CASIO G-SHOCK G-Steel Premium GST-B100D-1AER

Produkt dostępny

SKU: 03545753
Darmowa dostawa

Czas ucieka, zamów jeszcze dziś!
Wolisz obejrzeć produkt stacjonarnie? Sprawdź dostępność produktu w każdym z naszych 85 salonów.

Oszczędź do 10% z aplikacją Time To Riff

Zawsze darmowa dostawa i zwrot oraz bezpieczne płatności

Oficjalna dystrybucja ZiBi - gwarancja oryginalności

Darmowa wymiana baterii przez cały okres gwarancji

Przymierz lub odbierz zegarek w 1 z 85 salonów stacjonarnych

Stała oferta rat 0% - decyzja już w 15 minut

Opis CASIO G-SHOCK G-Steel Premium GST-B100D-1AER

G-Shock GST-B100D-1AER

G-Shock GST-B100D-1AER to zegarek najwyższej klasy, więc pracuje precyzyjnie i posiada szereg wartościowych funkcji. Przede wszystkim model ten dysponuje łącznością Bluetooth, dzięki której można synchronizować czas, połączyć zegarek z dedykowaną aplikacją G-Shock Connected, czy znaleźć go, gdy akurat gdzieś nam się zawieruszy. Miłośnicy aktywności fizycznej i sportowej rywalizacji docenią stoper i timer, a osobom zorganizowanym zegarek oferuje automatyczny kalendarz oraz możliwość ustawienia alarmu. Model GST-B100D-1AER jest również pomocny w podróży. Opcja czasu światowego pozwala sprawdzać czas wielu różnych stref czasowych, format wyświetlania godziny można zmienić z 12-godzinnego na 24-godzinny i odwrotnie, a dni tygodnia mogą być wyświetlane w różnych językach. Zegarek G-Shock GST-B100D-1AER Ci służył w każdej sytuacji i zawsze niezawodnie.

Stalowy G-Shock - nie od zdarcia

Wszystkie zegarki marki G-Shock gwarantują niebywałą wytrzymałość na różne warunki, ale te z serii G-Steel są w tym jeszcze lepsze, a przy tym bardzo stylowe. Wykonana ze stali nierdzewnej i tworzywa obudowa oraz system przeciwwstrząsowy chronią wnętrze zegarka, zapewniające jego nieprzerwaną pracę. Pełna detali tarcza i luminescencyjne wskazówki osłonięte są szkłem mineralnym odpornym na zarysowania. Klasa wodoszczelności WR 200 to ochrona przed ciśnieniami rzędu 20 barów, dzięki czemu w zegarku można bezpiecznie pływać. Dopełnieniem tych funkcji jest technologia Tough Solar, czyli zasilanie solarne, które sprawia, że zegarek nie zaskoczy nas nagłym wyczerpaniem baterii. By całość wyglądała gustownie i nosiła się komfortowo, zegarek wyposażono w pasek z tworzywa.

Twardziel, który ma styl

Jak przystało na zegarek G-Shock, model GM-B2100BD-1AER odznacza się ponadprzeciętną wytrzymałością. Jego kopertę wykonano ze stali szlachetnej, otaczającej wstrząsoodporny korpus wewnętrzny. Dodatkowym zabezpieczeniem przed efektami uderzeń lub upadków jest warstwa nowoczesnego materiału Alpha Gel, który tłumi wibracje. Takie wyposażenie dba o ochronę mechanizmu modelu GM-B2100BD-1AER. Stalowa bransoleta z pełnych ogniw oraz koperta zostały pokryte powłoką IP, osłaniającą powierzchnię zegarka i nadającą mu wyjątkową barwę. W bransolecie zastosowano zapięcie motylkowe, które zapewnia komfortowe noszenie zegarka. 

Moduł: 5531

Seria: G-SHOCK G-STEEL

SDA: G-SHOCK PRO

Dokładność: Smartphone Link

Bateria: CTL920

SPRAWDŹ CO POTRAFI TWÓJ G-SHOCK

Łączność Bluetooth

Aplikacja na smartfon

Zasilanie słoneczne

Zabezpieczenie przed wstrząsami

Zasilanie
słoneczne

Luminescencyjne
elementy

Czas
światowy