TRASER P67 SuperSub Diver Automatic Black T25 110324

Produkt dostępny

SKU: 04960454
Darmowa dostawa

Czas ucieka, zamów jeszcze dziś!
Wolisz obejrzeć produkt stacjonarnie? Sprawdź dostępność produktu w każdym z naszych 85 salonów.

Oszczędź do 10% z aplikacją Time To Riff

Zawsze darmowa dostawa i zwrot oraz bezpieczne płatności

Oficjalna dystrybucja ZiBi - gwarancja oryginalności

Darmowa wymiana baterii przez cały okres gwarancji

Przymierz lub odbierz zegarek w 1 z 85 salonów stacjonarnych

Stała oferta rat Santander 0% - decyzja już w 15 minut

Opis TRASER P67 SuperSub Diver Automatic Black T25 110324

TRASER P67 SuperSub Diver Automatic Black T25 110324

Automatyczny zegarek męski TRASER P67 SuperSub Diver Automatic Black T25 110324 to idealny wybór dla mężczyzn uwielbiających sporty wodne. Świadczy o tym wysoki poziom wodoszczelności oraz umieszczony na kopercie pierścień antyrewersyjny. Dodatkowo uniwersalny design czasomierza sprawia, że będzie idealnym uzupełnieniem każdego rodzaju stylizacji.

Tarcza oraz Szkło

Na czarnej tarczy zegarka męskiego typu diver umieszczono białe indeksy. Stylizowane wskazówki w srebrno-pomarańczowych kolorach dopełniają całości. Na godzinie szóstej znajduje się datownik wskazujący na aktualny dzień miesiąca. Widoczna jest także funkcja wskazywania czasu 24-godzinnego.. Tarczę tego czasomierza z kolekcji SuperSub zabezpiecza cechujące się dużą odpornością na zarysowania szkło szafirowe.

Koperta i Bransoleta

Zarówno koperta, jak i solidna bransoleta tego sportowego zegarka męskiego zostały wykonane ze stali szlachetnej 316 L – materiału znanego ze swojej niezwykłej wytrzymałości na działanie korozji. Obydwa elementy mają srebrną barwę, co w połączeniu z czarną tarczą zegarka nadaje im elegancki charakter. Dodatkowo koperta posiada zakręcany dekiel i koronkę, co zwiększa wodoszczelność urządzenia. Na kopercie znajduje się również czarny bezel obracający się jednostronnie z podziałką minutową. Umożliwi Ci odczyt czasu spędzonego pod wodą podczas nurkowania.

Mechanizm zegarka

We wnętrzu tego zegarka męskiego z czarną tarczą znajduje się szwajcarski mechanizm automatyczny Sellita SW200. O jego klasie świadczy wysoka liczba kamieni łożyskujących, która dla tego modelu wynosi 26 sztuk. Czas rezerwy chodu oszacowano na 38 godzin.

Wodoszczelność

Klasa wodoszczelności tego zegarka na srebrnej bransolecie z kolekcji SuperSub wynosi 500 m. Oznacza to, że bez obaw możesz nurkować z butlą na znacznych głębokościach w czasie, gdy czasomierz znajduje się na Twoim nadgarstku.

W zestawie z zegarkiem znajdziesz:

- oryginalne pudełko
- 2-letnią gwarancję
- instrukcję obsługi

Marka

TRASER. Wojskowa wytrzymałość, szwajcarska precyzja i doskonała czytelność za dnia i w nocy!

Pod koniec lat 80-tych do szwajcarskiej manufaktury mb-microtec, specjalizującej się w technologii trigalight®, którą stosowano między innymi w celownikach optycznych broni, zgłosiła się Armia Stanów Zjednoczonych. Potrzebowali zaopatrzyć swoje oddziały w zegarki niezwykle wytrzymałe, czytelne w ciemności nawet po 8 godzinach, a przy tym spełniające aż 250 norm określonych w MIL-PRF-46374F.

Mb-microtec podjęło się zlecenia, prezentując w 1989 roku pierwszy zegarek taktyczny na świecie, którego indeksy oraz wskazówki wypełnione gazem H3 (trigalight®) gwarantowały czytelność wskazań w nocy, przez około 25 lat, nie wymagając przy tym zewnętrznego źródła zasilania.

Zobacz również: