TRASER P67 SuperSub Diver Automatic Gray T100 110331

Produkt dostępny

SKU: 04960436
Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 5 397,50 zł
Darmowa dostawa

Czas ucieka, zamów jeszcze dziś!
Wolisz obejrzeć produkt stacjonarnie? Sprawdź dostępność produktu w każdym z naszych 85 salonów.

Oszczędź do 10% z aplikacją Time To Riff

Zawsze darmowa dostawa i zwrot oraz bezpieczne płatności

Oficjalna dystrybucja ZiBi - gwarancja oryginalności

Darmowa wymiana baterii przez cały okres gwarancji

Przymierz lub odbierz zegarek w 1 z 85 salonów stacjonarnych

Stała oferta rat Santander 0% - decyzja już w 15 minut

Opis TRASER P67 SuperSub Diver Automatic Gray T100 110331

TRASER P67 SuperSub Diver Automatic Gray T100 110331

Sportowy zegarek męski TRASER P67 SuperSub Diver Automatic Gray T100 110331 powstał z myślą o mężczyznach uwielbiających sporty wodne. Wysoka wodoszczelność chroni mechanizm przed zalaniem. Uniwersalny design czasomierza sprawia, że sprawdzi się jako uzupełnienie codziennych stylizacji.

Mechanizm zegarka

Sercem tego zegarka męskiego na silikonowym pasku szwajcarski mechanizm automatyczny Sellita SW200, łożyskowany na 26 kamieniach. Nie musisz pamiętać o ręcznym nakręcaniu czasomierza – on robi to za Ciebie, wykorzystując ruchy kinetyczne nadgarstka. Czas rezerwy chodu wynosi 38 godzin.

Tarcza oraz Szkło

Ten zegarek męski typu diver o odczycie analogowym posiada szarą tarczę. Posiada ona giloszowaną powierzchnię, co nadaje czasomierzowi eleganckiego charakteru. Na tarczy umieszczono wyraźne białe indeksy oraz srebrne wskazówki. Na godzinie szóstej znajduje się datownik wskazujący na aktualny dzień miesiąca. Widoczna jest także funkcja wskazywania czasu 24-godzinnego.  Do ochrony tarczy wykorzystano materiał odznaczający się dużą odpornością na zarysowania – szkło szafirowe.

Koperta i Bransoleta

Srebrna koperta tego automatycznego zegarka męskiego została wykonana ze stali szlachetnej, cechującej się dużą wytrzymałością na negatywny wpływ czynników zewnętrznych. Umocowano ją na pomarańczowym pasku wykonanym z silikonu. Jest zapinany na sprzączkę. Na kopercie znajduje się szary bezel otaczający tarczę. Obraca się jednostronnie i posiada podziałkę minutową, co umożliwi Ci odmierzanie czasu spędzonego pod wodą podczas nurkowania. Czasomierz posiada także zakręcany dekiel i koronkę, dzięki czemu zwiększa wodoszczelność czasomierza.

Podświetlenie

Mimo że estetyka zegarka jest godna podziwu, jego prawdziwą siłą tkwi w jakości wykonania i zastosowanych technologiach. Oznaczenie T100 już samo w sobie świadczy, że to niezwykły zegarek taktyczny. Liczba 100 odnosi się do ilości użytego trytu do produkcji markerów świetlnych trigalight®, co oznacza czterokrotnie większą moc światła niż w bazowych modelach oznaczonych jako T25. Masywne indeksy w całości wykonane są z rurek trigalight® o kształcie przypominającym sztabki, emitując intensywne niebieskie światło. Jedyny wyjątek to indeks na godzinie 12, który odróżnia się żółtym światłem. W nocy zegarek imponuje iluminacją, umożliwiając odczyt czasu nawet z kilku metrów w całkowitej ciemności.

Wodoszczelność

Poziom wodoszczelności tego zegarka męskiego z datownikiem został oszacowany na 500 m. Oznacza to, że mechanizm jest chroniony przed zalaniem nawet podczas nurkowania z akwalungiem na znacznych głębokościach.

W zestawie z zegarkiem znajdziesz:

- oryginalne pudełko
- 2-letnią gwarancję
- instrukcję obsługi

Marka

TRASER. Wojskowa wytrzymałość, szwajcarska precyzja i doskonała czytelność za dnia i w nocy!

Pod koniec lat 80-tych do szwajcarskiej manufaktury mb-microtec, specjalizującej się w technologii trigalight®, którą stosowano między innymi w celownikach optycznych broni, zgłosiła się Armia Stanów Zjednoczonych. Potrzebowali zaopatrzyć swoje oddziały w zegarki niezwykle wytrzymałe, czytelne w ciemności nawet po 8 godzinach, a przy tym spełniające aż 250 norm określonych w MIL-PRF-46374F.

Mb-microtec podjęło się zlecenia, prezentując w 1989 roku pierwszy zegarek taktyczny na świecie, którego indeksy oraz wskazówki wypełnione gazem H3 (trigalight®) gwarantowały czytelność wskazań w nocy, przez około 25 lat, nie wymagając przy tym zewnętrznego źródła zasilania.

Zobacz również: