FITBIT CHARGE 5 CZARNY/GRAFITOWY

Produkt dostępny

SKU: 04999094

Czas ucieka, zamów jeszcze dziś!
Wolisz obejrzeć produkt stacjonarnie? Sprawdź dostępność produktu w każdym z naszych 85 salonów.

Oszczędź do 10% z aplikacją Time To Riff

Zawsze darmowa dostawa i zwrot oraz bezpieczne płatności

Oficjalna dystrybucja ZiBi - gwarancja oryginalności

Przymierz lub odbierz zegarek w 1 z 85 salonów stacjonarnych

Stała oferta rat Santander 0% - decyzja już w 15 minut

Opis FITBIT CHARGE 5 CZARNY/GRAFITOWY

Fitbit Luxe Złoty Gorjana (Gold) FB422GLPK

Lepsze nawyki, lepsza forma

Dzięki Fitbit Charge 5 zoptymalizujesz swój plan treningowy z użyciem Codziennej gotowości (funkcja dostępna wkrótce), dostępnej w ofercie Fitbit Premium. Co rano otrzymasz raport Twojej gotowości do treningu na bazie aktywności, jakości snu i monitorowania tętna. Oprócz tego otrzymasz spersonalizowany cel na dany dzień, jak też sugestie dotyczące ćwiczeń i odpoczynku, w zależności od potrzeb Twojego ciała* (3).


* Wymaga usługi Premium

Serce w centrum uwagi

Serce to Twój najważniejszy mięsień — zadbaj o nie z Fitbit Charge 5. Kompatybilna aplikacja EKG pozwoli Ci monitorować pracę serca w zakresie migotania przedsionków czy zaburzeń rytmu serca. Gdy tylko Twoje tętno wzrośnie ponad próg lub spadnie poniżej niego, otrzymasz powiadomienie (2).

Spokojny umysł, zdrowsze ciało

Tracker aktywności Fitbit Charge 5 posiada czujnik EDA, dzięki któremu można śledzić reakcje ciała na stres, a następnie dopasować metydację i dbać o swoje dobre samopoczucie. Ponadto codziennie otrzymasz ocenę tego jaki wpływ na Twoje napięcie mają trening, medytacja i sen. 

Zdrowie pod kontrolą

Fitbit Charge 5 pozwala także szybko zauważać ważne zmiany w zdrowiu dzięki Wskaźnikom Zdrowotnym. Należą do nich saturacja krwi, zmienność tętna, różnice w temperaturze skóry i inne*. Dostęp do usługi Premium przez 6 miesięcy umożliwia sprawdzanie zakresów wskaźników i trendów w danym miesiącu. 

* Wymaga usługi Premium

Sprawdzaj statystyki w każdym momencie

Bądź zawsze na bieżąco i to bez telefonu. Z Fitbit Charge 5 sprawdzisz swoje tempo i  przebyty dystans dzięki wbudowanemu GPS. Bez względu na to, czy akurat biegasz, jesteś na wędrówce pieszej czy jedziesz rowerem, po zakończeniu treningu możesz sprawdzić swoją mapę intensywności, szybkość i strefy tętna w aplikacji. 

Jeszcze więcej dzięki Fitbit Premium

Usługa Fitbit Premium to pogłębione analizy i przydatne dane, dzięki którym osiągniesz więcej. Otrzymasz cenne wskazówki dzięki polecanym treningom, praktykom medytacji i wyzwaniom. Oprócz tego dostaniesz także informacje o stanie swojego ciała (3).

Zyskaj nową motywację do aktywności

Dzięki funkcji minut w strefie aktywności Fitbit Luxe pomaga dbać o kondycję serca. Specjalna indywidualna metoda pomiaru tętna na podstawie tętna spoczynkowego i wieku użytkownika pozwala monitorować ćwiczenia, które przyspieszają bicie serca. Funkcja Aktywne Minuty zlicza czas spędzony w każdej strefie tętna i ułatwia osiągniecie celu aktywności w tygodniu.

Zadbaj o zdrowie dzięki dodatkowym wskazówkom i danym

Usługa Fitbit Premium zapewnia wskazówki i narzędzia, które odkryją przed Tobą jeszcze więcej danych dotyczących Twojego zdrowia i kondycji fizycznej. Zyskasz też szczegółowe rozbicie Oceny stresu, Oceny snu i innych parametrów (2).

(2) Dotyczy tylko nowych i powracających użytkowników usługi Premium. Usługę Premium należy aktywować w ciągu 60 dni od aktywacji urządzenia (wymagana jest ważna metoda płatności). Aby uniknąć cyklicznych opłat, usługę należy anulować przed zakończeniem bezpłatnego okresu próbnego. Treści i funkcje mogą ulec zmianie. Więcej informacji tutaj. Obowiązuje regulamin.

OCENA STRESU

Każdego dnia otrzymujesz liczbową ocenę tego, jak Twoje ciało reaguje na stres. W ten sposób sprawdzisz to, na ile treningi, medytacja i sen pomagają Ci się relaksować.

SAMOPOCZUCIE

Monitoruj swoje samopoczucie. W tym celu codziennie po pomiarze EDA, medytacji lub w wybranym momencie rejestruj swoje samopoczucie - w skali od bardzo spokojnego do bardzo zestresowanego.

POWIADOMIENIA I WYSOKIM I NISKIM TĘTNIE

Często zaburzenia tętna to pierwszy sygnał, że coś jest nie tak, dlatego tracker Fitbit Charge 5 informuje Cię, gdy tętno jest powyżej lub poniżej progu.

MONITOROWANIE TĘTNA 24/7 Z FUNKCJĄ PUREPULSE®

Monitoruj spalane kalorie i optymalnie planuj treningi dzięki funkcji ciągłego pomiaru tętna PurePulse. Następnie otwórz aplikację Fitbit, aby sprawdzić zmiany w tętnie spoczynkowym i wydolności (pułap Vo2 max).

STREFY TĘTNA

Podczas treningów na bieżąco monitoruj, czy jesteś w strefie spalania tłuszczu, cardio czy też osiągasz wartości szczytowe. Następnie zwiększaj intensywność stosownie do obranych celów.

MONITOROWANIE ZDROWIA KOBIET

Lepiej poznaj swoje ciało z aplikacją Fitbit, w której możesz rejestrować przebieg miesiączki i jej objawy oraz monitorować prawidłowości swojego cyklu.

WODOODPORNOŚĆ

Tracker aktywności fizycznej Fitbit Charge 5 jest wodoodporny do 50 metrów, dzięki czemu możesz i nim pływać w basenie, biegać w deszczu i spędzać czas na plaży - i nie tylko!

AKTYWNE MINUTY

Trenuj dokładnie tak, jak chcesz. Funkcja Aktywnych Minut wykorzystuje Twoje tętno, aby pomóc Ci osiągnąć i utrzymać założoną intensywność treningu.

MAPA INTENSYWNOŚCI TRENINGU W APLIKACJI

Po treningu na zewnątrz i wykorzystaniem modułu GPS możesz sprawdzić mapę intensywności w aplikacji Fitbit. Przedstawia ona rozkład tempa i stref tętna na całej trasie oraz pozwala sprawdzić, która część wymagała od Ciebie największego wysiłku.

CAŁODZIENNE MONITOROWANIE AKTYWNOŚCI

Tracker Fitbit Charge 5 monitoruje Twoją aktywność - m.in. kroki, dystans, Aktywne Minuty i spalone kalorie - przez cały dzień, dzięki czemu na bieżąco śledzisz postępy w realizacji celów.

TRYBY ĆWICZEŃ

Do wyboru masz 20 trybów ćwiczeń, które na bieżąco wyświetlają statystyki podczas treningu. Możesz też wybrać funkcję SmartTrack, która automatycznie wykrywa i rejestruje treningi.

FAZY SNU I OCENA SNU

Szczegółowo monitoruj jakość swojego snu dzięki wykorzystaniu codziennej Oceny Snu oraz wykresów przedstawiających jego przebieg z podziałem na fazy: płytką, głęboką i REM. Następnie sprawdź, jak poprawić jakość snu i zyskać więcej energii.

INTELIGENTNE BUDZENIE

Każdego dnia wstawaj w dobrym nastroju dzięki funkcji Inteligentnego Budzenia trackera Fitbit Charge 5, która budzi Cię cichą wibracją w fazie płytkiej snu wypadającej ok. 30 minut od ustawionej pory budzenia.

TRYB UŚPIENIA

Śpij bez zakłóceń dzięki Trybowi Uśpienia, który wycisza powiadomienia i telefonu oraz blokuje włączanie się ekranu trackera Fitbit Charge 5 w nocy. Zaprogramuj godziny, aby Tryb Uśpienia włączał się automatycznie.

FITBIT PAY

Dodaj kartę kredytową lub debetową do portfela w aplikacji Fitbit, a następnie płać zbliżeniowo trackerem Fitbit Charge 5 w kawiarni, sklepie lub na stacji. Nie musisz już mieć ze sobą telefonu ani portfela.

STAŁE WYŚWIETLANIE INFORMACJI

Włącz stałe wyświetlanie informacji i wygodnie monitoruj statystyki treningu oraz godzinę - nawet w trakcie wykonywania ćwiczeń.

POWIADOMIENIA

Bądź na bieżąco i rozmowami, wiadomościami tekstowymi, kalendarzem i powiadomieniami i aplikacji - takich jak Gmail, WhatsApp i Facebook - oraz wygodnie odpowiadaj i trackera aktywności. Szybkie odpowiedzi dostępne tylko dla systemu Android. Funkcja dostępna wtedy, gdy telefon jest w pobliżu.

SZYBKIE PAROWANIE GOOGLE

Użytkownicy systemu Android mogą użyć funkcji szybkiego parowania Google, aby przyspieszyć konfigurację urządzenia i od razu wyruszyć na trening.

 

Parametry produktu

Nazwa Produktu FITBIT CHARGE 5 CZARNY/GRAFITOWY
EAN 810038855868
Kolekcja Charge
Producent FITBIT
Płeć unisex
Styl smartwatch
Odczyt cyfrowy
Materiał koperty stal szlachetna
Pasek pasek silikonowy
Typ mechanizmu NIE DOTYCZY
Szerokość koperty 22,8
Grubość koperty 11,2
Rodzaj szkła gorilla glass
Wodoszczelność 50 m
Alarm tak
Stoper tak
Timer tak
Podświetlenie tak
Datownik