodzinne wyzwania sprawią, że cała rodzina będzie miała więcej ruchu.

Fitbit - smartwatch sportowy

Dla aktywnych i szukających sportowych wrażeń marka Fitbit przygotowała zaawansowane opcje treningowe. Moduł GPS dostępny w wybranych modelach umożliwia na przykład śledzenie trasy biegu. Z kolei zaprogramowane tryby treningowe pozwalają łatwo zaplanować trening w ulubionej dyscyplinie sportu. Ciekawą opcją są również Aktywne Minuty, dzięki którym mamy pewność, że utrzymujemy ilość czasu w intensywnym ruchu w ciągu tygodnia.

Fitbit Premium

Dla wymagających Fitbit przygotował usługę Fitbit Premium, która poszerza opcje treningowe i umożliwia bardziej precyzyjne monitorowanie kondycji. Z Fitbit Premium zyskasz dostęp do dodatkowych statystyk, specjalne wyzwania oraz nowych planów treningowych. Jeśli dbanie o formę i zdrowie to ważna część Twojego życia, to dodatkowe funkcje ułatwiające ćwiczenia i śledzenie postępów będą dla Ciebie bardzo cenne.

Zrównoważony rozwój

Produkty marki Fitbit to także troska o środowisko i ekologię. Smartwatche Fitbit powstają z zachowaniem najwyższej staranności i uwagi pod względem zużycia wody, doboru półproduktów i pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych. Oprócz tego marka Fitbit stara się wpływać innych, współpracując jedynie z firmami, które kierują się podobnymi zasadami.

Zrób komuś prezent!

Zrób komuś prezent kupując kartę podarunkową.

Newsletter